Günün Tıraşı (SOTD)
(14/11/2018, Saat: 01:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer
Baba inan sana soylenmis birsey yok orada. Sen guzel fotolarında usturalarınla, arada gold 34c ile tatlı tatlı tıraslarını olup bizimle sagolasın paylasıyorsun. Usturalar hakkında merak eden zaten ozelden danısır bir sorusu oldugunda. Guzel fotoların hic eksik olmasın.

De aletler veya fırcalar için mumkunse altına 2 satır ne oldugu yazılması ozellikle yurt dısı menseili yeni urunleri yakından takip eden alımını yapan dostlara basit bir ricadır. Nedeni de Paradigm den tutun, Razorock a, ATT den Wolfman a bir suru yeni veya yurt dısında kullanıcıları tarafından begenilen makinaların forumumuzda incelemesi veya bilgisi yok. En azından yenilikleri takip acısından, ilgisini ceken dostların merak edip arastırması acısından ufak bir not olarak fotonun altına kısa marka model yazılması bile bir fayda ve kolaylıktır. Bu tabiki kucuk bir ricadır, hicbir zorlama ısrar yok.

Kuru kuru olmasın konuyu renklendirelim hazır yazmısken, dun cekmeyi unuttum ama gecen haftadan bir kare paylasayım.
2gy7wc1.jpg
Makine: Asylum Evolution model T, gorunusuyle cok begenip almayı dusundugum merak ettigim bir makinaydı, denememe fırsat verdigi icin Burak kardesime tesekkur ederim.
Sabun: PannaCrema Nuavia Blu
Fırca: SV
Balm: Amerikan Artisian aynı zamanda aktif askeri bir aile oldugu icin kendine ozel baglı bir musteri kitlesi olan Mickey Lee Soapworks.

Tum komsularimiza sihhatler olsun. @dikdik_s serdar abi, pannacrema nuavia blu ile ilgili goruslerini alabilirmiyiz acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@turkoglum13
Kardesim buraya yazarsam arada kaybolup gider merak edenlere faydası az olur, şöyle yapalım istersen, Pisporsuk Nanikus Akadir gibi kullanan deneyen dostlarım komsularımız var. Birkac gune kısa bir inceleme yazayım, diger kullanıcı dostarda tecrubelerini oraya ekler ilerisi icin merak edenlere daha faydalı bir baslık olur.
(14/11/2018, Saat: 12:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13
Kardesim buraya yazarsam arada kaybolup gider merak edenlere faydası az olur, şöyle yapalım istersen, Pisporsuk Nanikus Akadir gibi kullanan deneyen dostlarım komsularımız var. Birkac gune kısa bir inceleme yazayım, diger kullanıcı dostarda tecrubelerini oraya ekler ilerisi icin merak edenlere daha faydalı bir baslık olur.

Olur abi, simdiden tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
15ea0ex.jpg

Günün tıraşında tercih ettiğim ürünler:
Rockwell R1 Kelebek Tipi Klasik
Taylor Of Old Bond Street Jermyn Street Collection Tıraş Kremi
Semogue S.O.C. Kiraz Ağacı Sap Domuz Kılı Fırça
Perma-Sharp Jilet (Yerli Eski Üretim)
Tariş Yeşil Çay Kolonyası
Tüm Komşulara Sıhhatler Olsun.
Sıhhatler olsun Ibra35
Tariş yeşil çay benimde çok hoşuma gidiyor ama tıraş sonrası kullanamıyorum maalesef .
Fotoğraf tablo tadında değil ama idare edin komşular ilk sotd paylaşımım Wink

Alet: Black Beauty
Fırça: Temizel Gold @mimaras komşuma tekrar teşekkürler.
Jilet: Astra mavi
Krem: Nivea

68fc64dd1363df9d28ae74233708e491.jpg
(15/11/2018, Saat: 00:49)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf tablo tadında değil ama idare edin komşular ilk sotd paylaşımım Wink

Komşum sıhhatler olsun. Ben her türlü yolu denedim bu temizel goldun kokusunu çıkarabilmek için ama bir türlü başarılı olamadım. Denemediğim yol kalmadı. Ayrıca fırçanın dibindeki yapışkanın fazla olması da soğuttu beni.

Siz memnun musunuz?
Sıhhatler olsun komşum,favorilerim arasında olan tıraş kremi ve jilet.
(15/11/2018, Saat: 00:49)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf tablo tadında değil ama idare edin komşular ilk sotd paylaşımım Wink

Teşekkürler,tıraş sonrası neden kullanamadığınızı anlayamadım.Tariş yeşil çay kolonyasının kokusu çok hoşuma gidiyor.Tıraştan sonra yada günlük kullanıyorum.
(14/11/2018, Saat: 22:24)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun Ibra35
Tariş yeşil çay  benimde çok hoşuma gidiyor ama tıraş sonrası kullanamıyorum maalesef .
(15/11/2018, Saat: 01:19)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun. Ben her türlü yolu denedim bu temizel goldun kokusunu çıkarabilmek için ama bir türlü başarılı olamadım. Denemediğim yol kalmadı. Ayrıca fırçanın dibindeki yapışkanın fazla olması da soğuttu beni.

Siz memnun musunuz?
Komşum ilk kullanımimdi benimde; dolayısıyla hafif koku var, break in için de çok fazla birşey yapmadım bir kere köpürtüp beklettim sadece. Ama tıraş esnasında krem kokusunu bastıran ağır bir koku almadım. Rodeo vardı bende mesela uzunca süre tıraş esnasindada koku devam etmişti.
(15/11/2018, Saat: 01:59)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum,favorilerim arasında olan tıraş kremi ve jilet.
Saolun komşum astra bana da sakin ve komforlu geliyor.

68fc64dd1363df9d28ae74233708e491.jpg

Sıhhatler olsun komşum , keyifle kullan Wink Fırçayı yoğun kokulu sabunlarla (ben proraso sandalwoodla denedim) 3-4 defa köpürtünce koku falan kalmıyor.
Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,191 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,139 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,987 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,197 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,175 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,118 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,082 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,168 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: