Günün Tıraşı (SOTD)
@mecheng evet üstad üzerinde "tüm elektrikli tıraş makinelerinde kullanılabilir. Sakalınızı yumuşatmak amacıyla tıraştan önce kullanın" diyor. Yapısı alkollü ve yağlı denebilecek biçimde. Yumuşama sağladığını düşünüyorum. Zaten öncesinde duş sonra sıcak suda güzel koruyucu bir sabun ve keskin jiletle zaten kötü bir tıraş çıkması zor oluyor. Benimkisi ritüeli bozmayalım anlamında. Ama tabi ki faydası vardır ama tüm bu doğru adımların arasında etkisi ne kadardır anlamak zor oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Yorumunuz icin tesekkur ederim @utunc ustad, bende de bu turden iki urun var eskilerden kalan. Ben de onlardan deneyip yazacagim.
@mecheng çok faydalı olur üstad. Bende alalı iki üç ay oluyordu ilk defa denedim.

https://www.instagram.com/u1071/
(13/02/2016, Saat: 21:10)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer @utunc çok güzel fotolar, sıhhatler olsun Smile

Sağolasın Komşum...naçizane traş sonrası hislerimizi elimizde olan yegane anlatım şekilleriyle dile getirmeye çaba gösteriyorus işte Smile..dostlara hoş gelen 1 saniye bile yaşatabiliyorsak ne mutlu bize...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
vpeo2w.jpg
(13/02/2016, Saat: 23:14)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mecheng çok faydalı olur üstad. Bende alalı iki üç ay oluyordu ilk defa denedim.

Ustad selamlar , benim fikrimce pre shave i rahat bir traş eylemini daha başlamadan baltalıyor ,
After shave ne gelince hiç bir koruması yok ve kokusu kısa süre sonra geçiyor .
Ama özellikle pre shave i gerçekten hoş bir kokuya sahip . Fiyatlarını düşününce tek işi sadece yer kaplamak başka bir işlevi yok veya sevmediğiniz birine hediye etmek için .
Tavsiye etmem açıkçası .
Fazla kötümser olmuş olabilir  Big Grin 15ognzo.jpg
Mis gibi bir gece tirasi oldu Cool
1zx8j86.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(14/02/2016, Saat: 02:08)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mis gibi bir gece tirasi oldu  Cool
1zx8j86.jpg

Progressle yakışır ustad Smile
Tesekkurler gunluk tirasta progress beni fazlasiyla memnun ediyor
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(14/02/2016, Saat: 02:37)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler gunluk tirasta progress beni fazlasiyla memnun ediyor

İnşallah bizim progresste gelince makineyle sizin gibi böyle mutlu mesut geçiniriz , ej ile gelin kaynana gibiyiz yanyana geldikmi birbirimizi yiyoruz Big Grin ,

Selamlar ,
Bu sabah soğuk traşı denedim pek memnun kaldığımı söyleyemem . Ekipmanlarım;

Feather jilet
Ws sword classic
Fs 24 mm finest badger
Arkon sabun

Feather ilk başta yüze adapte olmayı başaramadı ama sonunda sinekkaydı yapmayı başardı . Evet keskin bir jilet ama ahım şahım değil , perma sharp ile aynı sayılır hemen hemen . Biraz yanık oldu bunuda jiletin konforsuzluğuna veriyorum . Pek konforlu değil . İncelemede de söylendiği gibi arada bir kullanılıcak bir jilet.

Selamlar ,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,715 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,363 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,567 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,258 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,034 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: