De Vergulde Hand
(26/01/2019, Saat: 22:04)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benimde gayet memnun kaldığım bir ürün benim sabunum bu deyip yıllarca tek bunu kullanabilirim. Ben bizim yanımızda bir otel in müdürü hanım arkadaşım var ondan rica ettim Hollanda ya gidiyorum dedi orada bir şirkette de çalışıyorum aynı zamanda dedi, bende utana sıkıla 1 tane bundan istedim sonraki görüşümde 2 tane olursa sevinirim dedim tamam dedi. Sonra kendisinin gidemeyeceğini fakat Hollandalı arkadaşın İstanbula geleceğini söyledi ürünün fotoğrafını attım ona oda Hollanda ya gönderdi fotoyu, adam 4 tanesi 10 euro burda demiş, neyse bizim ürünler bi parti geldi İstanbul a vermeyi unutmuş geri gitti Hollanda ya sonra 2 ay gecikmeli geldi. Arkadaşım elinde 3 sabun 1 fırçayla geldi sanırım 1 tanesini eşine ayırdı bende birşey demedim parasını verdim kabul etmedi. Şimdi bilemiyorum nasıl istesem tekrardan bilemedim. Aslında gelse hiç fena olmaz stok yapardım sabunu çok beğendim.

Anladım komşum tanıdık denk gelirse artık fazlaca getirtmek lazım ben de ömğr boyu sadece bu sabunu kullanabilirim
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
@Soner komşum bilgilendirme için teşekkürler.
@soner komşum güle güle kullan.Yaklaşık iki yıl önce arkadaşımın hollanda gezisi sonrası hediye olarak bunları getirmişti.Sabun gerçekten güzel ve nostaljik kokuyor.Ben beğenerek kullanıyorum.Kruidvat sabun Vergulde'ye yakın güzel.Eğer getirme olasılığı olursa bende talip olurum.16blsfl.jpg
@Nani Kuş sizler gibi üstadların izinden gidip, kendi çapımızda dostlarımıza faydalı olaya çalışıyoruz. Sağolun varolun.

Arkadaşımla bir araya gelirsem konuyu açmaya çalışacağım, bakalım nasıl bir cevap alacağım. Kendisi Hollanda ya giderse veya Hollandalı şahıs İstanbul a gelirse getirebildiği kadar getirmesini isteyeceğim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(27/01/2019, Saat: 21:23)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş sizler gibi üstadların izinden gidip, kendi çapımızda dostlarımıza faydalı olaya çalışıyoruz. Sağolun varolun.

Arkadaşımla bir araya gelirsem konuyu açmaya çalışacağım, bakalım nasıl bir cevap alacağım. Kendisi Hollanda ya giderse veya Hollandalı şahıs İstanbul a gelirse getirebildiği kadar getirmesini isteyeceğim.

Süper olur komşum çok talep olacağından eminim de vergulde hand gerçekten harika bir sabun kilolarca alabilirim Smile
(28/01/2019, Saat: 17:42)zbilgen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper olur komşum çok talep olacağından eminim de vergulde hand gerçekten harika bir sabun kilolarca alabilirim Smile

Komsum sizler bu kadar ovdukce almamak mumkun degil Smile
Bu kadar cok ovmeyin rica ediyorum.Smile
(28/01/2019, Saat: 18:28)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum sizler bu kadar ovdukce almamak mumkun degil Smile
Bu kadar cok ovmeyin rica ediyorum.Smile

Martin de Candre'nin kemikleri sızlıyor.. Smile
İnternette ki kullanici yorumlarinda cildi kuruttugundan bahsetmisler..gliserinli sabunda nsl oluyor bu anlamam..
Satısı bizde yoksa cok uzulmenize gerek yok. Efrasyap komsumun son versiyon sabunları bu markadan asagı kalmaz.

Bu marka icinde, hollanda taraflarının arkosu diyebilirim. Guzel incelemeyi tanıtımı yapan komsum yaglı ciltli oldugunu belirtmis zaten, kuru ciltliler cok hoslasmayabilir.
Benzer ayarda alternatifler Valobra, Omega Via Barberia, EdwinJagger ve Tobs sert sabunu serisi olabilir aklıma gelen.
İcine 1 tık nemlendirme katarsak alternatifleri Pre de Provance, Dr. Harris., Haslinger.
(30/01/2019, Saat: 12:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satısı bizde yoksa cok uzulmenize gerek yok. Efrasyap komsumun son versiyon sabunları bu markadan asagı kalmaz.

Bu marka icinde, hollanda taraflarının arkosu diyebilirim. Guzel incelemeyi tanıtımı yapan komsum yaglı ciltli oldugunu belirtmis zaten, kuru ciltliler cok hoslasmayabilir.
Benzer ayarda alternatifler Valobra, Omega Via Barberia,  EdwinJagger ve Tobs sert sabunu serisi olabilir aklıma gelen.
İcine 1 tık nemlendirme katarsak alternatifleri Pre de Provance, Dr. Harris., Haslinger.

Asıl üzücü tarafı da bu komşum böyle güzel ürünlerin ülkemizde satışının olmaması.De vergulde hand yaklaşık 460 yıldır geleneksel tıraş ürünleri satan bir marka, bence ülkemizde olmalı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  De Vergulde Hand Shaving Soap ve Monsavon Shaving Soap Alımı ionicliquid 5 5,680 12/12/2015, Saat: 13:07
Son Yorum: erdall37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: