Günün Tıraşı (SOTD)
Teşekkürler @crionics üstad

Sent from my iPhone using Tapatalk
GCUT

EJ tıraş öncesi
Coolcut4
PermaSharp çk. diğer yarısı
FS 24 mm finest
Nivea mild
Zazaşap
Cadı fındığı
Nivea Coolkick

Geçen haftaki gibi düz ve çapraz geçiş olmak üzere iki perde yaptım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Edwin Jagger Hydrating Pre-Shave Lotion
Plisson L'Occitane synthetic brush
Dr. Selby Lavender Luxury Shaving Cream
Merkur 34C HD Gold Safety Razor
Feather Hi Stainless Platinum Razor Blade
Brut Original After Shave Lotion
L'Occitane AFTER-SHAVE FLUID MEER & MISTRAL
----------------------------------------------------------------------------
ISTANBUL HATIRASI 2015 Smile
ve3qt5.jpg
2vmisma.jpg
iMPA Ticarete ziyaret- görevimizi nihayet yerine getirip,başımızı göğe erdirtikten sonra epeyce bir jilet deneme imkanına kavuşmuş olduk..peyder pey sırayla devam edicez artık ...Saolsun Mustafa bey elden geldiğince çeşidi zengin tutmaya çalışmış....bence gayet tatminkar bir ortam ama zamanla daha geniş bir mekan iyi olur kanısındayım ...hayırlısı diyelim
Feather Platinum jileti ,EJ Preshave kremi , Brut AS gibi ürünleri ilk kez denedim ve her üçüde kalitelerini hemen gösterdiler..Heleki Feather jilet 34C ile çok iyi ve rahat bir traş verdi..Brut AS ise beni şöyle bir 25 sene öncesine götürüp Smile geri getirdi saolsun ...Herkese Sıhhatler olsun iyi akşamlar
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Ej de89
FS 26mm finest
Permasharp (3)
Musgo real classic
Zaza şap
Pinaud clubman aftershave
Gillette Black Beauty
Gillette 7 o'clock sarı (2)
Omega 10049
Cella
Maggard şap
Mennen Skin Braqcer
Arko Max.Comf. balm

Güzel bir Pazar tıraşı oldu. Bıçağı elde kayışladıktan sonra, alete takıp 7. ayarda iki perde yaptım. Bıçağı hissetmedim diyebilirim, aktı gitti. 3. tıraşını çıkartacak mı bakalım.
Haydi hayırlı tıraşlar...
-ERN
-Paladin
-Cella
-Dermalogica Daily Microfoliant
-Clubman

Gece tıraşına MITA'nın kokusu, mentolü tam olmuyordu, bitmesine de 2 bilemedin 3 tıraş kalınca bu tıraş ne zamandır atıl bekleyen Cella çıktı sahneye. Fena değil, daha iyilerini kullandım. Belki de sorun İzmir'deki suyumdadır diye Sabancı'ya saklıyorum bir sonraki sahnesini. Stirling bitince 3017'de onun yerini alacak bir sabun seçmem lazım, kafam karışık. Big Grin

Ustura işinde son tıraşlarım muazzam geçiyor. Çene altını çene hattını bile hallettim. Olay cidden pratik yapmaktaymış, Mongoose ile yakaladığım temiz tıraşa yaklaştım diyebilirim. Ağzım kulaklarımda valla. Clubman bile hoşuma gitmeye başladı.
0118644589ecba6e10b22e4b15b59572.jpg
EJ DE89
Voskhod (2)
Tipsoft Silvertip Premium
MWF
Pinaud Clubman

Nedense sakal kesilmesi yag gibi olmadi. Kopuk iyi olmasina ragmen sanki sakal yumusamadi, yastiklama da zayif kaldi. Ama yine.de sinekkaydi. Clubman candir bu arada
  • De Vergulde Hand sabun
  • Edwin Jagger stf v2 xl
  • C. Friedr. ERN
  • De Vergulde Hand balm
10qaujk.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Mühle R41
Personna Lab Blue (1)
T&H Super Badger
Proraso Sandal Sabun
Zaza Şap
444 + Clubman Pinaud A.S.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 294,650 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,612 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,333 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,712 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,010 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,161 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,150 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,126 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,249 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: