Wilkinson Sword Sticky
(11/09/2012, Saat: 14:29)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sonunda sedefciyi ikna etmenize sevindim hocam
hayırlı olsun

bu plastiklerin hepsi boyle dayanamıyorlar sıcaga Sad

Sedefciye o parayi verirmiyim ben hocam Smile almadim ondan sansima baska tezgahta buldum yaninda da rus slim replikasiyla Smile lakin wilkinson sicak suyu gormese dayanirdida rus replika 9-8-7 ayarlardan asagiya inemiyor Smile
McOrco'da bilir bizim burada pazar günü kurulan bir antika pazarı vardır. Bu pazarda bize illallah getirten bir tezgah sahibi bu aletden satıyordu. ve kuruş aşağı inmiyordu. adam tezgahın başında değilken tezgaha yerine bakan ailesiyle yaptığım pazarlık sonucu bu aleti aldım. geçen seferki sticky faciamdan sonra çok az kaynattım aleti ama bolca kolonya döktüm kendimi en azından biraz olsun steril olduğuna inandırdım. Daha fazlasını yapmak isterdim ama bir sticky daha ele geçmez diye dualar eşliğinde tıraşa giriştim. O giriş o giriş başka alete bakmaz oldum. Agresifliği şahane ne mild ne agresif sanırım progressin 3-4 ayarında birşey olur bilemiyorum ama ağırlığı şuan piyasada bulunan 5 bıçaklı aletler gibi yada azıcık daha ağırdır o yüzden onlarla tıraş olurmuş gibi bastırıyorum vs tedirgin olmadan tıraş oluyorum özlemişim böyle tıraşı Smile

Ne zaman bir sticky satmak isterseniz alıcısı hazır arkadaşlar yeterki fiyatta anlaşalım Smile
(14/11/2012, Saat: 18:03)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi baktınmı sağına soluna replika olmasın sakın Smile Ben 3 tane aldım ikisi replika bir orjinal çıkmıştı ..

Nasıl anlayacağım hocam replika olmadığını Smile şuan alet yanımda değil evde ama hatırladığım kadarıyla kapakların altında jileti konulan yerde birkaç kelime yazıyordu basma harflerle artı sapın altında wilkinson amblemi vardı beyaz. Ya süper temiz bakılmış bir sticky yada yeni yapılmış bir replika Smile Hoş replika olsa hala üretilen bir replikaysa alırım hocam eğer bendeki replikaysa tıraşından memnunum sorun değil Big Grin
(14/11/2012, Saat: 17:57)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco'da bilir bizim burada pazar günü kurulan bir antika pazarı vardır. Bu pazarda bize illallah getirten bir tezgah sahibi bu aletden satıyordu. ve kuruş aşağı inmiyordu. adam tezgahın başında değilken tezgaha yerine bakan ailesiyle yaptığım pazarlık sonucu bu aleti aldım. geçen seferki sticky faciamdan sonra çok az kaynattım aleti ama bolca kolonya döktüm kendimi en azından biraz olsun steril olduğuna inandırdım. Daha fazlasını yapmak isterdim ama bir sticky daha ele geçmez diye dualar eşliğinde tıraşa giriştim. O giriş o giriş başka alete bakmaz oldum. Agresifliği şahane ne mild ne agresif sanırım progressin 3-4 ayarında birşey olur bilemiyorum ama ağırlığı şuan piyasada bulunan 5 bıçaklı aletler gibi yada azıcık daha ağırdır o yüzden onlarla tıraş olurmuş gibi bastırıyorum vs tedirgin olmadan tıraş oluyorum özlemişim böyle tıraşı Smile

Ne zaman bir sticky satmak isterseniz alıcısı hazır arkadaşlar yeterki fiyatta anlaşalım Smile
çok şükür sonunda biri aldı
her geliş gidişde görüp alamamak deli ediyordu Angry
hayırlı olsun hocam
sedefçi:0 Emir:1 Tongue
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(14/11/2012, Saat: 18:11)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/11/2012, Saat: 17:57)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrco'da bilir bizim burada pazar günü kurulan bir antika pazarı vardır. Bu pazarda bize illallah getirten bir tezgah sahibi bu aletden satıyordu. ve kuruş aşağı inmiyordu. adam tezgahın başında değilken tezgaha yerine bakan ailesiyle yaptığım pazarlık sonucu bu aleti aldım. geçen seferki sticky faciamdan sonra çok az kaynattım aleti ama bolca kolonya döktüm kendimi en azından biraz olsun steril olduğuna inandırdım. Daha fazlasını yapmak isterdim ama bir sticky daha ele geçmez diye dualar eşliğinde tıraşa giriştim. O giriş o giriş başka alete bakmaz oldum. Agresifliği şahane ne mild ne agresif sanırım progressin 3-4 ayarında birşey olur bilemiyorum ama ağırlığı şuan piyasada bulunan 5 bıçaklı aletler gibi yada azıcık daha ağırdır o yüzden onlarla tıraş olurmuş gibi bastırıyorum vs tedirgin olmadan tıraş oluyorum özlemişim böyle tıraşı Smile

çok şükür sonunda biri aldı
her geliş gidişde görüp alamamak deli ediyordu Angry
hayırlı olsun hocam
sedefçi:0 Emir:1 Tongue

aynen hocam her tezgahının önünden geçişimde sinirlerim zıplıyordu gözümü kararttım aldım en sonunda şimdi kendisi güvenlik barı olmayan aletleri satmaya çalışıyor sanki satacak da. Sorsam 50-60 fiyat çeker uçar gider adam Angry Neyse sinirimi bozmayacağım adam için. Yalnız alırken ürünü tezgahta oğlu olduğunu düşündüğüm bir çocuk vardı ben yaşlarında. Bir haftalık sakalı vardı babam da takıldı çocuğa sen bununla tıraş oldun mu diye. Hemen annesi cevaba girişti sanki ona sorulmuş gibi yok o 3 bıçaklı gillette kullanıyor dedi. Sonra da çocuk cevapladı evet onu kullanıyorum ama yara yapıyor dedi. E madem yeni ürünler böyle cildine uymuyor niye tezgahında sattığın ürünün geçmişini araştırmıyon be adam. Neyse garip bir aile hocam onlar bir daha tezgahlarının önünden dahi zor geçerim Smile
(14/11/2012, Saat: 18:24)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: made in england ve serial vs varsa orjinaldir Smile ki var o zaman güzel sticky bulmuşsunuz sen helal olsun ..
Ayrıca madem var almayıp etrafında döneniyorsunuz bari söyleyin biz alalım hocam Smile illaki pazara mı gelmek gerek yaniSmile
Selamlar.

made in england hatırlamıyorum hocam da bakayım eve gidince merak ettim. ama tıraşından memnun olduğum için sahte dahi olsa olsun avuturum kendimi Big Grin
Hocam fiyat konusunda anlaşamadığımız tezgahları McOrco ile es geçiyoruz. Adam birkaç hafta getir götür yapıyor sürünüyor malı sinir oluyor bu sefer satıcı. Birkaç hafta önce 5 dediğine 3 diyor 2'ye alıyoruz. Tezgahta mal bırakır mıyız McOrco ile biz Big Grin
Şimdi onu birde Super Sword Edge ile kullanın tam olsun. Smile Bendekiler bitti tekrar almadım size gönderirdim elimde olsaydı. Ama mutlaka bir şekilde biryerden bulup kullanın bence.
(15/11/2012, Saat: 01:54)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi onu birde Super Sword Edge ile kullanın tam olsun. Smile Bendekiler bitti tekrar almadım size gönderirdim elimde olsaydı. Ama mutlaka bir şekilde biryerden bulup kullanın bence.

Wilkinson firca ve krem/sabun esliginde tiras olalim tam olsun hocam Smile eminim jileti iyidir ama ne bulabilirim ne de eski jilete cesaret edip tirasa kalkisabilirim sanirim Smile
(15/11/2012, Saat: 02:13)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/11/2012, Saat: 01:54)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi onu birde Super Sword Edge ile kullanın tam olsun. Smile Bendekiler bitti tekrar almadım size gönderirdim elimde olsaydı. Ama mutlaka bir şekilde biryerden bulup kullanın bence.

Wilkinson firca ve krem/sabun esliginde tiras olalim tam olsun hocam Smile eminim jileti iyidir ama ne bulabilirim ne de eski jilete cesaret edip tirasa kalkisabilirim sanirim Smile

Yok o kadar değil. Smile Ama jileti denemenizi isterdim. Uzun ömürlü ve çok kaliteli jilet.
(15/11/2012, Saat: 02:50)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/11/2012, Saat: 02:13)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yok o kadar değil. Smile Ama jileti denemenizi isterdim. Uzun ömürlü ve çok kaliteli jilet.

Saglik olsun hocam Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson sword tto kelebek tip yeni tıraş aleti zbilgen 91 50,401 17/03/2023, Saat: 00:49
Son Yorum: anlatıcı
  Wilkinson Sticky & Weishi 9306i altuntepe 1 4,062 07/06/2016, Saat: 13:37
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: