Asıl meziyetimden bir iki kare :)
ama yapılır mı bu, stingray var orada heyecandan nefesim gitti geldi Smile beni de yanınıza alın stingraye bir dokunayım olmaz mı?
(24/06/2012, Saat: 23:02)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama yapılır mı bu, stingray var orada heyecandan nefesim gitti geldi Smile beni de yanınıza alın stingraye bir dokunayım olmaz mı?

Hocam yolunuz Norvece duserse buyurun misafirim olursunuz. ama arabalar benim degil, simdiden søyliyeyim Big Grin
teşekkür ederim, gelip görmüş kadar olduk. çok görmek istediğim biryer, İnşallah kısmet olur birgün. en sevdiğim 3 klasik araçtan birisi stingray orada yatıyor görünce heyecanlandırdı beni. siz de meraklı mısınız yoksa bir fuar falan mı vardı?

(24/06/2012, Saat: 23:30)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/06/2012, Saat: 23:02)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama yapılır mı bu, stingray var orada heyecandan nefesim gitti geldi Smile beni de yanınıza alın stingraye bir dokunayım olmaz mı?

Hocam yolunuz Norvece duserse buyurun misafirim olursunuz. ama arabalar benim degil, simdiden søyliyeyim Big Grin
(24/06/2012, Saat: 23:33)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim, gelip görmüş kadar olduk. çok görmek istediğim biryer, İnşallah kısmet olur birgün. en sevdiğim 3 klasik araçtan birisi stingray orada yatıyor görünce heyecanlandırdı beni. siz de meraklı mısınız yoksa bir fuar falan mı vardı?

Amerikan arabalarini severim ama, isimlerini fazla bilmem. mesela sizin stingrayin hangisi oldugundan bile bilgim yok, Big Grin fuar gibi biseydi, araba sahipleri senede 2 kez toplanirlar. hatta giris paralidir, ama benden para almazlar fotograf cektigim icin, ayrica professionel fotografciyim.
fotoğrafçı kısmı belli oluyor fotoğraflardan zaten kuşkum yoktu ondan. ilk sıradaki kırmızı olan chevrolet stingray, mako shark ve mako shark 2' den sonra çıkan bir model. favori klasiklerim cadillac eldorado, chevrolet stingrey ve dodge charger. güzel bir fuarmış, ülke içinde olsa ben de fotoğrafçı olarak girmek isterdim, burada ancak müzelerde oluyor böyle olaylar.

(24/06/2012, Saat: 23:45)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/06/2012, Saat: 23:33)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim, gelip görmüş kadar olduk. çok görmek istediğim biryer, İnşallah kısmet olur birgün. en sevdiğim 3 klasik araçtan birisi stingray orada yatıyor görünce heyecanlandırdı beni. siz de meraklı mısınız yoksa bir fuar falan mı vardı?

Amerikan arabalarini severim ama, isimlerini fazla bilmem. mesela sizin stingrayin hangisi oldugundan bile bilgim yok, Big Grin fuar gibi biseydi, araba sahipleri senede 2 kez toplanirlar. hatta giris paralidir, ama benden para almazlar fotograf cektigim icin, ayrica professionel fotografciyim.
üstadım bu laleleri windows sizden izinsiz 98 işletim sisteminde masaüstü resmi olarak kullandı Smile

(27/06/2012, Saat: 15:00)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çiçek böcek Smile

30lpklg.jpg
n18408.jpg
22fbpw.jpg
in7v3t.jpg
2q84kz9.jpg
ayvalıktan ilgimi çeken bir kareyi paylaşmak istedim bu kez Smile

11huqtt.jpg
bir dostumuza spor salonu için isim ve logo ürettik, sizinle de paylaşmak istedim. isim ve logo tamamen bana aittir;

http://ohtararan.deviantart.com/#/d5mmu2t

bir de fotoğraf ekleyeyim, yukarıdaki ile alakasız ama hoşuma giden, mevsime de uygun bir karem.

selamlar.

2afl94k.jpg
Fotoğraflarınız çok güzel... Bu kondua profesyonel olduğunuz belli.

Bende kendi cep telefonumla çektiğim birkaç amatör kareyi paylaşmak istedim.

Saygılar...

201207141526IbACoc.jpg

201207141530jaUkUf.jpg

201204231023eOFE98.jpg

201211232235AvDabi.jpg
estafurullah, teşekkür ederim, sizin de kadrajınız oldukça güzel.
selamlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: