Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
(05/05/2013, Saat: 00:26)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün ilacın 10.günündeydim,
Boş zamanım vardı artık Allen Carr'ın kitabını bitirme zamanı gelmişti.
Adamın yaşattığı aydınlanma müthiş, olayı çözmüş. Kitabı bitirip son sigaramı içtim ve Allen dostuma söz verdiğim gibi yemin ettim. Sonra beni kitabın arkasında çıkan hipnoterapi CDsine yönlendirdi, 45dk.lık bir Türkçe ses kaydı, uzandım yatağa çok garip bir his, muazzam..
Champix kullanımına ise devam. SONUÇ:

braveheart_freedom-300x249.jpg

Çok sevindim, tebrikler.Videosunu da izlediniz mi?Bir daha başlamamanız dileğiyle.
(05/05/2013, Saat: 00:36)bulent45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/05/2013, Saat: 00:26)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün ilacın 10.günündeydim,
Boş zamanım vardı artık Allen Carr'ın kitabını bitirme zamanı gelmişti.
Adamın yaşattığı aydınlanma müthiş, olayı çözmüş. Kitabı bitirip son sigaramı içtim ve Allen dostuma söz verdiğim gibi yemin ettim. Sonra beni kitabın arkasında çıkan hipnoterapi CDsine yönlendirdi, 45dk.lık bir Türkçe ses kaydı, uzandım yatağa çok garip bir his, muazzam..
Champix kullanımına ise devam. SONUÇ:

braveheart_freedom-300x249.jpg

Çok sevindim, tebrikler.Videosunu da izlediniz mi?Bir daha başlamamanız dileğiyle.

Teşekkür ederim dostum hayır videoyu izlemedim kitabı okudum. Bir de kitaptan çıkan cd hipnoterapi cdsi imiş onu dinledim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Komşular sizlere bir şeyler sormak istiyorum, şimdiye kadar sigarayı iki defa bırakma girişimim oldu. İlkinde sadece kendi irademle 20 gün dayanabildim. İkincisi champix ilaçlada 16 gün tabi ilacı erken kestigim için.
Sorum şu nikotin bandı kullanan var mı ??????
5dtg7t.jpg

Son derece duzeyli bir iliskimiz vardi. 1992-2013 Bittigini umuyorum. Ortalama 150.000 adet sigara sonrasinda. Yardimci hicbir malzeme yok. Bant, Sakiz, Ilac. Nekadar devam ettirebilirim merak ediyorum. Yani baska madde destegi olmadan. Pek bir sevisirdik tutun ve mamulleriyle. Sigara, pipo, puro. Halihazirda 1 yillik pipo tutunu stogu vardi. Bir hafta once aklima gelip yerlesen acaba su sigarayi icmesem ne olur? un cevabini gorecegiz. Bakalim… Gordugum herkese soyluyorum ki olaki bir sacmalik yaparsam yuzume vursunlar diye Smile
80'li yillarin basinda ortaokulda baslayan bu kotu aliskanligim 2005 yilinda Champix ile sona ermisti derken 2009 yilinda tekrar hortladi. Su anda discide sirami bekliyorum. Dis taslarimi ve sigara lekelerini temizletecegim. Sonrasinda insallah tamamen kendi irademle kurtulacagim. Wish me luck ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Gecmis olsun, kolay gelsin, iyi sanslar Big Grin

(16/12/2013, Saat: 14:27)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 80'li yillarin basinda ortaokulda baslayan bu kotu aliskanligim 2005 yilinda Champix ile sona ermisti derken 2009 yilinda tekrar hortladi. Su anda discide sirami bekliyorum. Dis taslarimi ve sigara lekelerini temizletecegim. Sonrasinda insallah tamamen kendi irademle kurtulacagim. Wish me luck ...
Sigara illetini birakmaya calisan tum dostlara elektronik sigara tavsiye ederim.neredeyse 5 yildir kullaniyorum.gunde 3 paketten sifira.nikotin ihtiyacini gideriyor.sigaradan alinan bir kisminin kanserojen oldugu kanitlanmis binlerce maddeyi almiyorsunuz.tamamen masum mu? Degil.ama sigaradan cok cok daha iyi.dogru set,dogru likit,dogru pil onemli.
Tutun urunleri reklam ve paylasımı kanunen yasak oldugu icin arada gecen konusmaları gizledim. Bilginize komsularım. Urunun kendisine degil, bırakmaya veya alternatif yollara ozendirelim.
Sigarayı bırakan tüm komşuları tebrik ederim. Bırakmayı düşünenlerde sabır diliyorum. Ben bırakalı 3 yılı geçti sigaraya harcadığım parayı ile şimdi hobi işlerine harcıyorum ve keyif alıyorum. Ben sigarayı sağlık yada parası için bırakmadım. Kokusu beni çevremi rahatsız ediyordu toplu taşımada keza böyle.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benimde 3 ayim doluyo birakali enson 22mart sabahi 1 tane ictim nefes kesilmesi ve kola giren agriyla hastaneye gidip 2 tane stent takildiktan sonra bidaha icmedim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,551 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,229 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 31,911 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: