Clubman Pinaud Aftershave
Bugün bu aftershave i ilk defa kullandım.
Alkol oranı sanıyorum epeyi düşük, çok az bir yakma var.
Sürdükten sonra ciltte bıraktığı his güzel, kuru değil kesinlikle sanki hafiften pudralanmış gibi bir his, beğendim.
Koku sanıyorum en subjektif konulardan biri, ben mennen skin bracer ile brüt klasik karıştırılmış gibi bir koku aldım fakat koku her ikisinden de çok daha dominant, yoğun bir koku. Sürdükten sonra yıkayıp hafifletme gereği duydum. Sanki yaza değil de kışa daha uygun bir ürün.
@Rayko
Komsum classic olanı mı kullandınız. Adı gibi o da bir klasik tıras dunyasında.

Ama yeni seri pinaudlar cok guzel dostlar, komsumun bahsettigi pudramsı hissiyat cok daha yuksek, kokular daha da iyilestirilmis. Her yonuyle gelistirmisler. Umarım yakın zamanda ulasma sansımız olur tedarikcilerimiz vasıtası ile.

2iavq6g.jpg

Konu iclerine urun ile alakalı foto bırakmayı seviyorum, yorumlar arasında bir foto canlandırıyor konuyu. Gecen gun ki tırastan kucuk bir anı.

j6jsiq.jpg
dikdik_s
Komşum fotoğraf ve açıklamalar için teşekkür ederim. Yeni seriyi nereden edinebiliriz ve fiyatları ne kadar?
Yurt dısından bir dosttan rica etmistik. Fiyatlar bildigim diger serilerle aynı bir fark yok, kabaca 10usd civarı.
Ama bu tarz alkollu urunlerin bireysel online siparisi ve ithalatı buyuk sorun. O yuzden tedarikcilerimiz belki imkan olur getirirse gorebiliriz gibi.
Saygılar.
(06/04/2019, Saat: 11:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rayko
Komsum classic olanı mı kullandınız. Adı gibi o da bir klasik tıras dunyasında.

Ama yeni seri pinaudlar cok guzel dostlar, komsumun bahsettigi pudramsı hissiyat cok daha yuksek, kokular daha da iyilestirilmis. Her yonuyle gelistirmisler. Umarım yakın zamanda ulasma sansımız olur tedarikcilerimiz vasıtası ile.

Konu iclerine urun ile alakalı foto bırakmayı seviyorum, yorumlar arasında bir foto canlandırıyor konuyu. Gecen gun ki tırastan kucuk bir anı.

Evet komşum, önce bir klasiği alıp neden klasik olduğunu ben de deneyimleyim, ardından diğerlerine geçeyim dedim

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
dikdik_s
Ben size guvenip, fiyatlarini da uygun bulunca siparisini verdim biraz once.
1 x Clubman Reserve Gent's Gin After Shave Lotion 6 fl oz = $5.90
1 x Clubman Reserve Whiskey Woods After Shave Lotion 1.7 fl oz Travel Size = $3.74
1 x Clubman Reserve Brandy Spice After Shave Lotion 1.7 fl oz Travel Size = $3.74
@CK89

Kullanınca bir haber et bakalım seninde hosuna gidecek mi komsum.
(07/04/2019, Saat: 01:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89

Kullanınca bir haber et bakalım seninde hosuna gidecek mi komsum.

Klasik olani hosuma gitmemisti. O yuzden almayi dusunmuyordum, siz ovunce yenilerini aldim.
Mutlaka haber ederim.
@CK89 komşum 4. ayda yazmış bir daha ses çıkmamış. Ürünler elinize ulaştı mı acaba?

Bir viskisever olarak aşağıdaki ürünü merak ediyorum;

https://www.amazon.co.uk/Clubman-Pinaud-...209&sr=8-1

Gerçi fiyatı da iyi bir single malt fiyatı ama...
(24/11/2019, Saat: 23:06)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89 komşum 4. ayda yazmış bir daha ses çıkmamış. Ürünler elinize ulaştı mı acaba?

Bir viskisever olarak aşağıdaki ürünü merak ediyorum;

https://www.amazon.co.uk/Clubman-Pinaud-...209&sr=8-1

Gerçi fiyatı da iyi bir single malt fiyatı ama...

Komşumuz yurt dışında yaşıyor bildiğim kadarıyla. Türkiye’ye girmez o ürün gümrükten. Gelen giden es dost aracılığı ile ulaşmak mümkün maalesef. Ben de merak ediyorum bu ürünü, bir viskisever olarak Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  444 Aftershave Balm onurstyle 74 96,217 10/02/2022, Saat: 13:42
Son Yorum: TheMadcap
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,430 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,904 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,564 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,155 01/06/2021, Saat: 00:07
  Rosece Aftershave Balm Refreshing hlkkzn 16 7,758 22/04/2020, Saat: 00:29
Son Yorum: kirmizibalik
  Clubman Pinaud Virgin Island Bay Rum 3RD1 6 3,479 18/04/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: 3RD1
  Miniso L’Homme Aftershave Tonik MetsGo 4 4,287 03/12/2019, Saat: 18:44
Son Yorum: FearOfATG
  Speick Aftershave.. mckorkmaz 12 22,540 20/10/2019, Saat: 17:18
  Floid Black Aftershave Lotion (Nueva Fragancia) ckeskin 21 17,819 04/09/2019, Saat: 16:12
Son Yorum: Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: