Günün Tıraşı (SOTD)
Dunyanın ilk ve tek komple paslanmaz celik (TTO) cevir ac makinası. Rocnel TTO.
İscilik gorunum,tasarım tek kelime ile mukemmel onu zaten soylemeye gerek yok ama tırasıda bir o kadar guzel.
Well done Rocnel well done Wink

1zcjplk.jpg
@dikdik_s sıhhatler olsun @Rocnel Murat ustanın hediyesi de yerinde olmuş hem ilk ve hem de özel makina dünyada eşi benzeri Yok . Sağlıkla kullan .
Sıhhatler olsun Serdar komşum, yeni aletini güzel günlerde kullan
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@dikdik_s komşum, Rocnel TTO SS çok güzel görünüyor iyi günlerde kullanın. Üstadım birkaç resim daha paylaşabilir misiniz?
(23/11/2018, Saat: 11:44)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum, Rocnel TTO SS çok güzel görünüyor iyi günlerde kullanın. Üstadım birkaç resim daha paylaşabilir misiniz?
+1. Gerçekten birkaç tane daha olsa fena olmaz. Göz hakkı.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun Serdar bey güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok şık ve güzel görünüyor Rocnel. Ama sanki bir kaç poz daha hak ediyor bu sağlam çelik TTO Rolleyes
"A Samurai always wears two swords."
Güzel günlerde kullan Serdar Abi @dikdik_s, çok güzel düşünülmüş bir hediye olmuş.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Arkadaslar cok tesekkurler guzel yorumlarınız icin. Oncelikle belirteyim, hediye veya aldıgım birsey degil; makina tek ornek bir prototip. Murat beyin ustunde uzun zamandır calıstıgı bir proje, bana da denemem icin gondermisti sagolsun. Uzerinde calısılıp son kullanıcıya yonelik satısı icin bazı teknik uretim islemlerinde degisiklik olabilir. Ayrıca ozel bir proje oldugu icin satısı da cok adetli degil senede 5-6 adet yapılması planlanıyor. Ozel ve maliyetli bir proje olacak. Yakın zamanlarda alabilecegimiz bir urun degil. Murat beyi ozelden soru yagmuruna tutmayalım Smile
Dış kapının mandalı biri olarak, üreticisinin önüne gecip makinanın fotolarını hazır fiyatı belli nihai bir ürün olmadıgı icin çok paylasmak istemedim. Deneyip varsa gordugum artı ve eksileri Murat Beye ilettim. Ama bu uretim oncesi prototipi bile harika tıras veren çok guzel bir makine olmus. TTO yu celikten yapmak sanırım bir tıras makinası ureticisi icin hayal gibi birseydir. Bunu başardıgı için Rocnel Murat beyi tebrik ediyorum.
2w5olex.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,021 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,408 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,147 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,982 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,490 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,694 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,969 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,012 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,232 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: