Taylor Of Old Bond Street
Uzunca bir süredir kullanmıyordum. Bugün Feather ve Slim Adj. ile canım çekti. Yine onayladım ki, bu sabun parasının hakkını veriyor arkadaş.. Cidden iyi ürün. Kayganlık, nemlendirme, köpük, yastıklama çok başarılı. Sadece kokusuna alışamadım ne yazık ki.. Sırf kokusu yüzünden günlük kullanmıyorum. Tatlı ve tropikal meyve kokularıyla yıldızım barışmadı bir türlü.

TABAC benim için her zaman 1 numara olacak sanırım.
(10/11/2016, Saat: 15:53)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avacadoyu sevgili @pisporsuk tan biraz numune alarak bende denedim ilk defa, gerçekten çok başarılı bizler gibi her sabah traş olanlar için kremler sabundan daha pratik oluyor galiba. Yalnız kokusunu sevmedim, avacadodan çok salatalık gibi kokuyor. TOBS'un diğer kremleride performans olarak avacadolusu gibi mi acaba? çünkü bazı yazılarda, forumlarda sadece avacadolu TOBS'un çok iyi veya en çok aranılan olduğu söyleniyor?

Ben TOBS sandalwood ve lavanta kullandim, performans olarak ikisi de benzer, baskalarinin yorumlarindan da anladigim TOBS'un hangi kremi olursa olsun korkmadan alabilirsiniz, yalnizca kokuya dikkat edin.
TOB's SANDALWOOD aldim, kokusunu pek begenmedim, eski berber kokusu var sandalwood da, en cok satan bu diye almistim, takas etmek isteyen olursa tekliflere acigim Smile
Tobs un yaptigi en modern koku hangisi sizce?
@yener
Galiba Jermyn Street.
(15/11/2016, Saat: 12:13)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yener
Galiba Jermyn Street.
Ben Jermyn Street'in kokusunu çok beğenmiştim. Çok fresh bir kokusu vardı
Tesekkurler alinacak listeme hemen ekliyorum @men-sup @bayercy
Koku olarak Mr. Taylor hoşuma gitti. Performansını da musgo real kremlerine benzetiyorum.
Elimdeki 3 TOB's kremi arasında (Jermyn Street, Sandalwood, Avacado) performans olarak en iyisi Avacado diyebilirim. Koku olarak ise Jermyn Street bence harika.
Jeremyn Street koruyuculugu az geldi bana. Ben sabuncuyum anlaşılan. Kremsi ve yoğun kopukleri daha çok seviyorum. Kremle ne kadar kullansam da o kremsi yoğun köpüğü elde edemiyorum.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Bende tobs un hem krem hemde sabununu kullanıyorum. Her ikisindede köpük kalın, hacimli ve koruyucu.
Kokusunu beğendiğim için tercihim sandalwood. Tobs da bu koku Klasik ve doğal,Gerçi kokular kalıcı olmuyor ama tıraş süresince keyif veriyor bu yüzden tercihlerimde koku ön planda geliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,960 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,780 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,857 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: