Günün Tıraşı (SOTD)
Tıraş aleti : ZAZA Razor
Jilet: Voskhod
Sakal Fırçası: HJM  domuz kılı
Tıraş Kremi: Arko maximum comfort

Tüm komşularıma sıhhatler olsun

zccbo8.jpg
(14/08/2020, Saat: 13:10)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş aleti : ZAZA Razor
Jilet: Voskhod
Sakal Fırçası: HJM  domuz kılı
Tıraş Kremi: Arko maximum comfort

Tüm komşularıma sıhhatler olsun

zccbo8.jpg
Sevgili komşum Jegal,

Gene bazı mesajlar verdiğin SOTD paylaşımın da provakatif tarzının devamını görüyorum. Bu forumun akıllı yaramaz çocuğu gibisin. Ama bil ki ne tek akıllısı sensin, ne de en akıllısı.

İster koruma barsız tıraş ol, ister kremsiz, sabunsuz, bizi zerre ilgilendirmez. Kimseyi de bağlamaz. Ama yazdığımın cevabı olarak bem aslında böyle de tıraş oluyorum dercesine paylaşımın, ve tüm komşularıma yazarken altı çizgili ifaden hoş da değil şık ta değil. Bu kafa ile gidersen daha bu forumda çok tepki alırsın.

Sıhhatler olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/08/2020, Saat: 17:44)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşum Jegal,

Gene bazı mesajlar verdiğin SOTD paylaşımın da provakatif tarzının devamını görüyorum. Bu forumun akıllı yaramaz çocuğu gibisin. Ama bil ki ne tek akıllısı sensin, ne de en akıllısı.

İster koruma barsız tıraş ol, ister kremsiz, sabunsuz, bizi zerre ilgilendirmez. Kimseyi de bağlamaz. Ama yazdığımın cevabı olarak bem aslında böyle de tıraş oluyorum dercesine paylaşımın, ve tüm komşularıma yazarken altı çizgili ifaden hoş da değil şık ta değil. Bu kafa ile gidersen daha bu forumda çok tepki alırsın.

Sıhhatler olsun.

(14/08/2020, Saat: 17:44)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili komşum Jegal,

Sıhhatler olsun.

Mealen (kibarca ) şunu demek istedin sanırım abi

Demek istemediysen de ben diyeyim.

Madem böyle tıraş olabiliyorsun.
Milleti niye küstürdün zıvanadan çıkardın.
O orada kaldıkça bir daha girmem diyen insanlar oluştu.
Özür yetmiyor o değerli insanlara
Duru sabunun bir üst noktası ortasi delikli sabunmuydu ? Merak etmiyor değilim.

Gerek buluşma konusu (silinen mesaj dahil ) gerek burada kasıtlı devam ettirilen provakatif eylemlere sessiz kalamayacağım.

En akıllısı sen değilsin demişsin ya abi
“Ben Sotd” yaptım bana sardılar ajitasyonu ile devam etmek akıllı sanma işi midir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sabah çıkmadan olduğum tıraş fırsat bulunca atayım dedim.

Ekipman açık,seçik ortada Smile

6 gündür futuru yeni aldığım için onla jilet denemeleri yapıyordum ancak bugün tavsiye başlığında 34c lafı edilince gaza gelip aldım benim sarışını elime fakat ilginç bir hazirliklik yaptım dün migrostan 10 tl ye aldığım nivea krem(indirimde bu arada) ile tıraşa hazırlık yapıyorken kutusunun üzerinde "yüzünüzü tıraşa hazırlamak için nivea man yüz temizleme jelini tıraştan önce kullanınız"gibi bir uyarı okudum.
Açıkçası bir pazarlama hilesi olduğunu düşündüm ama aklımda ki soru işareti gitmedi bende farklı bir yüz temizleme jeli ile yüzümü soğuk suyla yıkayıp duruladiktan sonra köpürtme tasinda yaptığım harika köpügü yüzüme uyguladım,tıraş o kadar verimli ve akıcı geçti ki tüm o kafamda ki ezberleri bozdu,şimdi etkisi oldumu olmadimi bu uygulamanın bilemiyorum ama 34g eşliğinde temiz,sorunsuz tiras oldum şap ve aftershave kullanimda hafif bir gidiklanma oldu. ümit beslemedigim bir uygulamaydı ama işe yaradı gidip daha iyi bir yüz temizleme jeli aldım,uzun kullanımda daha net belli olur.

Herkese keyifli tıraşlar.
536e39218a9bd35cb4570a2bd87b19bc.jpg

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benden de 34c ile akşam tıraşı olsun.
Tüm komşularıma sıhhatler olsun.7efd818803c687f9190cce7e439895cc.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/08/2020, Saat: 22:05)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benden de 34c ile akşam tıraşı olsun.
Tüm komşularıma sıhhatler olsun.7efd818803c687f9190cce7e439895cc.jpg

Sıhhatler olsun komşum,ekipman benzer eminim keyifli geçmiştir Smile
Komşum köpürtme tasına ihtiyacım var nerden temin ettiniz acaba ?

(14/08/2020, Saat: 22:13)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum,ekipman benzer eminim keyifli geçmiştir Smile
Komşum köpürtme tasına ihtiyacım var nerden temin ettiniz acaba ?

Komşum forum içi temin etmiştim. @habaz komşumun imalatı ama elinde kalmadı diye biliyorum. Çok keyifliydi yaklaşık 3 günlük sakal ve tıraşın ardından mermer gibi bir cilt.
Baskısız usta nın ciltte bıraktığı bu mermer hissiyatını çok seviyorum, o yüzden arada mutlaka kullanıyorum.

(14/08/2020, Saat: 22:17)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum forum içi temin etmiştim. @habaz komşumun imalatı ama elinde kalmadı diye biliyorum. Çok keyifliydi yaklaşık 3 günlük sakal ve tıraşın ardından mermer gibi bir cilt.
Baskısız usta nın ciltte bıraktığı bu mermer hissiyatını çok seviyorum, o yüzden arada mutlaka kullanıyorum.

Anladım komşum Smile aliexpresdeki köpürtme taslarina kaldık.

(14/08/2020, Saat: 22:44)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum Smile aliexpresdeki köpürtme taslarina kaldık.

Komşum çok şık olmamakla birlikte işlevsel olması yeterliyse eğer saç boyası için satılan karıştırma kapları gayet güzel iş görüyor, uzun süre kullandım.1668529c8843a6ddfa16ccb83d202e98.jpg

(14/08/2020, Saat: 22:44)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum Smile aliexpresdeki köpürtme taslarina kaldık.

Cumleten sıhhatler olsun.

@Cem.O44 future'unda hakkini yemeyelim hocam (benim satin aldigim ilk aletim) belkide en az kullandigim alettir ama hala tiras aletlerini goren ilk onu soruyor, merkur yorumunda hic huyum degil inan merak uyandirdi fazlasiyla, keyifli tiraslarin daim olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 294,956 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,639 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,378 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,856 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,042 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,232 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,201 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,206 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,264 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: