Tablet tavsiyesi.
Apple telefon ve tabletlerini hiç guncellemiyorum, geldikleri versiyonda bırakırsanız hem yavaslamaz hem de sinirleriniz bozulmaz. Gittiği yere kadar
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Das Apple'ın yeni ürünlerini almak için neden günler önce kuyruğa girildiğini anladım artık.
Yazılım ve update desteği kuyruğun başına gelip ürünü alana kadar bitiyor
İhtilaf komşum, apple kendi örgütünü hatta hayran kitlesini yaratmış durumda, öyle insanlar var ki telefon diyince kafalarında ısırılmış elma görüntüsü beliriyor. Yani pablonun köpeği misali bir hale getirdi bizleri kapitalizm, ihtiyaçlarımız için değil kafamızdaki imgeleri gerçekleştirmek çalışır hale geldik.
(05/10/2015, Saat: 19:38)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Das Apple'ın yeni ürünlerini almak için neden günler önce kuyruğa girildiğini anladım artık.
Yazılım ve update desteği kuyruğun başına gelip ürünü alana kadar bitiyor

Aslında tam öyle değil sevgili İhtilaf üstat. Destek süresi diğer marka ya da işletim sistemlerine göre çok daha fazla. Örneğin iPhone 4s de , Samsung Galaxy S2 de aynı yıl 2011'de piyasaya sürüldü. iPhone 4s IOS 9'u aldı bu yıl ve hala taş gibi çalışıyor S2'yi hatırlayan var mı? Satış sonrası hizmetlerde de Apple çok iyi. Ama daha önce yazdığım gibi telefonun en hızlı hali geldiği orijinal versiyon oluyor özellikle IOS6'dan sonra.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(06/10/2015, Saat: 14:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tam öyle değil sevgili İhtilaf üstat. Destek süresi diğer marka ya da işletim sistemlerine göre çok daha fazla. Örneğin iPhone 4s de , Samsung Galaxy S2 de aynı yıl 2011'de piyasaya sürüldü. iPhone 4s IOS 9'u aldı bu yıl ve hala taş gibi çalışıyor S2'yi hatırlayan var mı? Satış sonrası hizmetlerde de Apple çok iyi. Ama daha önce yazdığım gibi telefonun en hızlı hali geldiği orijinal versiyon oluyor özellikle IOS6'dan sonra.

Aslında güzel bir noktaya temas ettiniz sevgili mancho. Mantıklı buluyorum bende sizin değerlendirinizi. Şayet kayda değer bir gelişme yok ise bende güncellememe taraftarıyım. Ancak sistem içerisinde güzel bir yenilik geliyorsa güncellemeye değer buluyorum. Örneğin iOS 6 da olmayan wifi aç kapa kısayolu, benim için kolaylık olmuştu.
www.BarbarosRazors.com

(06/10/2015, Saat: 14:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tam öyle değil sevgili İhtilaf üstat. Destek süresi diğer marka ya da işletim sistemlerine göre çok daha fazla. Örneğin iPhone 4s de , Samsung Galaxy S2 de aynı yıl 2011'de piyasaya sürüldü. iPhone 4s IOS 9'u aldı bu yıl ve hala taş gibi çalışıyor S2'yi hatırlayan var mı? Satış sonrası hizmetlerde de Apple çok iyi. Ama daha önce yazdığım gibi telefonun en hızlı hali geldiği orijinal versiyon oluyor özellikle IOS6'dan sonra.

Iphone 4S bence hala en iyi telefonlar içinde
Android tabletlere usb flash bellek takabiliyoruz bazı esneklikleri var Das elma ne zaman böyle kolaylıklar getirecek
(06/10/2015, Saat: 19:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iphone 4S bence hala en iyi telefonlar içinde
Android tabletlere usb flash bellek takabiliyoruz bazı esneklikleri var Das elma ne zaman böyle kolaylıklar getirecek

Satışları ne zaman azalırsa, o zaman getirirler Undecided
Goethe
Komşularım das appfel bir şey üretmediği için, depolama için icloud gibi servisleri pazarlıyor, o bakımdan bulut bilişimi önemsiyor, hatta yanılmıyorum bu iş için ciddi bir data merkezi yatırım yaptı yakın zamanlarda (yanılmıyorsam carolina da)
(06/10/2015, Saat: 19:27)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satışları ne zaman azalırsa, o zaman getirirler Undecided

Rahmetli hayattayken böyle değildi bu işler
SIRI falan çakma işler artık olmuyor

Bugün microsoft surface baktım hantal ve ağır surface ileride iyi olabilir
Haklısın komşum. Surface da gelecek var, ama microsoft önce bir tasarım dili geliştirmesi gerekiyor. Not: bize bu günleri emanet eden; bulut bilişim, mobil bilişim olanak/olanaksızlıklarını (tartışılabilir) gündelik hayata sokan ta kendisidir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,562 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,304 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,549 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,625 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,020 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,315 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 283,497 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,908 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,300 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,836 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: