Asıl meziyetimden bir iki kare :)
haklısınızda haklı olmasına,işte burada benim dediğime geliyor iş biraz.Canon ve Nikon da sıfır yada ikinci el ne lensler var ,neler var.Yani piyasada çok yaygın.Ama pentax da varmıdır? desem sorunun cevabını vereyim hemen, tabiki yoktur.
Yani bütün bunlarıda düşünmek lazım bence.
arsatırmalarım tum hızıyla devam edıyor...
pentax lensler ve lens secımı konusunda...
lensler hakkında....
bunlar da var ve....
tamron lensler
tabıı kı bunlar da var....
canon ve nıkon lensler hakkında da arastırmalarım devam edıyor.sanıyorum,bayonet dıye bır olay var ve bu bayonetlerle degısık lenslerı aynı govdede kullanabılıyosunuz.
govde k30 olduktan sonra-81 poınt weather sealed,stainless steel ,fıyat vs -sanıyorum 3 adet lens baslangıc ıcın bır set yapmak ıcın yeterlı olacaktır.
pentax k30 suya toza sealed (gecırmez)
pardon bunu eklemeyı unutmusum...
Devam eden yeni proje, Mevsimlik Tarim Iscileri. Bir sezon boyunca 3 aileyi takip ediyorum. Calisma, yasam kosullari, gundelik hayat vb. Tamamlandiginda ne sekil alacak bakalim.
se3ugyne.jpg
Nisan yağmurları bahçemdeki gülleri süsledi

11v4bvk.jpg
zoj4ae.jpg
25qq0bb.jpg
282g9zp.jpg
ogxau1.jpg
(28/04/2014, Saat: 20:17)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Care Sarigul Smile
kartpostal yapilir bunlardan müthiş
eline saglik hocam.

Hocam deşifre ettiniz beni : )
Neyse yeni trend nedir
Yarın bunları yolup yeni ekeyim
Wink 
Çok güzel fotolar. Elinize sağlık.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(28/04/2014, Saat: 20:27)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel fotolar. Elinize sağlık.

Teşekkürler hocam
Fotoğrafın fotoğrafını çekesim geldi, çok güzel sevgili Ihtilaf Angel
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: