Günün Tıraşı (SOTD)
1ccf0e5aeaef7923e389d354b3e215ac.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Governor hakkında bir iki kelam alabilir miyim? Mixed sanırım doğru mu?

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Sabah kesin üşenecektim dedim ki aksamdan olayım bari Smile bu arada sabun çok güzel onu da toparlayabilirsem bir kac satir bir şeyler yazmak istiyorum aslında

kar0jp.jpg
nlBqEl.jpg
Krem; Polonya menşeli LIDER, kokusunu ucuz elma aromalı olduğu iddia edilen dökme şekerlere benzettiğim ama kayganlığı, yüzde kurumaması ile beni fazlasıyla memnun eden, Bic metal gibi agresif kabul edilebilecek bir alete rağmen sıfır tahrişle tıraş bitiyorsa korumasıda iyi olan bu  kremi çok sevdim. İşin gurusu olsam daha güzel tarif etmeye çalışırdım elbet ama daha öncede demiştim ben yiyiciyim dostlar, sevdim sevmedim o kadar Smile Artık forumda bulunmayan kıymetli bir forum dostum getirmişti sağolsun...
Alet; Bic metal, hojdur. Lâkin günlük cildi yorar gibi. Single edge alsammı dedim kendime, bu ara durumlar namüsait.
Fırça; thater 4292, aslanım benim işinin ehli.
Losyon; SV 70th, hanım çok seviyor kokusunu bende eh işte.

Cümleten sıhhatler olsun, hayırlı geceler dilerim...
Evet @ahraz komşum doğrudur Burak bey sayesinde edinmişdim ( fotoğraftaki asylumda öyle Burak bey öyle) Oldukça küçük bir fırça ama yüzde masaj etkisini seviyorum batıcı değil. Fiyat performans canavarı. Sadece sapı için bile alınır hem çok güzel hemde ele çok iyi oturuyor. Yani hem estetik hem de ergonomik.
Yalnız bir kusuru var nerdeyse 9- 10 kere kullandım hala kokusu çıkmadı.

(02/10/2018, Saat: 14:42)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet @ahraz komşum doğrudur Burak bey sayesinde edinmişdim ( fotoğraftaki asylumda öyle Burak bey öyle) Oldukça küçük bir fırça ama yüzde masaj etkisini seviyorum batıcı değil. Fiyat performans canavarı. Sadece sapı için bile alınır hem çok güzel hemde ele çok iyi oturuyor. Yani hem estetik hem de ergonomik.
Yalnız bir kusuru var nerdeyse 9- 10 kere kullandım hala kokusu çıkmadı.

Sap konusuna katılıyorum,çok estetik. Simpson chubby bestlerde de benzer bir tasarım ama kıl kalitesi hakkında olumsuz yorumlar okumuştum. Ama siz batıcılık yok deyince aklım karıştı açıkcası. Kuru halde batıcı,ıslak halde mi değişiyor acaba? Ya da ben mi yanlış hatırlıyorum.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(01/10/2018, Saat: 23:40)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea müthiş bir krem, sıhhatler olsun

Saol komşum teşekkür ederim Wink
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
@ahraz komşum batıcılık konusunda benim de beklentim olmusuz du ama ( önceden kullanıp sattiğim KC Paladin ki MF knottur ve sağolsun Noyan beyin geri aldığı 30 knot silvertip FS )bu fırçayla kıyaslanmayacak kadar batıcı geldi bana ayrıca karışık kıl olmasına rağmen beni rahatsız edecek kadar batıcı değildi(el yakmayacak derece de sıcak suda en ay5 dk bekletiyorum) ama tabi öyle yumuşacık pufidik bir fırça olmadığıda kesin yanlış bilgi de vermiş olmayayım bendeki hissiyatı dokunduğu bölgeye noktasal masaj etkisi ben sevdim ama koku bir türlü geçmedi işte.

67232ec2dac9feec0d7a002d62a19533.jpg

BBS1 makina
Semogue mistura fırça
Eufros sabun
Eskişehir Lületaşı Tespih

Cümleten sıhhatler olsun
Ve fildişi tesbih sıhhatler olsun üstat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 286,188 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,139 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,987 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 176,192 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,175 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,118 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 93,082 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 7,904 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,168 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: