Muhle M89
Muhle R89'dan bolca bahsedilmiş. R89'un Silvertip kardeşi M89'la ilgili bir şey göremedim, paylaşayım dedim.

Muhle M89 Silvertip Badger Handmade

Yıllarca kullandığım sentetik ve domuz kılı fırçalardan sonra, oldukça konforlu, yumuşak ve lüks hissayatı veren bir fırça benim için. Yumuşak ancak sert denilebilecek sabunları dahi köpürtmede oldukça başarılı. Tutarken sanki R89'u tutuyormuşum gibi bir hissiyatı var. Knot size 21mm olmasına rağmen köpüğünden oldukça memnunum. Bana yaklaşık 150 TL gibi bir fiyata maloldu.

Fırçayı Arko sabun ile 35-40 saniye scuttle içerisinde köpürttüğümde ve durulayıp hafifçe kuruladıktan sonraki fotolarını ekliyorum.

5lsbpw.jpg

14me4bt.jpg

huf42c.jpg
Harika bir takım olmuş hocam, herşeyden önce çok şık. Güle güle kullanın Smile
tamerkamisli.blogspot.com
Teşekkürler Smile

(01/04/2013, Saat: 23:20)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika bir takım olmuş hocam, herşeyden önce çok şık. Güle güle kullanın Smile
gercekten cok güzel bir takim. hayirli olsun. iyi günlerde kullanin.
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Muhle harikaları

Güle güle kullanın
(01/04/2013, Saat: 23:32)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gercekten cok güzel bir takim. hayirli olsun. iyi günlerde kullanin.

(01/04/2013, Saat: 23:34)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle harikaları

Güle güle kullanın

Teşekkürler. Muhle gerçekten kalite ve konfor hissiyatını tıraş sonuna kadar veriyor.
Takım çok güzel. Ben şimdiye badger fırçalara çok ilgi duymadım pek ilgilenmedim jaguar ımla çok mutluyum hatta o kadar mutluyumki semogue gerçekten çok gereksiz kaldı. Bu badger çokmu keyifli?
tipsol komşum, gerçekten çok keyifli...

Bu fırçaya heveslenmeme neden olan da yine Lord komşumun blog yazıları... Hergün domuz kılı bir fırçayla uğraşırken bir gün Lord'un blog yazısına rastladım ve kendimi Muhle'nin web sitesinde buldum... Smile

(02/04/2013, Saat: 00:12)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takım çok güzel. Ben şimdiye badger fırçalara çok ilgi duymadım pek ilgilenmedim jaguar ımla çok mutluyum hatta o kadar mutluyumki semogue gerçekten çok gereksiz kaldı. Bu badger çokmu keyifli?
çok güzel bir set güle güle kullanın
bu tarz setlere bayılıyorum fakat metal sap fırçada bana yaramıyor sıcak suyun içinde beklettiğim için sap ısınıyor anca böyle imrenik kalıyorum
(02/04/2013, Saat: 10:41)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel bir set güle güle kullanın
bu tarz setlere bayılıyorum fakat metal sap fırçada bana yaramıyor sıcak suyun içinde beklettiğim için sap ısınıyor anca böyle imrenik kalıyorum

Teşekkür ederim sevgili error...

Isınma konusunda eskiden ben de metal saplı fırçalarda sizin yaşadığınız sorunun aynısını yaşıyordum (çin malı pure badger bir fırçayla), scuttle kullanmaya başladıktan sonra bu sorunu yaşamıyorum, fırça ve köpük tıraş sonuna kadar çok sıcak kalmasına rağmen sapında hiç bir ısınma olmuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle fırçalar emrah 10 14,410 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  Muhle Pure Porsuk Kılı akaysakarya 9 5,071 09/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: Shavette
  Mühle nom Porsuk Kılı Tıraş Fırçası pundoe 7 6,604 28/07/2019, Saat: 13:01
Son Yorum: Ekber
  MUHLE SEYAHAT ICIN FIRCA KUTUSU bravoecho 14 20,452 13/03/2012, Saat: 15:09
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: