Günün Tıraşı (SOTD)
(15/10/2015, Saat: 11:56)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce sıhhatler olsun komşum. TOBS sponsorluğunda bir akşam olmuş, Rustic her zamanki gibi yakışıklı Smile

Teşekkür ederim üstadım, bilmukabil Smile
Acta est fabula, plaudite.
@Bruce üstadım, resimde paylaştığınız TOBS Witch Hazel içerikli alkolsüz After Shave Gel'i almayı planlıyorum. Memnun musunuz, tavsiye eder misiniz?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Gillette Slim 9.ayar
Personna lab blue
FS Porsuk
Tobs Jeremyn Street
Yves Rocher balm

I'Coloniali krem ile kıyaslamak için elimdeki en iyi olduğunu düşündüğüm krem ile 2 gündür tıraş oluyorum. I'Coloniali bariz iyi. Hem tıraş sonrası bıraktığı hissiyati hem de tıraş sırasındaki rahatlığı ile.
İngiliz ve İtalyan sabunlari ve kremleri arasında tercihim hep İtalyan olacak galiba. Hatta alman mi italyan mi derseniz gene İtalyanlar önde benim için.
@cihankeskin üstadım teşekkür ettim. Ancak fotoğraflama kabiliyetim hiç yok, arkadaşların fotoğrafları gibi afilli olmuyor Tongue Size de sıhhatler olsun Smile

@onurcakmak üstadım TOBS Sandalwood Aftershave Gel'in tıraş sonrası cildi yatıştırması gayet iyi, hızlı emiliyor, ancak müthiş nemlendirici özelliği yok, daha çok sonbahar/ilkbahar ürünü diyebilirim. Yine de çok kuru cildiniz yoksa sorun olacağını sanmıyorum. Soğuk kış günleri için TOBS Sandalwood Moistursing Cream'i önerebilirim. Her iki ürün de az miktarda kullanıldığından uzunca süre gidiyor.

@bayercy sıhhatler olsun dileklerimle.
@Bruce teşekkür ederim, cümlemize Smile
Rimei
Plissoft sentetik
Permasharp ( 1 )
Cella
Crystal şap
Nivea sensetive balsam
b52597cdb5568191655a93f0e72db2ea.jpg

Dus+ isana yuz temizleme jeli lea ve omega ile hazirlik bugun elime ulasan r5 new model ustura bolzano jilet tiras sonrasi 444 . Ustura ile oldugum en tahrissiz tiraslardan biriydi.
Dogru mudur bilmiyorum ama ustura tirasindan sonra komple yuzumu kopukleyip tekrar hizli bir kil yonunde yuzeysel bi gecis daha yapiyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Proraso PreShave White
Tabac Shaving Cream
Simpson The Colonel Brush
Timor Shaving Razor
Timor Blade (2nd)
Speick Aftershave
Speick Balm

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
j8p7pf.jpg

@cihankeskin teşekkür ederim Smile

Arkadaşlar tüm fotoğraflar çok hoş ve cezbedici Tongue

Herkese hayırlı tıraşlar, hayırlı cumalar...
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Tıraş Öncesi: TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil
Fırça: Semogue 1305
Sabun: TOBS Sandalwood
Tıraş Aleti: Merkur 34G
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: Feret Bloc Hyalin d'Alun, TOBS Sandalwood Moisturising Cream

@koolandgang sıhhatler olsun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,995 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,470 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,239 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,465 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,621 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,887 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,369 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,050 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: