Günün Tıraşı (SOTD)
(20/03/2017, Saat: 01:07)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler. Balm ini bende kullanmıştım. Balm koruyuculuk olarak iyidir ama kokusu çok kötü olduğu için bir daha kullanmamistim. Losyonu yatistirmasi açısından çok başarılıdır. Koku ise bence çok fresh ve canlandırıcı. Denemenizi öneririm.

Çok çok teşekkürler @mkeskus komşum, size güzel bir hafta dilerim..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkese iyi haftalar.
7f92b48a6358a2c7022e3d6dee22f7b3.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
d7e4273d61006b977e7ce131568c5435.jpg
Herkese iyi haftalar, sıhhatler olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(20/03/2017, Saat: 01:19)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(20/03/2017, Saat: 08:51)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi haftalar.

(20/03/2017, Saat: 01:38)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten sıhhatler olsun

Sıhhatler olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@Chinaski Yağız Üstat ve
@DeaKen Üstat sıhhatler ve güzel bir haftanız olsun Wink

Acqua di Parma Shaving Cream
Semogue 2013 Special Edition
Feather Pro
Rocnel SE50
Acqua di Parma Balsam
Acqua di Parma Colonia

Bu üçüncü tıraşım AdP ile. Değişik kombinasyonlar yaptım. Bu kadar namı olmasa daha ilk tıraşta notunu verdim ama kremler arasında hep ilk üç de görüldüğünden bir arıza olmasın dedim.
Yanlış anlaşılmasın, güzel krem. Ama herşeyiyle güzel diyemeyeceğim.
Kokusu, tıraşı, tıraş sonrası bunlar da sıkıntı yok. Eh daha ne olacak diyebilirsiniz. Ben de köpüğü diyeceğim.
Forumlar da takip ettiğim kadarıyla, bizim tabirimizle fındık kadar kullanmanız yeter mealinde bahsedilmiş AdP'den.
Bir kere fındık kadar olmuyor. İki fındık tek perdelik sağlam bir köpük yapıyor. Aslında hacim iki perdelik gibi görünse de, siz ilk perdeyi olana kadar (ki bu ben de 2 hadi 3 dakika olsun) ikinci perdelik köpük uçuyor resmen. Sadece rötuşluk, o da fırçayı sıyırarak köpük elde edebiliyorsunuz. Bu klasman da bir krem de böyle bir şey olmamalı diye düşünüyorum.
Üç defa değişik fırçalarla (2 silvertip, 1 manchurian) denedim sonuç aynı Sad Belki de çok doğaldır, o yüzden köpüğün ömrü kısadır, o kısmını ilgili arkadaşlara havale ediyorum.
Diğer taraftan, balsamı çok hoş. Tam kıvamında diyebilirim. Ünlü kolonyasına gelince ki o da hayal kırıklığına uğrattı beni. Koku çok güzel, gerçekten güzel. Ama açılışla, sonrası arasında ciddi bir fark var. Farkedilirliği yok denecek kadar az. Kalıcılık biraz daha iyi. Çok merak ettiğim bir kolonyaydı. Yıllardır elim gitse de araya başka kokular girdiğinden bugüne kısmetmiş. O kadar nam salmış, 1916 yanılmıyorsam çıkışı, bugüne kadar gelmiş. Arada bir ya da birkaç reformulasyon var, orada mı dağıldı artık bilemiyorum. İyi ki Mustafa Bey getirmiş de, set olarak almışım diyorum. Yani bu paralara alınır, denenir İçiniz de kalmaz, fazlasını vermeye gerek yok. Bende ki tıraş seti. Yani, tüp de krem ve balsam. Kavanoz da olandan deneyen olursa, deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Hepinize sıhhatler olsun. Hayırlı bir hafta diliyorum.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
2pt5p8k.jpg
Tam da Mustafa Bey den şunu sipariş vermek isterken kafamı karştırdınız @koolandgang hocam.

http://www.extrashaving.com/_p/prd1/4614...e-gift-set
(20/03/2017, Saat: 11:12)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam da Mustafa Bey den şunu sipariş vermek isterken kafamı karştırdınız @koolandgang hocam.

http://www.extrashaving.com/_p/prd1/4614...e-gift-set

Komşum siz alın onu. Ben de aynısını almıştım. Bakalım siz de sonuç nasıl olacak.
Yarın yine bir yerde gözünüze çarpar, keşke alıp deneseydim dersiniz.
Zaten bu sadece kolonya fiyatı. Bu fiyata seti denememek olmaz.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Teşekkür ederim hocam. Sizin yorumlarınıza değer veriyorum. Dediğinizi yapıcam, birkaç üyemizin yorumu da gelsin ondan sonra almayı planlıyorum. Zira b&b de de sizin yorumlarınıza benzer (reformülasyondan sonrası) yorumlar okudum az önce.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 294,656 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,612 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,334 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,718 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,011 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,161 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,151 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,126 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,249 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: