Başlangıç için makina tavsiyesi
zaten royal mail'in sitesinden bakıyordum hocam ama kaç gündür ''daha sonra tekrar deneyin yazıyor'' bende sisteme girilmemiş olabilir diye bekledim ama bugun tam 1 hafta oldu.verdiğiniz linkten de baktım kayıtlı görünmüyor.traditionalshaving'e durumu yazdım google translate'den faydalanarak sorunu anlattım bakalım Big Grin umarım anlamışlardır,şimdilik daha geri dönen olmadı Shy

makinayı beklerken bugun dayanamadım,seyyar satıcıda denk geldiğim big roc ve shenhlong marka traş bıçaklarını denemek için aldım (elinde bu 2 model vardı) yalnız birinin kelebeği plastik çıktı,diğerinin ise yamuk Smile yarın değiştircem..
dün paketim geldi sonunda Smile postacı takipsiz kargo diye uyardı,yalnız kutunun üzerinde takipli yazıyor bu işi anlamadım.
ej89'un işçiliği ve kalitesi çok hoşuma gitti,görsel olarak da baya şık.
tobs sandalwood ise muhteşem.ahşap kabı bir yana kokusu çok hoşuma gitti,eskiden severek kullandıgım protex sabuna benziyor.tabi evdekiler pek sevmedi kokusunu,hacı yağına benzettiler Smile
ardından hevesle ilk tıraşımı oldum.boynumda biraz tahriş oldu ama kartuşlu makina ile oldugumdan daha rahat bir tıraş yaşadım.fakat bu sabah uyandıgımda boynumda felaket yanma ve kaşınma vardı,her tarafı kabarmış.burda,sizlerden öğrendiğim teknikleri harfiyen uygulamaya çalıştım ama nafile.dün hiç bir sorun yokken bugun oldukça kötü bir tablo çıktı ortaya.acaba nerde yanlış yaptım?aynı manzarayı bir daha yaşamamak için nelere dikkat etmeliyim? teşekkürler.
Acaba alerjik bir durum olabilir mi?

(01/05/2013, Saat: 21:11)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dün paketim geldi sonunda Smile postacı takipsiz kargo diye uyardı,yalnız kutunun üzerinde takipli yazıyor bu işi anlamadım.
tobs sandalwood ise muhteşem.ahşap kabı bir yana kokusu çok hoşuma gitti,eskiden severek kullandıgım protex sabuna benziyor.tabi evdekiler pek sevmedi kokusunu,hacı yağına benzettiler Smile
ardından hevesle ilk tıraşımı oldum.boynumda biraz tahriş oldu ama kartuşlu makina ile oldugumdan daha rahat bir tıraş yaşadım.fakat bu sabah uyandıgımda boynumda felaket yanma ve kaşınma vardı,her tarafı kabarmış.burda,sizlerden öğrendiğim teknikleri harfiyen uygulamaya çalıştım ama nafile.dün hiç bir sorun yokken bugun oldukça kötü bir tablo çıktı ortaya.acaba nerde yanlış yaptım?aynı manzarayı bir daha yaşamamak için nelere dikkat etmeliyim? teşekkürler.
Başlangıç için en iyi ws klasik
Bu konuda çok yorum var ama yine de öznel fikrimi söyleyeyim: eğer geleneksel tıraşa devam edeceğim, kararlıyım diyorsanız Merkur 34C alın derim.
Bu arada görmeden yazdık. Bu konu hortun hortu olmuş
(25/01/2017, Saat: 00:08)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada görmeden yazdık. Bu konu hortun hortu olmuş

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
(01/05/2013, Saat: 21:11)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dün paketim geldi sonunda Smile postacı takipsiz kargo diye uyardı,yalnız kutunun üzerinde takipli yazıyor bu işi anlamadım.

Komsum ayni sorun bende de vardi sana tavsiyem
Once sakal cikis yönünü tespit et
Buna gore ilk perde wtg yap,ikinci perde xtg tiras ol
Astra yesil paket jileti dene
Tiras bicaginin açısıni dogru ayarla yuzunde ve bastirmadan kes makina kendi ağırlığı ile aksın
Köpüğünün kivamini iyi ayarla
En kisa surede bir tane speick balm aftershave kremi al ise yarar muhtemelen.
Saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,220 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  N11 Wilkinson Sword Quattro Tıraş Seti Bay ve Bayan için 9.90 TL Tarık 4 5,392 21/03/2017, Saat: 22:14
Son Yorum: hattusha
  Bigroc kelebek makina linguist 23 39,733 26/03/2014, Saat: 11:01
Son Yorum: best

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: