Günün Tıraşı (SOTD)
(18/02/2017, Saat: 00:52)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saolasın üstad...Balkonun karşısı umumi bir yeşillik ....her mevsim renkten renge girer bende bunu kullanmalıyım diye düşündüm..

Cok sanslisiniz. Benim balkondan gorebildigim tek anlamli sey viyaduk malesefSmile

Herkese sihhatler olsun. Iyi hafta sonlari.
046c360de290b7fb9251a33974bb1e14.jpg
b0a314ff0441eb81914ebf8aa687470b.jpg
Keyifli haftasonları ve Sıhhatler olsun ...
@Nani Kuş Devrim Abi teşekkür ederim,beni bilirsin sıcak ve samimi bir insanımdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz Caner kardeşim hep sıradışı muhteşem foto larla geliyorsun sıhhatler olsun,
@GartBnx Burak üstat sıhhatler olsun ben artık kreasyonu sizden takip ediyorumWink
@cihankeskin komşum sanat eseri olmuş sıhhatler olsun,
@DeaKeN komşum sıhhatler olsun ustura!ile tam nostalji Afiş foto olmuş..
@msakalli komşum sonunda bir vanta aldırtıcaksınız banaWink sıhhatler olsun
@bayercy üstad sizede keyifli haftasonları ve tıraşlar..
nb; Bana Pitralon ile ilgili bir iki yorum yaparsanız sevinirim..
Tüm komşularıma sıhhatler olsun haftasonu tıraşlarımız en özenli ve keyiflisi oluyor sanırımWink

@Tahir komşum teşekkür ederim.
Pitralon'un 3 çeşidi var elimde (original,classic ve polar). Hepsinin de performansı gayet iyi.
Koku tarif etmekte çok iyi değilim ama dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım.
Classic adı gibi tam bir klasik. Modern bir koku değil. Baharatlı,odunsu ve Orman kokusu gibi diyebilirim.
Polar biraz mentol içeriyor sanırım. Kutularını attığım için bakamıyorum içeriğine. Yaz losyonu diyebiliriz. Fresh bir koku.
Original ise Muzlu, şekerli bir kokuya sahip. Koku olarak en az beğendiğim bu.
Tabi çok rafine ve kalite kokular değiller. F/p ürünleri ve rast gelinirse alınması gereken aftershave'ler bence.
@bayercy komşum açıklamanız gayet açık ve güzel olmuş saolun, çok çok teşekkürler..Selamlar Saygılar

@Tahir komşum ,ne demek ,rica ederim.
Hollanda 'da çok baktım , forumumuzda seviliyor , birkaç kişiye de hediye olarak getirmek için ama bulamadım. Sadece pre shave vardı. Belki Mustafa Bey getirir.
Saygılar benden komşum Smile
@Tahir ağabey pitralon Classic tam size göre Smile
En büyük etkisi traş sonrası nemlendirme ve ferahlatma etkisi gün boyu gitmiyor kokusu ayrıca kalıcı . Polar olanı tam yazlık Smile
@Tahir komşum sağolun teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,651 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,437 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,203 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,329 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,792 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,244 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,029 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: