Astra Superior Stainless (Mavi)
Bugün R89 ile kullandım yeşil astradan 1 tık keskin gibi, konfor olarak aynı geldi. Yani fena değil ama istediğim konforda değil. İstediğim jiletleri bulamazsam perma ve wilkinson yerine alınabilir. Ama zorda kalmazsam alıp kullanmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu sabah 4 günlük sakalımı ilk kez kullandığım mavi astrayla oldum. Tıraş aletim r89 idi, yeşil astraya göre hiç çekiştirme yapmadı. Konforu ve keskinliği benim için yeterli. Stoklayabileceğim bi jilet.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
Mavi astra en keyif aldığım jiletlerden birisi.Rahat ve konforlu tıraş arıyanlar için güzel bir tercih.
Her türlu aletle çok rahat kullanabiliyorum.
Bugun aklımdan gecen;
Ferrari araba uygun fiyatlı olsaydı, clio albea gibi hergun yolda onlarca gorseydik acaba hala gozumuzde guzel veya ozel gozukurmuydu.
Tam tersi Astra jilet piyasada bu kadar rahat bulunmasaydı veya uretimi duracak haberi gelseydi acaba sıradanlastırdıgımız, bazen burun kıvırdıgımız bu guzel jilet, gozumuzde farklı bir degere binermiydi.
Tişikkirlir Sipirmin.
(12/09/2019, Saat: 00:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun aklımdan gecen;
Ferrari araba uygun fiyatlı olsaydı, clio albea gibi hergun yolda onlarca gorseydik acaba hala gozumuzde guzel veya ozel gozukurmuydu.
Tam tersi Astra jilet piyasada bu kadar rahat bulunmasaydı veya uretimi duracak haberi gelseydi acaba sıradanlastırdıgımız, bazen burun kıvırdıgımız bu guzel jilet, gozumuzde farklı bir degere binermiydi.
Çok doğru.

~SB
Mavi Astra ile bugun tıraş oldum ve abartmakta istemiyorum ama hayran kaldım. Keskinliği konforu mükemmel, sinekkaydı tiras olmama rağmen hiç yüzüme jilet vurmamış gibiyim. Yıllar önce de bu jileti kullanmıştım, neden aklımda kalmamış kendime hayret ediyorum. Başka jilet aramaya gerek duymazdım.
Bu jileti bana tavsiye eden @mustbe @BuraKaya55 ve nöbet arkadasim Smile  @sfenks komşularıma teşekkür ediyorum. Tavsiye ettikleri diğer jiletler de elime ulaştı, onlarida deneyicem ama mavi astra şu an benim favori jiletim.

Edit: Jileti kullandigim alet Muhle R41

Edit2: Arkadaşlar birde bu plastik kutu ile karton kutu arasında bir fark varmı? Yorumlarda fark olmadığı yönünde açıklamalar yapılmış ben yinede güncel bir teyit almak istedim.
Bence biraz çekiştiriyor. Astra mavi kullandıktan sonra normalden fazla kaşıntı hissediyorum ek olarak. Ama nedense seviyorum bu arkadaşı. Çekiştirmesi yanında keskin geliyor bana. Perma'dan sonra rotasyonumda yer alabilecek bir jilet benim en azından yeşilden daha keyifli bir tıraş veriyor şimdilik.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Bu arkadaşla hiç geçinemedim. Sakallarımın iğne gibi çıkmasının sebebi bu jilet ne yazık ki, sonrası malum kaşıntı, batma ve rahatsız bir cilt, bir daha alınmayacaklar listemdeki yerini aldı.
(11/10/2019, Saat: 19:33)acoma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edit2: Arkadaşlar birde bu plastik kutu ile karton kutu arasında bir fark varmı? Yorumlarda fark olmadığı yönünde açıklamalar yapılmış ben yinede güncel bir teyit almak istedim.

komşum büyük ihtimalle plastik kutudaki ile kağıt kutudaki mavi astra bıçakları aynı, fakat ikisinden de edinip deneyin, sonra karar verirsiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,801 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,290 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,386 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,496 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,876 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,883 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,312 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,502 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,167 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  Super-Max Stainless anarche 14 22,484 11/09/2021, Saat: 22:06
Son Yorum: Asktm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: