Günün Tıraşı (SOTD)
Ege esintisi ile güzel Pazarlar.

Fatip Grande, Derby Premium, Omega Pro, Caria Mentol, Atelier Rebul Vetiver38b7bc2e8c4b0902fc91a3069c9e5a83.jpg

~SB
Dünün tıraşı bugüne kısmet oldu. Smile

deqihs.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
365b888d230d161fd4bc7ac25c7fca41.jpg

Makina : Paradigm Razor
Sabun : MdC vetiver
AS : Pitralonclassic
Fırça : Simpsons X3 best

Cümleten Sıhhatler olsun
@Nani Kuş
Sisst bizde dayarız objektifi ne varki Smile

ff2ryb.jpg

Almayı dusundugum Darwin kopyası Asylum u deneme icin gonderen @GartBnx kardesime cok tesekkur ederim. Semogue domuz porsuk karısık fırca icin melek insan Nanikus dostuma tesekkur ederim. Sırada Akadir abinin BBS-1 var, sukur rabbime bu hafta dostlar sayesinde gecinip gidecegiz gibi hayırlısıyla.
Darwin le tam olması gerektigi gibi cok guzel bir pazar tırası gecti. Darwini , ATT R kafa hissiyatına benzettim.
Serdar bey sıhhatler olsun sizi günün tıraşında görmek güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(14/10/2018, Saat: 21:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş
Sisst bizde dayarız objektifi ne varki

Foto...

Almayı dusundugum Darwin kopyası Asylum u deneme icin gonderen @GartBnx kardesime cok tesekkur ederim. Semogue domuz porsuk karısık fırca icin melek insan Nanikus dostuma tesekkur ederim. Sırada Akadir abinin BBS-1 var, sukur rabbime bu hafta dostlar sayesinde gecinip gidecegiz gibi hayırlısıyla.
Darwin le tam olması gerektigi gibi cok guzel bir tıras gecti. Darwin ve Timeless R kafa ikiside cok guzel benzer tırasları var gibi geldi bana.

@dikdik_s Üstad,

Daha önceki gönderilerinizden domuz-porsuk fırçaya sıcak bakmadığınızı hatırlıyorum. Düşünceniz hala geçerli mi?

Bu fırçayı kullanan @ahraz Üstad'da ufak bir inceleme yapacaktı ama unuttu herhalde diyerek ufak bir taciz ateşi açmak istiyorum.

@-mali
Cok sagol kardesim, emanet mal fazla tutmam diye hatıralık hemencecik cektiydim Smile

@Mehmet_G
Fırcanın kullananı cok var, Ahraz kardesim veya baska bir komsumuz illa yakın zamanda bir inceleme yaparlar. Karısık fırcayı ilk kez kullandım, tahmin ettigim gibi arada domuzları hissedebilecegim bir hissiyat olmadı. 2band porsuk bir fırca kullanıyormuscasına hissiyatı var. Biraz su seviyor, kopugunuzu yaparken biraz sulu tutup yuzde calısın. Kullanım olarak guzel zevkli bir fırca yuzde hissiyatı guzel, ama bahsettiginiz gibi prensip olarak karısık fırca bana gore degil, zira domuzundan porsuguna elimde bir suru fırca oldugu icin karısık fırcanın bana bir esprisi olmadı, ama gunluk kullanmak icin guzel bir fırca arayan tum dostlara tavsiye olunur. Akrilik sapı ve dugumu ile dayanıklı bir urun izlenimi verdi. Tek fırcam olsun tepe tepe kullanayım diyene guzel gider.
(14/10/2018, Saat: 21:27)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s Üstad,

Daha önceki gönderilerinizden domuz-porsuk fırçaya sıcak bakmadığınızı hatırlıyorum. Düşünceniz hala geçerli mi?

Bu fırçayı kullanan @ahraz Üstad'da ufak bir inceleme yapacaktı ama unuttu herhalde diyerek ufak bir taciz ateşi açmak istiyorum.

You’ve got mail

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@efrasyab kemal abinin sabunuyla ufak bir hasret giderdik Smile

348ob3c.jpg
Music 
Q2r0VV.jpg

Pazartesi sabahının tıraşı Tıraş aleti Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,114 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,132 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,982 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,158 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,159 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,103 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,057 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,899 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,162 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: