De Vergulde Hand
Selamlar,
Mavi sarı renkli vergule hand made sabundan bende kullandım.Gayet güzel bir üründü.Bulan komşular kaçırmasın derim.
2aiea04.jpg

Merhabalar değerli dostlar. Bugün sizlere bir haftadır kullandığım Hollanda da 1554 yılından bu yana üretilen 465 yıllık çok eski bir sabundan bahsedeceğim. Sabunun tıraş performansını merak edenler @starex üstadın en son videosunu izleyebilir, tıraş ürünlerini kullanma ritüelimiz starex üstadla aynı bir jileti ve sabunu haftalık 5 kez kullanıp deneyimliyoruz. Neyse asıl konuya gelelim, sabun çok hoş bir kokuya sahip, ağır değil insanı rahatsız etmiyor, hafif sanki pudramsı bir kokusu var. Sabun çabuk ve yoğun bir köpük üretiyor, fırça olarak sentetik body shop fırçası kullandım, jilet yeşil astra. Sabun nemlendirmesi gayet başarılı, kayganlık güzel, tahriş hiç yaşamadım. Tıraş sonrası hissiyatı gayet memnuniyet verici yumuşacık bir cilt bırakıyor. Sabun bizim Arko ile kıyaslanmış, ondan üstün görenler olduğu gibi, ondan geride gören, kafa kafaya kapışır diyenler olmuş. Tabi bu beğeni işi herkesin cildine her ürün aynı tepkiyi vermez, bu da jilet meselesi gibi subjektif yani. Benim cildim yağlı bir yapıya sahip, şahsi fikrim bu sabun Arko dan 2 gömlek (tık) daha iyi ve daha başarılı geldi. Ürün kendi kabında gevşek durduğu için altında su birikimi olup zarar görmesin diye, sabunu rendeleyip tekrar kendi kabına bastım. Sabun sert bir sabun ama rendelenecek yumuşaklıkta yani kaya gibi değil rahat rendeledim. Ben starex üstad gibi üzerinde su bekletmedim, ıslak fırçayla hemen gerekli kıvamda köpüğe ulaştım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
2njg114.jpg
Sabunun rendelenmiş ve kullanılmış hali bu foto da mevcut, ilk mesaja ekleyemedim hata verdi bu mesajdan devam ediyorum.
Ürün Hollanda da tanesi 2.99 euro dan 4 adedi10 euro dan temin edilebilir.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(26/01/2019, Saat: 21:17)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2aiea04.jpg

Merhabalar değerli dostlar. Bugün sizlere bir haftadır kullandığım Hollanda da 1554 yılından bu yana üretilen 465 yıllık çok eski bir sabundan bahsedeceğim. Sabunun tıraş performansını merak edenler @starex üstadın en son videosunu izleyebilir, tıraş ürünlerini kullanma ritüelimiz starex üstadla aynı bir jileti ve sabunu haftalık 5 kez kullanıp deneyimliyoruz. Neyse asıl konuya gelelim, sabun çok hoş bir kokuya sahip, ağır değil insanı rahatsız etmiyor, hafif sanki pudramsı bir kokusu var. Sabun çabuk ve yoğun bir köpük üretiyor, fırça olarak sentetik body shop fırçası kullandım, jilet yeşil astra. Sabun nemlendirmesi gayet başarılı, kayganlık güzel, tahriş hiç yaşamadım. Tıraş sonrası hissiyatı gayet memnuniyet verici yumuşacık bir cilt bırakıyor. Sabun bizim Arko ile kıyaslanmış, ondan üstün görenler olduğu gibi, ondan geride gören, kafa kafaya kapışır diyenler olmuş. Tabi bu beğeni işi herkesin cildine her ürün aynı tepkiyi vermez, bu da jilet meselesi gibi subjektif yani. Benim cildim yağlı bir yapıya sahip, şahsi fikrim bu sabun Arko dan 2 gömlek (tık) daha iyi ve daha başarılı geldi. Ürün kendi kabında gevşek durduğu için altında su birikimi olup zarar görmesin diye, sabunu rendeleyip tekrar kendi kabına bastım. Sabun sert bir sabun ama rendelenecek yumuşaklıkta yani kaya gibi değil rahat rendeledim. Ben starex üstad gibi üzerinde su bekletmedim, ıslak fırçayla hemen gerekli kıvamda köpüğe ulaştım.

Komşum hollandadan topluca getirelim diyorum ben 5 tane alırım.sizin getirtme imkanınız var mı?ben arkadaşıma getirttim keşke çok daha fazla getirtseydim diye pişman oldum sabun harika bir sabun bence
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
Komşum benimde gayet memnun kaldığım bir ürün benim sabunum bu deyip yıllarca tek bunu kullanabilirim. Ben bizim yanımızda bir otel in müdürü hanım arkadaşım var ondan rica ettim Hollanda ya gidiyorum dedi orada bir şirkette de çalışıyorum aynı zamanda dedi, bende utana sıkıla 1 tane bundan istedim sonraki görüşümde 2 tane olursa sevinirim dedim tamam dedi. Sonra kendisinin gidemeyeceğini fakat Hollandalı arkadaşın İstanbula geleceğini söyledi ürünün fotoğrafını attım ona oda Hollanda ya gönderdi fotoyu, adam 4 tanesi 10 euro burda demiş, neyse bizim ürünler bi parti geldi İstanbul a vermeyi unutmuş geri gitti Hollanda ya sonra 2 ay gecikmeli geldi. Arkadaşım elinde 3 sabun 1 fırçayla geldi, parasını verdim kabul etmedi. Şimdi bilemiyorum nasıl istesem tekrardan bilemedim. Aslında gelse hiç fena olmaz stok yapardım sabunu çok beğendim.
k9XyaD.jpg

Ürün her ne kadar 75gr lık bir kasede olsada %20 daha fazla yani 90gr kapağın üzerinde yazıyor zaten %20 daha fazla diye, kasenin kenarında 75gr yazmasına aldanmayın yani ürün toplam 90gr

Ürünün içeriği şu şekilde
GmyO7r.jpg
Sabunun birde extra fresh versiyonu var oda aynı %20 fazla 90gr
al1br2.jpg
0RGoJY.jpg

extra fresh versiyonun içeriği

v6Jvvr.jpg
Firmanın resmi you tube hesabında, 4 video var bir tanesi tıraş köpüğü ile ilgili olduğu için yüklemedim, keyifli seyirler Smile
https://youtu.be/d_gLJRUVgGQ
https://youtu.be/gY_A0OtUvvk
https://youtu.be/qqqwBmzJ-uk
(26/01/2019, Saat: 22:29)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firmanın resmi you tube hesabında, 4 video var bir tanesi tıraş köpüğü ile ilgili olduğu için yüklemedim, keyifli seyirler Smile
https://youtu.be/d_gLJRUVgGQ
https://youtu.be/gY_A0OtUvvk
https://youtu.be/qqqwBmzJ-uk

Gerçekten çok iyi bir berber. Tam bir keyiflik tıraş . Hangi ürünü kullanırsa kullansın . Müşteri memnuniyeti çok yüksek olur. Smile
Ulkede yok malesef deneyemiyoruzSad..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  De Vergulde Hand Shaving Soap ve Monsavon Shaving Soap Alımı ionicliquid 5 5,677 12/12/2015, Saat: 13:07
Son Yorum: erdall37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: