Merhaba başlığı
Merhaba arkadaşlar. Bendeki geleneksel traş merakı daha ergenliğe girmeden babamın özenle uyguladığı traş ritüelleri ile başladı. Onun traş oluşunu izler babasını taklit etmeye çalışan her çocuk gibi yaptıklarına özenirdim Smile Sakallarım yokken bile DE traş makinesine jileti koymaksızın fırçayı arko ile köpürtüp traş antremanları yapardım Smile Kendi traş ekipmanlarıma sahip oluncaya kadar bir süre öyle devam etti Smile Sonra lise çağlarımda reklamların etkisi ile bende oynar başlıklı çok bıçaklı kartuşları merak ettim. Kendiliğinden köpüren jeller, zahmetsizce çalışan köpük şişeleri gayet modern ve gelişmiş görünüyordu. Sakallarım sertleşmeye başlayınca traş olmak işkenceye dönüşmeye başladı. Haftada bir traş olmaya çalışıyor, sürekli farklı ürünler deniyordum ama beni daha sık traş olmaya teşvik edecek şeyleri bir türlü bulamıyordum. Bıçaklarımı bileme için araştırmalar yaparken Lord Sparhawk bir blog yorumu üzerine onun blogunu, ordan da burayı keşfettim. Blogda son aylarda bayağı zaman geçirmeye başladım. Bir dolu şey öğrendim öğrenmeye de devam ediyorum. Yazdıklarınızdan çok faydalandım hepinize teşekkür ederim
Öncelikle Sedef jiletli ustura Arko stick ve Banat ile başladım. Şimdi ise Merkur Futur jaguar fırça proraso krem ile yola devam ediyorum. Bir çok jileti denedim. Sağolsun Tipsol ile feather ve Polsilver deneme imkanı da buldum Smile İlk başlarda bir şey yazmak istemedim. Tecrübelerim tam olgunlaşmamışken insanları yanlış yönlendirmek istemedim. Bilgi kirliliği olsun istemedim. Çok farklı ürünleri uzun süre kullanmadan ve traş tekniği oturmadan yorumlarda bulunmak insanları yanıltır diye düşündüm. Şimdi ufak ufak tecrübelerimi paylaşmak da istiyorum. Forum komşuları çok samimi alışveriş yaparken olsun yardım isterken hiç çekinmedim. Sağolsun hepsi yeterince yardımcı olmaya çalıştı. Bu forumun bu türden dayanışmalara açık olması çok güzel ve özlenen bir şey
Durmak yok yola devam kazımdikici sırada Fs fırça varSmile
Hoşgeldiniz
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Tipsol kullandığım Jaguar clonu http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/m...bSC9cQ.jpg sanırım 28.5 knot durum böyle olunca kafam karıştı. Hem senin 26 lijun ile 24 fs karşılaştırmanı hem kredi kartı hesap kesim tarihini bekliyorum. Gerçi bu malzemelere verilen para boşa gitmiyor. Beğenmez isem biraz aşağısına forumda kolaylıkla satılabilir. Bu yüzden alıp alıp denemek lazım Smile
Hoşgeldiniz
Forumumuza hoşgeldiniz, Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 860 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,612 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 698 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,866 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 755 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı