vicks ve arkoyu karıştırsam ölürmüyüm
bu karışımdaki yanmayı başka hiç bişeyle yakalayamazsınız diye düşünüyorum

o traştan sonra size likid şap lazım olabilir Smile
Wink 
Denemek bedava. Big Grin
Dinamiti bulan Nobel gibi yeni bir şeye imza atabilirsiniz de.
Sonuçları merakla bekliyoruz.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
arkadaşlar bu karışımı denedim (allah akıl fikir versin dediğinizi duyar gibiyim pc nin hoparlöründen)Big Grin
izlenimlerim şöyle:Arko sabun ve vicks i tasta iice köpürttüm çok hafif sıvı bir hal ama vıcık vıcık değil köpüğü yüzüme sürerken (biraz merak biraz da tedirginik karışımı bir his)yüzümü fırçalarken inanılmaz bir fresh hissiyatı abartmıyorum sanki yüzüme buz sürüyorum ,bu durum çok hoşuma gitti insanın saatlerce fırçalıyası geliyor.
Ve jiletin yüze teması:
sanıyorum içeriğindeki vazelinden olsa gerek yüzde yağ gibi kayıyor jilet 3 perde traş sıfır tahriş (ben tahrişsiz tıraş olmayı beceremeyen bir organizmaya sahibim)yanma hissi yok zaten yüzdeki vicks jiletle beraber yüzden sıyrılıyor tıraş sonuna doğruda buz etkisi sıfıra iniyor.
Sonuç:Tıraş esnasında kötü giden bir durum yok temiz ve tahrişsiz bir tıraş yüz yıkandıktan sonra yüze hiçbir şey balsam,krem vs.ihtiyaç yok
son olarak belki psikolojik bir durum ama yüzde serinletici bir durum.
denemek isteyen arkadaşlara tavsiyem (benim gibi bir deli varmı forumda bilmiyorum) kullanacağınız fırça eski kullanmadığınız firça olsun malum içerik olarak vazelin yapışkan bir madde.ciltte bir tepkime varmı diye bekliyorum

saygılarımla dostlar ha bu arada bu satırları antalya devlet hastanesi cildiye blümünden yazıyorumBig GrinBig GrinBig Grin
wp985460a6_05.jpg

This shave cream containing Eucalyptus & Camphor oils
will refresh the face & soften the beard before shaving
& reduce stinging & irritation when applied afterwards.
ihtilaf kısaca yapılmışı var diyor Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: