Yatak ve Yastık tavsiyesi
(04/07/2013, Saat: 22:29)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: satıcı dediki "yatmadan 1 saat önce buzdolabına koyun mutlaka etkisi olur" ulan koca yastık buzdolabına nasıl girer???

Tekrar gitmeye kalkmayın sizi buzdolabına sokmayı önerebilir. Big GrinBig Grin
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(04/07/2013, Saat: 22:38)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/07/2013, Saat: 22:29)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: satıcı dediki "yatmadan 1 saat önce buzdolabına koyun mutlaka etkisi olur" ulan koca yastık buzdolabına nasıl girer???

Tekrar gitmeye kalkmayın sizi buzdolabına sokmayı önerebilir. Big GrinBig Grin

Big Grin sormayın Hocam rezil olduk ev ahalisine.Birde kaçtı kı....za 350TL.herneyse işte böyle.
(04/07/2013, Saat: 22:29)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/07/2013, Saat: 17:01)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de boyun düzleşmesine bağlı fıtık var. Viscoelastic yastık m.yurtsuzun dediği gibi çok terletiyor. artı bir de ben yan yatmayı seviyorum yan yatınca bu visco bi b*** yaramıyor. Küçükken hep odun semsert yastıklarda yattığımızı hatırlıyorum tekrar bulsam mı acaba onlardan Big Grin

Şunu önerdiler ama fiyatlar aşırı uçuk isterseniz bir bakın. Alıp bana da bağışlamak isterseniz 2 tanecik gönderin Big Grin
[url]http://www.yatsan.com/tr/Urunler/Technogel.html[/url]

Arkadaşlar hepinize cevap vereyim özellikle zorba hocama
Ben bu yatsandan technogel yastıktan 3 hafta önce aldım.comfort olanından.işte bir tarafında mavi jel bir katman var ,serin tutması yada terlemeyi önlemesi için.
Herneyse bir güzel 350TL. de bayılıverdim.Neden derseniz daha önce dediğim gibi yastık yatak problemi .Arkadaşlar bende bu technogel yastık işe yaramadı.Yani hiçte serin falan tutmuyor.Kafanızı koyduktan 5dk. sonra aynı tas aynı hamam.Sonra satıcıya gittim,maksadım geri iade etmek değil,çünkü sağlık sebeplerinden dolayı yastıkları geri almıyorlarmış,bunu satın alma aşamasında anlatmışlardı.Dedim ki böyle iken böyle ,yani serin tutmuyor vb....satıcı dediki "yatmadan 1 saat önce buzdolabına koyun mutlaka etkisi olur" ulan koca yastık buzdolabına nasıl girer???herneyse satıcı ile biraz alay ettikten sonraTongue akşam yastığı buzdolabına koydum,sebzeliğin bir üstüne anca girdi!!! aslında bu anlattıklarım şaka gibi ama hata yapmayın diye söylüyorum.Benim oğlan buzdolabını açmış ben bilgisayar başında pineklerken,panik içinde "Baba buzdolabında bir şey var altta duruyor" diye geldi yanıma,tabi bunu hanımda gördü,herkes bana yarı kaçık muamelesi yapmaya başladı Tongue
buzdolabında durması sebebi ile doğal olarak etki 5dk dan 15 dk ya çıktı ama nafile!!!sonuç boşa verilmiş 350TL.yüzünüzü cayır cayır yakan bir yastık.Ben yine pamuk yastığa devam bugünlerde!!!!
Birde bu yastığın bir yüzü gel ile kaplı.yastık kılıfı geçirdiğinizde hangi taraftı diye bakınıyorsunuz Big Grin
İşte bendeki durum bundan ibaret .Ben size bu yastığı alamazsınız demiyorum,alsanız ne olur diyorum Tongue

Hakikaten şaka gibiymiş buzdolabı hikayesi..
O zaman bu ürünün üzerindeki jel dedikleri şey aslında şu göz dinlendirici ürünler var ya onlarla aynı galiba Big Grin
Gel_Eye_Ice_Pack.jpg

Bu yastığı öyle bir pazarlıyorlar ki sanarsın fıtığı geçirecek Tongue

@Lord Sparhawk bu ürün için geçerli değil söylediklerim genelgeçer: Ürüne ederini verirken bize vereceklerini göz önünde bulundururuz, ben 500 liralık ürünle bir antikayı kastetmedim o temsili bir sayıydı ama mesela feather as-d2yi kastettiğimi varsayın, bir yastık-yatak eğer bana istediğim anlamda fayda sağlayacaksa 1.000 tlde vereyim sorun değil. Boyun ağrısı çektiğimiz özellikle belirtiyoruz.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Zorba Hocam demişki "bir yastık-yatak eğer bana istediğim anlamda fayda sağlayacaksa 1.000 tlde vereyim sorun değil. Boyun ağrısı çektiğimiz özellikle belirtiyoruz.
"

Tamamen görüşlerinize katılıyorum.Halen acayip sıkıntıdayım.Şu anda sorunum çözülsün , para ile alınacak bir şey ise alıcam.Yataktan bazen doğrulamadığım için sabahları kendimi resmen yere bırakıyorum.
Neyse sonuçta bu yastık bende işlemedi.
(04/07/2013, Saat: 21:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/07/2013, Saat: 21:34)son samuray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yatak olarak arkadaşlar istikbal 8 senedir uykuya doyamıyorum yastık olarak ise pazardan boncuk elyaf alın kendiniz yaptırın çok güzel kombinasyon Wink

Nasıl boncuk elyaf sertliği falan?

lordum sizin yastığı nasıl sevdiğinize bağlı bir yastıkta yaklaşık 1 kilo boncuk elyaf ta kullanılır eğer biraz daha dik yatmayı seviyorsanız 1.250 kğ çıkmaktadır boncuk elyaf yasık türlerinde kullanılır sert değil yumuşaktır bence memnun kalırsınız
Şerefsizlik ağaç gövdesindeki bir çizik gibidir; zamanla yok olmaz, tersine gittikçe büyür. (Eski bir Samuray atasözü)
bossyje üstad
ne yaptın bu yastık işini benim ağrılarım annemlere geldiğimden beri çok alevlendi. Dün gece yastıksız yatayım dedim bugün aleste perişan oldum..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
MERHABALAR. BEN YATAŞTAN 15 GÜN ÖNCE YATAK ALDIM YATAK KABURGA BÖLGESİNE BASKI YAPARAK NEFES ALDIRMAYI ZORLAŞTIRIYOR. İLGİLİ KİŞİLERE VE SERVİSE SÖLEMEME RAĞMEN SATILAN YATAKTA SORUN OLMADIĞI SÖYLENİYOR.YANİ BELLONA VE İSTİKBALDEN ALIN FAKAT KESİNLİKLE YATAŞIN KAZIK FİYATLARIYLA DOLANDIRILMAYIN.
Yün, doğanın bize sağladığı en mucizevi dolgu malzemesidir.. Smile
Yorgan için taranmış yün tercih edilmeli, yastık içinse taranmamış merinos yünü..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
kış bastırana kadar ipek yorgan tercih edin çift kişilikleri 600-700TL civarı

jel olanı merak ettim göz bandı beniğm için önemli uykuya dalamam problemimi çözdü.

ipek olandan sipariş verdim uykuya dalma sorunu olanlara tavsiye ederim
(24/12/2014, Saat: 00:54)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kış bastırana kadar ipek yorgan tercih edin çift kişilikleri 600-700TL civarı

jel olanı merak ettim göz bandı beniğm için önemli uykuya dalamam problemimi çözdü.

ipek olandan sipariş verdim uykuya dalma sorunu olanlara tavsiye ederim

Komşum ipek derken yorganın dış yüzeyi yani ipek nevresim takımımı? Birde ipeğin ne faydası var?

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,563 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,308 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,554 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,629 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,024 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,317 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 283,529 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,911 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,308 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,837 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: