Günün Tıraşı (SOTD)
Siftahı yapalım bakalım.

29ek4uq.jpg

Rimei & FS Best Badger 20mm

Bir diğer SOTD (Song of the day) : https://www.youtube.com/watch?v=KXqKswtX_KU
@bayercy Ercan kardeşim’
Sıhhatler olsun çok keyifli bir set ve tıraş olmuş..
“Birds of a feather flock together” demeden geçemiyeceğim, Bu gün İmpa dan bir SV Felce de ben
alıp ilk tıraşımı oldum Smile Felce çok güzel bir koku..
Bu arada güzel hediyeniz “Vergulde hand” hala kıyıp bitiremediğim kokusunu çok beğendiğim bir sabun kardeşimSmile
@przpe komşum,
Sıhhatler olsun..Tütsülü kokulu mum ışığında şık bir foto ve romantik bir “eşini seven akşam tıraşı” olmuşSmile Yeni makineyi merakla bekliyoruz ?

c71bd6c9c1ebd496b8046a4eb8dfbc01.jpg

#ikondlcslant#4711kölnkolonge#rocneltitanyumblackhandle#MdCvetiver# @pilotic -geltirpekşir

Cümleten sıhhatler olsun
@Tahir Komşum çok teşekkür ederim. Henüz sevecek bir eş bulamasak da, uzun uzadıya bir akşam tıraşı candır. : ) Yeni makine yılbaşından sonra gelecek büyük ihtimalle. : )
@Nani Kuş Devrim üstadım,
Sıhhatler olsun, Nostaljik ve tablo gibi bir foto olmuş..
Tabii set her zamanki gibi top kaliteSmile
Bende sizin jilet önerilerinizin yakın takipci ve uygulayıcısı olarak, slanta jilet tercihinizi merak ettim kardeşim?

@Nani Kuş üstad sıhhatler olsun. Ben henüz kullanmadım. Haber verin iyi kurulamazsa Buldan'a gidip satıcının kafasına geçirelim Smile.
@Tahir ağabey teşekkürler
İkon X3 den gelen alışkanlıkla polsilveri tercih ettim fakat yüzümü gülümsetmedi ikon dlc slant için bir sonraki tıraşımda personna tarzında konforlu jilet seçimi yapacağım . Her zaman söylediğim bir söz jilet sadece cild seçmez ayrıca makina da seçer . Hangi makinaya hangi jilet uyumlu ? Yüzünüzü gülümseten

@pilotic komşum teşekkür ederim . Piloticpekişirler oldukça kaliteli
@prizbe komşum @Nani Kuş üstadım sıhhatler olsun çok hoş paylaşımlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Mavibu komşum teşekkür ederim .

Ek not : @ahraz Caner üstadın slant incelemesinde özelikle belirtmişti en agresif slant ikon dlc diye ayrıca personna jileti ile kullanımını tavsiye ediyor .
ilywyx.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,717 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,369 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,567 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,258 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,035 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: