Hacamat tedavi yöntemi
(13/05/2013, Saat: 14:29)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b791.jpg

Gördüğünüz bitkinin meyvelerinden ziyade,dalları ve budakları şifalıdır. Smile Aşırı dozu yoktur,ciltte hafif kızarıklık yapar,uygulanan miktarla doğru orantıda iyileşme sağlanır Big Grin

Eskiden sıbyan mekteplerinden (elementary school) itibaren kullanılan eğitim yardımcısı ve motivasyon sağlayıcısıdır.

Kolluk kuvvetleri de toplumsal olaylarda,orantılı dozda şiddet yatıştırıcı niyetine kullanmıştır.

Bilhassa günümüz gençlerine günde beş öğün uygulamak gerekir Big Grin

Kizilcik.jpg

Lifli bir yapısı vardır çok dayanıklıdır, yerken de hazımsızlık çekmezsiniz Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(13/05/2013, Saat: 13:51)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/05/2013, Saat: 14:42)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Net konuşuyorum;

sırt ve boyun ağrısı olan insanın sırt ve karın kasları zayıftır. Spor yapmıyordur. Yaşınız kaç olursa olsun spor salonuna gidip sırta çekiş, karna çekiş, göğüse çekiş, deadlift, ters mekik, barfiks ve mekik hareketlerini yapın. Sırt ve karın kaslarınız kuvvetlenip vücut ağırlığınız ve omurganızı daha rahat taşır hale geldiğinde gram sırt ağrısı kalan gelsin yüzüme tükürsün..

Bunun altına imzamı atarım. Bir şey daha eklemem gerekse arka bacağı da eklerdim. Özellikle deadlift bu üçünün ilacı.(alt sırt, arka bacak, karın)

Tabi tıbbi olarak bir rahatsızlığınız varsa o zaman iş değişir, bir doktora görünmek gerekir.
yada ucuz kalitesiz yatak almıştır...
gerçekten hiçbir sıkıntısı olmayan insanı
intiharın eşiğine getirebiliyor kalitesiz yatak
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(14/05/2013, Saat: 00:29)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/05/2013, Saat: 14:42)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Net konuşuyorum;

sırt ve boyun ağrısı olan insanın sırt ve karın kasları zayıftır. Spor yapmıyordur. Yaşınız kaç olursa olsun spor salonuna gidip sırta çekiş, karna çekiş, göğüse çekiş, deadlift, ters mekik, barfiks ve mekik hareketlerini yapın. Sırt ve karın kaslarınız kuvvetlenip vücut ağırlığınız ve omurganızı daha rahat taşır hale geldiğinde gram sırt ağrısı kalan gelsin yüzüme tükürsün..

Bunun altına imzamı atarım. Bir şey daha eklemem gerekse arka bacağı da eklerdim. Özellikle deadlift bu üçünün ilacı.(alt sırt, arka bacak, karın)

Tabi tıbbi olarak bir rahatsızlığınız varsa o zaman iş değişir, bir doktora görünmek gerekir.

O yüzden paraya kıydık yatak alırken..
ben dunyanın en ucuz yatagını aldımda (metalia eko)
ordan bılıyorum felcten dondum Smile

hıcbırseyım yoktu
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Kesinlikle doğru. Yatak çok önemli, kötü, veya eskimiş çöküş yatak gerçekten intihar sebebi. Öyle böyle değil. Yataklara dikkat arkadaşlar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
bedofnails3a1feb24.jpg
Resim_1291314860.jpg
tıp, artık yapacak bir şey kalmadı dediğinde ''bilim'' hükmünü yitiriyor. herkesin kabullenişi ya da kabullenmeyişi farklı olabilir tabi. hasta için ayrı, yakınları için ayrı. o ana kadar bilim dışına çıkmayan mantık rehberini kaybediyor. ve karanlığın bilinmezliği daha merak edilir oluyor. 'ya burdan bir çıkış varsa'yı ihtimallendirdiğiniz an düşünceleriniz boyut değiştirmek zorunda kalıyor. işte kan emici şarlatanların beslendiği damar bu. direkt olarak otacı tayfayı kastediyorum. yaşayan bilir, yaşadım biliyorum.

çok hastane görüyorsun; babayiğit doktorlarla karşılaştığın gibi soros kılıklı doktorlarla da muhatap oluyorsun. sağlık sistemi de kendi şarlatanlarını yaratmış ne yazık ki. ha ''meyvesi çamura düşüyor diye ağaç kesilir mi?'' kesilmez tabi, kesmiyorum da. sağlık problemlerimi yine doktorlarımızla çözmeye çalışıyorum. ama bütün bunları da söylemessem taş olurdum, söyledim rahatladım.

tv'deki doktorların, jeologların, genetikçilerin ve ilahiyatçıların tartışmalarını gözünüzün önüne getirin. hadi kameralar bilim insanlarını bozuyor diyelim; yazılarında bile fikir ayrılıklarını yansıtmıyorlar mıydı? belki de bilim bütün enerjisini bu tartışmalardan alıyordur, ne dersiniz?

bilim insanları da çok can aldı büyük başkan. deneyip yanılmanın istenmeyen sonuçlarından biri de ne yazık ki ölümdü. yine bazı bilim adamlarının otorite ve sermaye karşısındaki o takdire şayan dik duruşlarına da şahit olduk. hitler dönemindeki doktorların insanlar üzerinde yaptıkları deneyleri hatırlayın veya amerikalı doktorların oynadıkları sigara reklamlarını. bu olaylar ortaçağ'da yaşanmadı. tabi, örnekler daha da çoğaltılabilir. bilim her zaman tek doğruyu işaret etmiyor. kendi içinde aydınlık-karanlık tonları da barındırıyor. burdaki amacım bir tartışma yaratmak değil bütünü görüp anlayabilme çabasıdır. yoksa bilimin pozitif katkıları için milyonlarca örnek verebileceğinizi biliyorum.

berberin elindeki usturaya bile tahammülü olmayan ben, elinde jiletle hareket çekecek hacamatçıya buyur diyeceğim he. valla hiç üşenmem alayını tıraşlar geçerim. bunu da son söz olarak araya sıkıştırayım dedim Wink
(14/05/2013, Saat: 12:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kesinlikle doğru. Yatak çok önemli, kötü, veya eskimiş çöküş yatak gerçekten intihar sebebi. Öyle böyle değil. Yataklara dikkat arkadaşlar.

Yatak, sandalye, ayakkabı Smile

Bu arada bilim insanlarının tartışmaları kaygılandırmamalı insanı. Bilim bu kesin diye bir şey yoktur aslında. Şu da bir gerçek doktorların en haksız (nispeten) olanını bile dinleseniz size yeter.
O yüzden bu tarz muhabbetler olunca ne ara her şeyi doğru yaptık ta buna sıra gelebildi demek istiyorum.
Beyler aramızda bunu deneyen var mı peki ? Müşterilerimden deneyip , çok memnun kaldığını söyleyen arkadaşlar oldu. Açıkçası merak ediyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: