Klar Kabinett Rasierseife
B&B de az konusmamistir herhalde hocam bizden olan siparis 10u gecmez en iyi ihtimalle Smile

(14/11/2012, Saat: 23:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o kesin.
Hatta yakında TS.co.uk bir tane Türkiye şubesi açarsa hiç şaşırmam. adamlar bizim her akşamki muhabbetimiz esnasında stok eritiyor Smile . son 1 saat içersinde Türkiye'ye yarım ton sabun gönderdiler Big Grin
Saygılarımla

(14/11/2012, Saat: 23:17)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olsun hocam site denemis oldu musteri potansiyelini gordu artik siradan sabunlar gibi devamli stokta tutarlar insallah Smile
o işin şakası canım Big Grin
inanır mısınız ben de sadece kokusu için alacağım kabinett i. çok severim gül kokusunu. bir de alman sabunlarına bir güvenim var. tabac, speick filan hep muhteşem bir koruyucu yüzey oluşturuyorlar tıraş olurken. inşallah bu da öyledir. öyleyse yarım kiloluk ambalajı ile alabileceğimiz en P/F yüksek sabunlardan biri olur.
(15/11/2012, Saat: 00:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inanır mısınız ben de sadece kokusu için alacağım kabinett i. çok severim gül kokusunu. bir de alman sabunlarına bir güvenim var. tabac, speick filan hep muhteşem bir koruyucu yüzey oluşturuyorlar tıraş olurken. inşallah bu da öyledir. öyleyse yarım kiloluk ambalajı ile alabileceğimiz en P/F yüksek sabunlardan biri olur.

İnşallah öyledir dostum. Hiç kullanmayacak olsam da inşallah öyledir.
(14/11/2012, Saat: 23:52)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gül kokusu sevsem bikaç kilo da ben alırdım. Big Grin

Gül kokusuysa ben çıkıyorum alımdan bilmiyordum arkadaşlar Big Grin
Kimse toplu alıma katılmak zorunda değil elbette isteyen 10 kg da alabilir. Ancak burada bir şeyler paylaşmak ucundan köşesinden insanların da katılımı sağlanması güzel olur derken sabun kalmıyor. Sabun stoğu, burada konu yazıldı da bitti anlamında demiyorum ama insanın bir daha herhangi bir konuda haber veresi gelmiyor. Saygılar.Jilet
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
(15/11/2012, Saat: 03:25)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse toplu alıma katılmak zorunda değil elbette isteyen 10 kg da alabilir. Ancak burada bir şeyler paylaşmak ucundan köşesinden insanların da katılımı sağlanması güzel olur derken sabun kalmıyor. Sabun stoğu, burada konu yazıldı da bitti anlamında demiyorum ama insanın bir daha herhangi bir konuda haber veresi gelmiyor. Saygılar.Jilet Jilet
Laktik dostuma katılıyorum;forum 6-7 kişinin çok samimi mesajlaşmaları ve paslaşmaları etrafında dönüyor gibi bir hava hakim.Bu gurubun içerisinde olanlar en ucuz sabun,en ucuz jilet bulduklarında birbirlerine nasıl ulaştırabiliriz diye yırtınıyorlar ama ülkemin merkez şehirlerine yakın olmayan (Özellikle İstanbul,Ankara gibi) ve yaşadığı şehirde geleneksel tıraş anlamında çok fazla alternatif bulamayan bizler gibi tıraşseverler konunun dışındaymışız gibi hissediyoruz.Geçen yıl yurtdışından aldığım tıraş bıçağı,sabun vs.. gibi şeyleri resimleyerek yorumlamaya çalışıyordum,ama sonunda görüldü ki forum 6-7 kişinin ucuz ve beğendikleri ürünleri birbirimize nasıl ulaştırabiliriz veya yardım görebiliriz şekline girmeye başlamış.Merkez şehirlerde yaşamayanları gören yok;inşallah yardımlaşma ve paylaşım anlamında daha genele yayılır..
Saygılar..
http://www.geltir.com/thread-1734-post-2...l#pid29514

(15/11/2012, Saat: 10:55)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/11/2012, Saat: 03:25)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse toplu alıma katılmak zorunda değil elbette isteyen 10 kg da alabilir. Ancak burada bir şeyler paylaşmak ucundan köşesinden insanların da katılımı sağlanması güzel olur derken sabun kalmıyor. Sabun stoğu, burada konu yazıldı da bitti anlamında demiyorum ama insanın bir daha herhangi bir konuda haber veresi gelmiyor. Saygılar.Jilet Jilet Jilet
Laktik dostuma katılıyorum;forum 6-7 kişinin çok samimi mesajlaşmaları ve paslaşmaları etrafında dönüyor gibi bir hava hakim.Bu gurubun içerisinde olanlar en ucuz sabun,en ucuz jilet bulduklarında birbirlerine nasıl ulaştırabiliriz diye yırtınıyorlar ama ülkemin merkez şehirlerine yakın olmayan (Özellikle İstanbul,Ankara gibi) ve yaşadığı şehirde geleneksel tıraş anlamında çok fazla alternatif bulamayan bizler gibi tıraşseverler konunun dışındaymışız gibi hissediyoruz.Geçen yıl yurtdışından aldığım tıraş bıçağı,sabun vs.. gibi şeyleri resimleyerek yorumlamaya çalışıyordum,ama sonunda görüldü ki forum 6-7 kişinin ucuz ve beğendikleri ürünleri birbirimize nasıl ulaştırabiliriz veya yardım görebiliriz şekline girmeye başlamış.Merkez şehirlerde yaşamayanları gören yok;inşallah yardımlaşma ve paylaşım anlamında daha genele yayılır..
Saygılar..
(15/11/2012, Saat: 11:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/thread-1734-post-2...l#pid29514

(15/11/2012, Saat: 03:25)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse toplu alıma katılmak zorunda değil elbette isteyen 10 kg da alabilir. Ancak burada bir şeyler paylaşmak ucundan köşesinden insanların da katılımı sağlanması güzel olur derken sabun kalmıyor. Sabun stoğu, burada konu yazıldı da bitti anlamında demiyorum ama insanın bir daha herhangi bir konuda haber veresi gelmiyor. Saygılar.Jilet Jilet Jilet Jilet
Saygılar..
İhtilaf dostum benim ikinci el satılan ürünlerle ilgili değildi sitemim,aslında sitem de anlaşılmasın kimseyi kırmak değil amacım;ama ucuz ve paylaşıma açık bir ürün olduğunda yaşananlarla ilgili.Bir örnek daha vermek gerekirse polsilver tıraş bıçağına istanbul bilmemne pazarında ucuz olarak rastlanmış.Ben oradan alıp üzerine bir miktar kar koyup burada satışa çıkarmayı düşünecek arkadaşlara bir söz söylemiyorum,ama :'bir daha gidersen bana da bir karton al,bana da şu kadar al' gibi dönen muhabbetlerle ilgili yardımlaşmadan söz ettim.Madem kar amacı güdülmeden ucuz bir ürün bulunuyor neden diğer kullanıcıların da faydalanabilmesiyle ilgili ortak yardımlaşma yapılmıyor anlamında söylemiştim,neyse söylediklerim yanlış yerlere çekilmeden herkes istediğini yapmakta serbesttir;yazdıklarım için kırılanlar olduysa özür dilerim..
(15/11/2012, Saat: 11:17)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/11/2012, Saat: 11:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/thread-1734-post-2...l#pid29514

(15/11/2012, Saat: 03:25)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse toplu alıma katılmak zorunda değil elbette isteyen 10 kg da alabilir. Ancak burada bir şeyler paylaşmak ucundan köşesinden insanların da katılımı sağlanması güzel olur derken sabun kalmıyor. Sabun stoğu, burada konu yazıldı da bitti anlamında demiyorum ama insanın bir daha herhangi bir konuda haber veresi gelmiyor. Saygılar.Jilet Jilet Jilet Jilet Jilet
Saygılar..
İhtilaf dostum benim ikinci el satılan ürünlerle ilgili değildi sitemim,aslında sitem de anlaşılmasın kimseyi kırmak değil amacım;ama ucuz ve paylaşıma açık bir ürün olduğunda yaşananlarla ilgili.Bir örnek daha vermek gerekirse polsilver tıraş bıçağına istanbul bilmemne pazarında ucuz olarak rastlanmış.Ben oradan alıp üzerine bir miktar kar koyup burada satışa çıkarmayı düşünecek arkadaşlara bir söz söylemiyorum,ama :'bir daha gidersen bana da bir karton al,bana da şu kadar al' gibi dönen muhabbetlerle ilgili yardımlaşmadan söz ettim.Madem kar amacı güdülmeden ucuz bir ürün bulunuyor neden diğer kullanıcıların da faydalanabilmesiyle ilgili ortak yardımlaşma yapılmıyor anlamında söylemiştim,neyse söylediklerim yanlış yerlere çekilmeden herkes istediğini yapmakta serbesttir;yazdıklarım için kırılanlar olduysa özür dilerim..

Hocam ben polonya pazari denen yere gitmeyi dsunuyorum yakinda evvela bir gideyim bulayim. Sonra jileti kim satiyor bulayim. Herkese sorup sorusturacagim elbet adam jilet var diye bagirmayacak belki 30 yere soracagim bulamayacagim kim bilir. Hadi buldum diyelim fiyatini stok durumunu sorayim burada paylasirim zaten hepsini ben mi alacagim. Burada durumu paylastiktan sonra benden rica eden olursa sonraki gidisimde alirim isteyene. Bizden birsey istediginde yardim etmedik mi kimseye ask olsun herkes burada herkese yardim etmek istiyor bu geleneksel tirasi sevdirme isine girismis durumda Smile bende foruma martta katildim ama yazisirak konusarak birseylere ortak oluyoruz. Sizde konusmalara katilin hocam bahsettiginiz yurtdisi sabun vs neyse bunlari paylasin lutfen ben merak ettim en basta Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Klar Seifen Sandelholz / Sandawood - Tıraş Sabunu Soner 8 3,677 28/04/2021, Saat: 14:56
Son Yorum: finwe
  Klar Seifen Klassik - Tıraş Sabunu cavuscavus 21 24,013 01/02/2016, Saat: 23:05
Son Yorum: zorba58
  Klar's - Kabinett Rasierseife laktik 8 13,004 19/06/2012, Saat: 09:34
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: