Günün Tıraşı (SOTD)
Proraso tıraş öncesi beyaz
R41
Bolzano
Omega 10049
Proraso sabun beyaz
Zaza şap
Proraso tıraş kolonyası
Proraso balm mavi

Bu muhteşem iki perde tıraştan sonra yüz tüyleri ve faul düzeltmeleri için Ali Bıyıklı ustura ve diğer burun kulak vs.. için de Philips QG3380 kullanarak tüm kıl tüy işlerimi halletmiş oldum Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(14/02/2016, Saat: 20:59)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lavanta gördüğümde resmen içim ısınıyor , lavantalı ürünleri çok seviyorum.Eve temizlik malzemesi deterjan v.b alırken hep lavantalı olanları seçiyorum.Sıhhatler olsun @Chinaski dostum çok güzel görünüyor.
Teşekkürler komşum çok sağolun, lavanta genelde bana ağır gelir ama bu krem ve losyonun kokusu daha tatlı hafif bir lavanta kokusu. Ben cok sevdim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Mama Bear's Gentelman
Retro Deluxe Silver
Feather (2)
Merkur 37C

Scuttle da coşacağını biliyordum ama bu kadarını da tahmin etmemiştim Smile
Mama Bear ya da Cade farketmiyor bu fırçaya, onu da kolaylıkla köpürtmeyi bildi.
Ve sanki ilk defa bu kadar kaliteli bir köpük yaptım Mama ile.Zaten elimde ki en iyi sabunlardan biri (Kokusu hariç) 37C de tahmin ettiğim gibi, günlük 3 günlük farketmez, benim için dedi. Agresif feather'la harika bir takım oldular. Feather'la da en iyi tıraşım diyebilirim. Hepinize sıhhatler olsun, hayırlı bir hafta dilerim Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
30d84yr.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Plissoft sentetik
Arko stick
Haircraft shavette
Shark ( 1 )
OLD spice classic
Hametan krem

Arko sabunu, ustura tirasında iyi bulmadıM, 2 gündür deniyorum sonuç aynı.
EJ DE89 Barley tıraş aleti
Personna Lab Blue jilet
Isana Pure Badger fırça
Arko sabun
Zaza şap
Brüt Klasik Yeşil as.

Bu hafta sanırım yukarıdaki ekiple takılacağım. Büyüklerimizden hatırladığımız o klasik Brüt'ü bilirsiniz. Hoş ve hafif kokulu bir as. Nemlendirme ve yatıştırma özellikleri benim için yeterli. Tek sıkıntısı şişenin ağzı geniş, dökmeyi beceremiyorum, her kullanımda bir miktar boşa gidiyor.
Wilkinson sword clasic
Derby
Arko sabun
Wilkinson sword fırça
Axe alaska aftershave

3 perde tıraş oldum çok yakın olmasada temiz bi tıraş oldum. Kanama olmadı, yanma çok hafif oldu 5 10 saniye kadar.

Not: Axe alaska aftershave kokusu hiç hoşuma gitmedi.
Gillette Fusion Proglide Flexball
Arko shave stick
Banat Fırça
Nivea After shave balm

Sinekkaydı bir traş oldu , fakat kartuşun biraz eski olmasından mı artık ne hikmetse ara ara yüzüme bir zımpara sürtüyormuşum hissi verdi . Progress siparişim geldikten sonra da heralde bir-bir buçuk ay elimdeki fazladan bulunan kullanılmamış 7-8 adet blue 3 kartuşu var bitene kadar onları kullanırım . Hem geleneksel traşı tercih ettiğimden dolayı elimde
artık kartuş bulunmaz ve gereksiz yer kaplamaz , hemde artık yüzümü rahat traş ettiği için ne kadar sürerse yüzümde önceden kalan fakat çok yavaş geçen ve her traş az az yine beliren , batık ve tahriş lekelerinden kurtulurum .

Selamlar
Cyril R. Salter Citrus bu güne kadar kullandığım en güzel turunçgil kokusuna sahip. Smile

14sp3d4.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Saltuk Üstadım;
Teşekkürler.
Feather, Progress +4 yanma yok, gerginlik yok. Smile

YrYd0D.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,014 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,472 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,243 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,470 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,625 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,890 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,377 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,055 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: