Günün Tıraşı (SOTD)
(20/08/2020, Saat: 13:15)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden hayırlı olsun.
Merkür team güçlenerek devam ediyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes bir gün (34C/42C) Merkür'lü olacak.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(20/08/2020, Saat: 13:24)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes bir gün (34C/42C) Merkür'lü olacak.
Tamamen katılıyorum

(20/08/2020, Saat: 11:14)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 34C ile 42C'nin kafa geometrileri aynı, sapları farklı Raif Bey komşum. 2 veya 3 parça olmalarının tıraşa nasıl etkisi oluyor? Deneyip yorumlarınız inşallah.

Veli Bey merhaba, sizlerin sayesinde 42C şu an elimde. 34G ile karşılaştırma videosu çekmeyi planlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlave olarak 42C’yi elime aldığımda çok etkilendim. Modern vintage görüntüsü ve hissiyatı çok güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alet:Merkür 34g

Jilet:Gillette seven o'clock(siyah)

Fırça:oumo motherlode sentetik

Sabun:Sv cubebe

As:loreal men expert

Özet olarak

Elime yeni geçen ürünlerle her zaman ki gibi tıraş öncesini nivea yüz temizleme jeli ile yapıp sv sabunu tasta kopurttum suyu görmesiyle coşması bir oldu,güzel yoğun bir köpük vermesi uzun sürmedi kokusuna hayran kaldım bu sabun değil bildiğiniz bariyer,tank ne bileyim güçlendirilmiş çelik duvar gibi bişey Smile fırça tam hassas ciltleri için ucu pamuk gibi günlük kullanımda üzmeden işini görevini yapan cinsten.Loreal ise bugüne kadar kullandığım tüm as bir adım önde.

Siyah 7 yi ilk kez kullandım 34c-g aletle çok akıcı olduğu söyleniyordu denemeden edemedim ilk tıraşımı ve ilk kullanıma göre gsb' den aman aman bir fark göremedim işini güzel sorunsuz yaptı ama gsb gibi ucuz alternatif varken kendi adıma tercih etmem.Tiras ise her zaman ki merkur konforu temiz,batıksız,tahrişsiz ve kesiksiz olundu.Her kullanisimda ayrı bir hayranlık duyuyorum kendisine ama uzun saplı abisi 38c de kafamda yok değil Smile

Herkese keyifli tıraşlar.e8a38699219f0a878ba1cc7724a38b60.jpg

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/08/2020, Saat: 14:58)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet:Merkür 34g

Özet olarak

Elime yeni geçen ürünlerle her zaman ki gibi tıraş öncesini nivea yüz temizleme jeli ile yapıp sv sabunu tasta kopurttum suyu görmesiyle coşması bir oldu,güzel yoğun bir köpük vermesi uzun sürmedi kokusuna hayran kaldım bu sabun değil bildiğiniz bariyer,tank ne bileyim güçlendirilmiş çelik duvar gibi bişey Smile fırça tam hassas ciltleri için ucu pamuk gibi günlük kullanımda üzmeden işini görevini yapan cinsten.Loreal ise bugüne kadar kullandığım tüm as bir adım önde.

Siyah 7 yi ilk kez kullandım 34c-g aletle çok akıcı olduğu söyleniyordu denemeden edemedim ilk tıraşımı ve ilk kullanıma göre gsb' den aman aman bir fark göremedim işini güzel sorunsuz yaptı ama gsb gibi ucuz alternatif varken kendi adıma tercih etmem.Tiras ise her zaman ki merkur konforu temiz,batıksız,tahrişsiz ve kesiksiz olundu.Her kullanisimda ayrı bir hayranlık duyuyorum kendisine ama uzun saplı abisi 38c de kafamda yok değil Smile

Herkese keyifli tıraşlar.

Komşum sıhhatler olsun. Çok güzel bir kare olmuş yine.

(20/08/2020, Saat: 15:06)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun. Çok güzel bir kare olmuş yine.

Teşekkür ederim komşum,size de sıhhatler olsun kopurtme tasınıza ayrıca bayılıyorum üretimi olmadığı için sohayli komşumuzun yaptıklarından birazdan sipariş vereceğim Smile Smile aman nazarım değmesin güle güle kullanın,tek eksik o kaldı saksıdan bozma kendim biseyler yaptım güzelde iş görüyor ama görsel olarak vasat durumda Big Grin Big Grin

(20/08/2020, Saat: 15:16)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum,size de sıhhatler olsun kopurtme tasınıza ayrıca bayılıyorum üretimi olmadığı için sohayli komşumuzun yaptıklarından birazdan sipariş vereceğim Smile Smile aman nazarım değmesin güle güle kullanın,tek eksik o kaldı saksıdan bozma kendim biseyler yaptım güzelde iş görüyor ama görsel olarak vasat durumda Big Grin Big Grin

Komşum @habaz komşum ile irtibata geçin bence, belki kış döneminde işleri rahatlayınca el atar
Bu arada buradan tekrar @habaz komşuma teşekkür ediyorum. Instagramda da yerli yabancı birçok kişi direk köpürtme tasını soruyor.

(20/08/2020, Saat: 14:58)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet:Merkür 34g

Özet olarak

Herkese keyifli tıraşlar.

Abi neden yapıosun böyle, neden aklıma sokuyorsun 34c diye diye, mutlu mesut yaşıyorum Mühlel`erimleSmile) Hiç te aklımda olan bi alet değildi. Daha 3one6, Gc vardı sırada bu da düştü aklıma

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
....uzun zaman sonra çelik ustura sefası ... Seyahat için minik bir çanta ile tüm malzemeleri aldım. Deri ise minik bir şeker kutusunun üzerine yapıştırılmış halde , hem kutu hem masat.
Proraso mentollu sabun , fs sentetik (şahane bir hediye oldu benim için ),dovo ustura, servet kolonya...

Tüm komşulara sıhhatler olsun. 0752d6f1c46bd074f20fd3878a1cb527.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/08/2020, Saat: 16:29)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi neden yapıosun böyle, neden aklıma sokuyorsun 34c diye diye, mutlu mesut yaşıyorum Mühlel`erimleSmile) Hiç te aklımda olan bi alet değildi. Daha 3one6, Gc vardı sırada bu da düştü aklıma

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum kalite tesadüf değil,tercihtir Smile hepside güzel ürünler en çok anlaştığım bu uyan bu oldu umarım kısa zamanda deneyip bizlerle deneyimini paylaşırsın Smile

(20/08/2020, Saat: 15:21)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum @habaz komşum ile irtibata geçin bence, belki kış döneminde işleri rahatlayınca el atar
Bu arada buradan tekrar @habaz komşuma teşekkür ediyorum. Instagramda da yerli yabancı birçok kişi direk köpürtme tasını soruyor.

Komşum haldun abi şimdilik ürün yapmayacakmış ama kendisine bu güzellikleri bize sunduğu için ayrıca teşekkür ediyorum.Simdilik bir adet edineyim yapmaya başladığı vakit ondan da ediniriz artık Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,713 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,361 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,566 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,812 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,255 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,033 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: