Tıraş öncesi doğru yüz hazırlığı
(09/06/2019, Saat: 20:00)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her sabah 6 da kalkabilmemin yegane motivasyonudur tıraş olmak. Sabah hangi kombinasyonu kurayım diye düşünmek bile beni heyecanlandırıyor duyan deli der

Ayrıca akşam tıraşlı yatmak pek cazip gelmiyor bana. Sabah yakın bir tıraş olunca akşama eş için de sıkıntı olmuyor ki hem

Aksamdan seciyorum ekipmanlarimi, sabah sırf tıraş olmaya kalkıyorum bu sebeple. İse gitmek vs benim icin hikaye, tiras olayım diye uyanıyorum. Tiras olma zorunlulugum olmamasina karsin haftanin 7 günü sirf keyiften tiras oluyorum Smile
Kisacasi, yanliz degilsiniz Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Teşekkürler komşum
Ön hazırlıklardan olan 2.yöntem çok harika. Ben kendimce bir adım daha uyguladım. 4.köpükle tıraşa başlıyorum. Neredeyse tek perde de iş bitecek. Özellikle sert sakallı olan komşularıma öneririm. Fırça
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Komşularım yeni birşey deniyorum. Bugün çok güzel sonuç aldım. Ama öncesinde biraz deneyim. Sert sakal, hassas cilt ve her yöne çıkan sakalla sorun yaşadığım için denemelerim sonucu şu an bu yöntem çok iyi geldi. Bugun kadayıf gibi kestim sakalı. Hayatımdaki en rahat tıraştı diyebilirim. Yanılmamak için bir müddet deneyim. Sizlerle paylaşayım komşularım. Sonra da deneyen komşularımız olursa hepimize faydalı olur.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/08/2019, Saat: 14:23)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım yeni birşey deniyorum. Bugün çok güzel sonuç aldım. Ama öncesinde biraz deneyim. Sert sakal, hassas cilt ve her yöne çıkan sakalla sorun yaşadığım için denemelerim sonucu şu an bu yöntem çok iyi geldi. Bugun kadayıf gibi kestim sakalı. Hayatımdaki en rahat tıraştı diyebilirim. Yanılmamak için bir müddet deneyim. Sizlerle paylaşayım komşularım. Sonra da deneyen komşularımız olursa hepimize faydalı olur.

O zaman deneme sonucunu merakla bekliyoruz komşum. Deneme sonucunu paylaşırken kullandığınız tıraş ekipmanlarınızıda paylaşırsınız lütfen, fikir verme açısından daha faydalı olucaktır.
(13/08/2019, Saat: 14:23)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım yeni birşey deniyorum. Bugün çok güzel sonuç aldım. Ama öncesinde biraz deneyim. Sert sakal, hassas cilt ve her yöne çıkan sakalla sorun yaşadığım için denemelerim sonucu şu an bu yöntem çok iyi geldi. Bugun kadayıf gibi kestim sakalı. Hayatımdaki en rahat tıraştı diyebilirim. Yanılmamak için bir müddet deneyim. Sizlerle paylaşayım komşularım. Sonra da deneyen komşularımız olursa hepimize faydalı olur.

Komşum bu konu unutulmuş Smile

Neydi denediğiniz yöntem? Sakal yapımız benzer
Ben şu "doğru yüz hazırlığı" kısmının doğru olan kısmını bir türlü bulamadım.
Şuan için genellikle arko stick sabun ile tıraş oluyorum ve herşeyiyle seviyorum da, sakaılımı yeterince yumuşatmadığını hissediyorum.
Ne yapsak ne etsek?
Duş sonrası denedim ama nafile gene aynı, zımpara gibi mübarek sakal Smile
Nivea tıraş kremi ile tıraş denediniz mi komşum.

(20/01/2020, Saat: 17:45)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şu "doğru yüz hazırlığı" kısmının doğru olan kısmını bir türlü bulamadım.
Şuan için genellikle arko stick sabun ile tıraş oluyorum ve herşeyiyle seviyorum da, sakaılımı yeterince yumuşatmadığını hissediyorum.
Ne yapsak ne etsek?
Duş sonrası denedim ama nafile gene aynı, zımpara gibi mübarek sakal Smile
(20/01/2020, Saat: 18:05)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea tıraş kremi ile tıraş denediniz mi komşum.

Yok komşum. Nivea henüz edinmedim.
Arko stick sabun ve arko tıraş kremi çeşiylerim var. Şuanlık, cool ve sensetive olanları denedim. Sonuç aynı... Mikrodalga fırınım olsa sıcak havluyu denemek istiyorum.
(21/01/2020, Saat: 08:32)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok komşum. Nivea henüz edinmedim.
Arko stick sabun ve arko tıraş kremi çeşiylerim var. Şuanlık, cool ve sensetive olanları denedim. Sonuç aynı... Mikrodalga fırınım olsa sıcak havluyu denemek istiyorum.

Komşum tıraştan önce yüzünüzü bol su ile yıkayın. Kılların suya doydugunu hissedene kadar. Sonra arko ya 5 damla gliserin ekleyin mis gibi yumuşak tıraş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Kasesi oguzhan5069 2 2,794 24/08/2021, Saat: 09:39
Son Yorum: oguzhan5069
  Tıraş öncesi Şap kullanımı papazerigi 47 68,563 28/02/2021, Saat: 13:09
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş Öncesi Yağ ve Krem koozay 0 2,145 29/11/2020, Saat: 02:37
Son Yorum: koozay
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,522 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,690 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,767 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  Kuaf Tıraş Öncesi Yumuşatıcı Jel _Olgun_ 15 29,798 23/07/2016, Saat: 02:12
Son Yorum: cirzini62
  TIRAŞ ÖNCESİ SABUN DENEMEK İSTEYEN? Azubel 12 13,335 31/12/2015, Saat: 01:05
Son Yorum: ckeskin
  Tıraş Öncesi Kayganlaştırıcı Jel VinceMasuka 29 26,825 30/11/2015, Saat: 21:26
Son Yorum: ustaci
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 19,655 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: