Günün Tıraşı (SOTD)
ustadim hediye ederim.diyince heveslenmsitik.ama yeniden uretilmesi beklemek hediye edilmesinden daha muhtemel herhalde

(22/02/2015, Saat: 02:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Talip olup,bendekine 15 TL veren arkadaşlar var.Cömert teklifler karşısında cömert rakamlar sunuyorum.
Kremini geçenlerde hediye ettim sabunu da hediye ederim bir arkadaşıma Smile

Kısmet hocam herşeyin başı kısmet diyelim ve Sir Moos konusunu kapatalım yoksa pazartesi mahalle berberi müsterilerini Sir Moos ile tıraş etmeye başlayacak Smile

(22/02/2015, Saat: 03:19)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustadim hediye ederim.diyince heveslenmsitik.ama yeniden uretilmesi beklemek hediye edilmesinden daha muhtemel herhalde
Ne reklam oldu be,

Ama iyi reklam oldu,

Harika reklam oldu,

En son Pars üstadla tabacın reklamını yapmıştık forumca sanırsam Big Grin
kapatalim ve yeniden uretilmesini umit edelim Wink
yoksa kimsenin satacagi veya hediye edecegi yok anlasilan.

(22/02/2015, Saat: 03:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İleride satma,takas durumu olursa haberiniz olur
Üretim yeniden olur beklemek lazım,boşuna çok para vermenin anlamı yok

maürer & wirtz grubuna bir baskın yapmak lazım gelir yada orada onurstyle üstad var o da verebilir baskını durumu anlatabilir, illaki üretiminin durdurulmasının mantıklı bir açıklaması vardır diye düşünüyorum. Tıraş sabunu totemi yapmaya başladım bile ihtilaf komşum Big Grin Smile
(22/02/2015, Saat: 03:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne reklam oldu be,

Ama iyi reklam oldu,

Harika reklam oldu,

En son Pars üstadla tabacın reklamını yapmıştık forumca sanırsam Big Grin

mornetto üstadım bir defa daha Tabac dersek Pars komşum burada kesin Big Grin Big Grin Big Grin, forumda okumuştum,''üç kere seslenirseniz ben gelirim'' demişti, her an burada olabilir. Bu arada pars komşumla zevkimiz aynı Tabac'ı bir gün sürmediğim sabununun kokusunu koklamadığım gün yok, pars üstada katılmamak içten değil ekmek gibi su gibi ya Big Grin Aftershaveini parfüm niyetine kullanıyorum devamlı kullandığım parfüm gibi birşey oldu. Bu arada mornetto üstadım size sormak istiyorum bir yardımcı olursanız bana bu konuda çok iyi olur bu Tabac'ın parfümünü nereden buluruz ben İmpa'da göremedim Deodorant, tıraş sabunu ve banyo sabunundan başka birşey yoktu. Bir bilginiz varmı nereden bulabileceğimiz ile ilgili ?
(22/02/2015, Saat: 06:29)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto üstadım bir defa daha Tabac dersek Pars komşum burada kesin Big Grin Big Grin Big Grin, forumda okumuştum,''üç kere seslenirseniz ben gelirim'' demişti, her an burada olabilir. Bu arada pars komşumla zevkimiz aynı Tabac'ı bir gün sürmediğim sabununun kokusunu koklamadığım gün yok, pars üstada katılmamak içten değil ekmek gibi su gibi ya Big Grin Aftershaveini parfüm niyetine kullanıyorum devamlı kullandığım parfüm gibi birşey oldu. Bu arada mornetto üstadım size sormak istiyorum bir yardımcı olursanız bana bu konuda çok iyi olur bu Tabac'ın parfümünü nereden buluruz ben İmpa'da göremedim Deodorant, tıraş sabunu ve banyo sabunundan başka birşey yoktu. Bir bilginiz varmı nereden bulabileceğimiz ile ilgili ?

Big GrinBig Grin

Yanılmıyosam Mustaphaturk üstadımda olacak.

http://www.ekkonomik.com/
tabac parfumunu bulmak o kadar da zor degil
zor olan tras sabununu bulmak

http://m.gittigidiyor.com/ara/tabac

(22/02/2015, Saat: 13:51)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Mornetto hocam.
Bu arada madem ilk 3`e girdi fotolar ödülümü isterim.
Umarim kol saati kazanmamışımdır Smile

İnşaallah resmi açılışa katılıcaz,

Geltir vefalıdır, cebine hediyesini koyup bi hoşgeldini çok görmez.Sleepy
Keyifli Tıraşlar...

d1a9fdf3d4c6f5f977967db85b188b43.jpg
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 293,294 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,585 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,307 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,075 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,786 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,022 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,777 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,069 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,246 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: