Traditionalshaving ve benzeri sitelerden sipariş verirken dikkat
Arkadaşlar adreslere Türkçe karakter yazıyormuşsunuz ayıp oluyor, Matthew iletirmisin dedi her ne kadar site türkçe karaktere izin versede basarken çıkmıyormuş.

Bilginize Smile
mantıklı. Türkçe destek olsa bile adres garanti olsun diye kullanmam.
Nesi mantıklı hocam. Uluslararası satış yapan bir siten olacak özellikle foruma haber göndereceksin türkçe karakter kullanmayın diye....
Bi IT cisine telefon etsin UTF-8 yapsınlar karakter kodlamasını.
Onu da biz mi düşünelim...

Sonra belki o türkçe karakter adres için önem teşkil ediyor misal s harfini Ş yapınca aynı ile bağlı iki ilçe var. ikisinde de ataürk mahallesi var nasıl olacak... Hadi ilçe sorunu PK ile çözüldü diyelim başka bir yerde gerekliliği de olabilir.
Bunları satıcının düşünmesi lazım
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
englishshaving,connaught ve çin den
Ş,Ü,ı karakterlerle aldım,sorun olmadı.
Daha sonra bu karakterleri kullanmamaya başladım.Yine sorun olmadı.
Ben seneler önce ebayle başladığım yurtdışı alışverişte ilk günden beri hiç Türkçe karakter kullanmadım garanti olsun diye Smile
Lathrodectus ve Lijunshaving komşumun dediklerine aynen katılıyorum.
(19/03/2013, Saat: 23:08)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Matthew'in isteği şaka gibi.Sattığı ürünlere fazla rağbet gösteriyoruz diye mi koşulları belirliyor acaba??Huh
3-5 ışık yılı uzaktaki Çin'li satıcı Türkçe harf karakerleri ile gönderiyor siparişleri...

Kesinlikle katılıyorum. Çinliler kadar hizmet veremiyorsa matthew bıraksın bu işi.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Arkadaşlar matthew şu an en uygun fiyata hızlı ve güvenilir ürün sunan tedarikçimiz, işini kolaylaştırmak adına adresi türkçe karaktersiz yapsak ne olur Big Grin Zaten üye olursak siteye bunu sadece bir kere yapmak yetiyor.

Tabi ki bir zorunluluk yok.
Kısaca İngiliz Ukalalığı yapmış adam. Siz bana uyun diyor.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sonrası uçuk benzeri döküntü çağtayhan 7 2,675 19/10/2021, Saat: 19:18
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Sabun Muhafaza Ederken Dikkat Edilecek Noktalar volkanslim 52 25,446 21/04/2021, Saat: 18:37
Son Yorum: tiktak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: