Günün Tıraşı (SOTD)
(20/03/2017, Saat: 11:36)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim hocam. Sizin yorumlarınıza değer veriyorum. Dediğinizi yapıcam, birkaç üyemizin yorumu da gelsin ondan sonra almayı planlıyorum. Zira b&b de de sizin yorumlarınıza benzer (reformülasyondan sonrası) yorumlar okudum az önce.

Al başkanım al. Ben de aldım ama daha gelmedi. Bu fiyata kaçmaz.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(20/03/2017, Saat: 11:45)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Al başkanım al. Ben de aldım ama daha gelmedi. Bu fiyata kaçmaz.

Gelince bi incele de bizi bilgilendir başkanım be. Zira dolapta koyacak yer kalmadı. Her yer sabun krem de/se aletler, hanım, geçen, üç çocuklu adamsın, şu hale bak, genç kız gibi dolabın var dedi. Bozuldum. Big Grin
(20/03/2017, Saat: 11:47)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelince bi incele de bizi bilgilendir başkanım be. Zira dolapta koyacak yer kalmadı. Her yer sabun krem de/se aletler, hanım, geçen, üç çocuklu adamsın, şu hale bak, genç kız gibi dolabın var dedi. Bozuldum. Big Grin

Big Grin Big Grin Sormayın, durum bizde de pek farklı değil.
Başkası ne derse desin, denemeden olmuyor. Hele parfüm vs. tamamen görece şeyler.
Ralph Lauren Safari, gerçekten beğendiğim bir koku. Ama gel gör ki ben de durmuyor.
Ne yapalım kullanmayalım mı Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(20/03/2017, Saat: 11:47)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelince bi incele de bizi bilgilendir başkanım be. Zira dolapta koyacak yer kalmadı. Her yer sabun krem de/se aletler, hanım, geçen, üç çocuklu adamsın, şu hale bak, genç kız gibi dolabın var dedi. Bozuldum. Big Grin

Ya hiç sorma. Bizim hanım da bana benim bu kadar çeyizim yoktu dedi Big Grin Gelince bi inceleme patlatırım klavyem döndüğünce...
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(20/03/2017, Saat: 10:27)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski Yağız Üstat ve
@DeaKen Üstat sıhhatler ve güzel bir haftanız olsun Wink

Teşekkürler @Tahir üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@AKadir abi harika bir tıras gecmis. Sıhhatler olsun.

@onurcakmak fırcana bittim.

@emrah06 kardesim cok klasik guzel bir tıras gecmis belli. Bir tıras sonrası, fırca nemli iken bir cımbızla, fırcadaki batıcı ucları ayıklamanı tavsiye ederim eger yapmadıysan, saltuk kardesimin forumda konu hakkında guzel bir yazısı var tavsiye ederim.
(20/03/2017, Saat: 13:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emrah06 kardesim cok klasik guzel bir tıras gecmis belli. Bir tıras sonrası, fırca nemli iken bir cımbızla, fırcadaki batıcı ucları ayıklamanı tavsiye ederim eger yapmadıysan, saltuk kardesimin forumda konu hakkında guzel bir yazısı var tavsiye ederim.

Teşekkür ederim üstat, haftaya nostaljik bir başlangıç yaptım. Omega 10049 rotasyon döneminde emek isteyen bir fırça. Islakken batıcı kılları tespit etmek zor oluyor. O yüzden sert kılları kuru haldeyken ayıkladım. Şu an çok memnunum. Fiyat performans açısından gayet tatmin edici bir fırça.
(20/03/2017, Saat: 10:27)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski Yağız Üstat ve
@DeaKen Üstat sıhhatler ve güzel bir haftanız olsun Wink
Teşekkürler üstat

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
xcrb0p.jpg
tam çekim anında bastıran yağmura rağmen devam Smile .....herkese sıhhatler olsun
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(21/03/2017, Saat: 18:57)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xcrb0p.jpg
tam çekim anında bastıran yağmura rağmen devam Smile .....herkese sıhhatler olsun

Üstad sıhhatler olsun .Bu saate kadar Günün Tıraşı yazan olmamış .Günü kurtardınız .Herzamanki gibi ekipmanlar şahane.Birde senin fotolarda arka fona hastayım ben..Yeşili özledik.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,600 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,293 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,776 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,217 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: