Günün Tıraşı (SOTD)
@"korgunv"   Teşekkür ederim veli abi yuma tıraş aletinin kutusunu  her yerde aramıştım aramadığım yer kalmamışdı Smile seyyar satıcısından  tut tüm binbir çeşitciler,toptancılar bulamamıştım.
@"KAYHAN"  En son  gittiğim kapı forumumuzun değerli ve  vintage  deposu olan ayhan abimizle  görüştüm  saolsun elinde varmış bir tane kırmızı kutulu yuma  kargolayıp gönderdi anca  böyle temin edebildim veli abi
(27/08/2020, Saat: 20:48)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Korgunv [/mention] Koku çok güzel
Yüzüme sürüp köpürtme olayını yeni yeni yapmaya  başladım. O yüzden köpük almakta zorlandım. Ama bu benim acemiliğimden.
Koruyuculuk ve kayganlık gayet iyi. 4711 ile uyumu da güzel oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@GecayS komşum, malum son günlerde stick sabunlara bir düşkünlük var bende. Diğer her türlü dayanıksız tüketim ürünlerinde olduğu gibi, stick sabunların da bir üretim dayanağı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar tıraş sonrası konforu yüksek artisanlara karşı yenik düşselerde hala bazı inatçı kullanıcıları olabiliyor Smile. Yüze sürtme konusunda bende sıkıntı yaşıyorum. Belki sıcak havlu kompresi, belki sıcak fırça suyuna daldırma gibi yöntemler geliyor aklıma. Ancak yüze sürtmenin (özellikle ATG ekseninde) sakalları kaldırmak için işe yarayabileceğini düşünüyorum. Köln suyundan memnun kalman ayrıca sevindirici. Limondan daha ziyade limon yaprağı gibi kokan regular kolonyasına göre daha masculen koktuğunu tahmin ediyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(27/08/2020, Saat: 21:09)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"korgunv"   Teşekkür ederim veli abi yuma tıraş aletinin kutusunu  her yerde aramıştım aramadığım yer kalmamışdı Smile seyyar satıcısından  tut tüm binbir çeşitciler,toptancılar bulamamıştım.
@"KAYHAN"  En son  gittiğim kapı forumumuzun değerli ve  vintage  deposu olan ayhan abimizle  görüştüm  saolsun elinde varmış bir tane kırmızı kutulu yuma  kargolayıp gönderdi anca  böyle temin edebildim veli abi

@jegal iyi etmişsin güle güle kullan. Kafamdaki bir dosya kapandı @KAYHAN abimiz sayesinde. Ayhan Bey resmen köprüden önceki son çıkış.
(27/08/2020, Saat: 20:51)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @shaving nick Raif kardeşim benim için GSB ve GP uysal jilet kategorisinde. Ancak daha uysal (@tarkaner abinin tanımlamasıyla "küt ve konforlu" jilet arayışım da sürüyor. Sence hangi jiletler bu kategoride örneklendirilebilir?
Abi bir dahaki buluşmaya Mühle jilet getireyim hatırlatın lütfen.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/08/2020, Saat: 21:18)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi bir dahaki buluşmaya Mühle jilet getireyim hatırlatın lütfen.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OK. Thanks.
metallum diem...
Carpe diem...

Sv kokusu ve performansi namini hakediyo, rex favori makinem, firca ve tas favori ekipmanlarimdan, ama bu jilet bambaska biseymis, polsilveri hic sevememistim bi turlu yildizimiz barismamisti, hatta bu ününe mana veremezdim, demekki bu eski uretim lotlar bu nami sonuna kadar hakediyomus, kai gibi uzun omurluyse bu jilette favorilerimden olur tabi bulup alabilirsek...

28ef1931b03a425eac89b6e2d56cc5bb.jpg

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/08/2020, Saat: 20:51)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @shaving nick Raif kardeşim benim için GSB ve GP uysal jilet kategorisinde. Ancak daha uysal (@tarkaner abinin tanımlamasıyla "küt ve konforlu" jilet arayışım da sürüyor. Sence hangi jiletler bu kategoride örneklendirilebilir?

Veli Bey çok zor soru küt ve konforlu deyince aklıma ilk voshkod geliyor. 34C’de kesmeyen jilet german 37, rocca, r41’de aktı yüzümde.

(28/08/2020, Saat: 00:58)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Veli Bey çok zor soru küt ve konforlu deyince aklıma ilk voshkod geliyor. 34C’de kesmeyen jilet german 37, rocca, r41’de aktı yüzümde.

@shaving nick Voskhod sıkıntı yok. German 37'yi de radarıma aldım. Teşekkürler. Bu arada ilk fırsatta @tarkaner abimizin tavsiyesi Muhle jileti de deneyeceğim.

Isana, mühle, treet platinum , timor , elios , 7 oclock siyah , asco platinum, supermax blue diamond ,ladas , voskhod , friodur , dorco titan. Benim bu kategoriye koyacağım ilk aklıma gelen jiletler komşum.
IMG-20200828-WA0000.jpg

En destekci arkoculara selam olsun Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 295,433 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,670 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,431 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 180,059 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 15,052 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,302 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 95,261 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,232 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,276 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: