Simpson Fırça Tavsiye
(03/09/2013, Saat: 14:29)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıralamada marka olarak Simpsons herzaman Semogue'den önde gelir. Ancak sizin bahsettiğiniz karşılaştırmanızda baz aldığınız Simpsons modelleri giriş modelleri olduğu için böyle bir sıralama yaptığınızı düşünüyorum.

Silvertip superden , super bestiten daha iyidir demek bir genelleme yapmaktır. Su ve ısı tutması açısından elbette silvertip daha iyidir ama her zevke uymaz. Yani hissiyat açısından kullanmanız lazım @Marvin komşum. Yani herkes çayı iki şekerli içmiyor. Bu arada Simpsons Best kalitesi birçok markanın süper yada silvertip kalitesindedir hatta daha iyidir. Adının Best olması sizi yanıltmasın.

Evet model bazinda bir siralamaydi. Kimisi kucuk bardaga 7 seker atiyor Big Grin efendim. Allahtan oyle icmiyorum. Bencede bu tip isler cok goreceli. Elbette bazi kesin dogrular var ancak her zaman soylendigi gibi cilt tipi, sakal tipi, kisisel begeni, maddiyat, tecrube, damak tadi Big Grin bir cok seyi etkiliyor. Birbirimize oneri ve urun yorumlari da bu genis alanda yol gosterici oluyor. Eger dogru yorumlayabilirsek referans ve tecrubeler hizli yol almamizi sagliyor.

@fergus, gule gule kullanin.
SIMPSONS CASE C1 PURE veya SIMPSONs SPECIAL S1 PURE almayı düşünüyorum. Çok mu ufak fırçalar ?
(19/05/2014, Saat: 19:43)daronik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SIMPSONS CASE C1 PURE veya SIMPSONs SPECIAL S1 PURE almayı düşünüyorum. Çok mu ufak fırçalar ?

Kucuk fircalar ama kucuk olmalari beni mutlu etti. Pure baticidir, emin misiniz? Sirf simpsons almak adina pure almayin derim, best aldim bana fs finest'tan sonra batici geldi. Pure seviyorsaniz o baska tabi.
Selamlar.
Yorum için teşekkür ederim. Sırf bütçeye uygun simpson olsun diye sormuştum.

Bu fiyatlar da tavsiye ne verebilirsiniz acaba ? Küçüklük olarak çok büyük olmasın istiyorum.

Hatta yurtiçi tavsiyelere de açığım.
(19/05/2014, Saat: 21:48)daronik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorum için teşekkür ederim. Sırf bütçeye uygun simpson olsun diye sormuştum.

Bu fiyatlar da tavsiye ne verebilirsiniz acaba ? Küçüklük olarak çok büyük olmasın istiyorum.

Hatta yurtiçi tavsiyelere de açığım.

Hocam FS'ten ciddi anlamda memnunum. Yurt içi porsuk kalitesi hakkında fikrim yok. Hatta mühle sentetik bile bakabilirsiniz.
Uzun süredir Simpson Special Pure fırçamı kullanmıyordum. Bugün tıraşta MWF sabun ile kullandım. Bana batıcı gelmedi, tabi elimde ki ilk ve tek porsuk fırça da bu, ama ilk zamanlara göre batıcılıığı azalmış gibi geldi.

Fırçaları kıyaslamak konusunda fazla tecrübeli olmasam da porsuk fırçanın domuz fırçaya göre köpüğü daha eşit şekilde yüze yaydığını ve yüzde hoş bir his bıraktığını fark ettim.

Bu arada kullandığım domuz Omega 11137.
İmpa Ticaret satış listesinde geziyordum da fark ettim. Berkeley 46 impa'da çok uygun fiyattan satılıyor. 20 mm düğüm var, sap ta klasik hoş bir sap. O da düşünülebilir gibi.

Duzeltme: Çok eski konuymuş, ben yeni açılan Simpson konusu sanmıştım. Sanırım soran arkadaş çoktan fırçasını edinmiş Blush.
Twitter'da "simpson brushes" hesabının paylaşımlarında pembe, açık mavi, fıstık yeşili vs renkli saplara sahip tatlı mı tatlı, rengarenk simpsons fırçalar görüyorum. Tıraş dolabına renk katmak isteyenler için muazzam fırçalar Smile Acaba Türkiye'de herhangi bir satıcıda bu fırçaları bulabilir miyiz?
Ne yazıkki o fırçalar sadece Simpson'ın kendi sitesinde satılıyor. Fiyatlarını da göz önünde bulundurunca o paraya alınacak rengarenk çok daha kaliteli fırçalar var.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Simpson kendi sitesinden fırça alan oldumu acaba sipariş versem sorun yaşarmıyım ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,468 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 882 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,813 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,566 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,438 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 466,577 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,583 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 10,122 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Simpson Captain 2 Best Benzodiazepin 4 2,991 15/04/2020, Saat: 14:53
Son Yorum: Benzodiazepin
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,678 06/01/2020, Saat: 23:12