Taylor Of Old Bond Street
Teşekkürler @cihankeskin, tobs sandalwood krem ve proraso sandalwood kremi numune olarak deneme şansım oldu, koku ve köpük yoğunluğu bakımından tobs u beğendim. koruyuculuk bakımından karar veremedim. impaticaret başlığı altında da sorum ama orası yeri değildi sanırım, tobs ve speick in kremini mi sabununu mu tercih etmemiz daha iyi olur? Bunu tüm ürünler açısından da sormuş olayım.
Ben ikisinin de kremini tercih ederim ama bu biraz da kişisel tercihlerle alakalı.
Proraso' nun sadece sabunlarını kullandım, o yüzden yorum yapamam ama TOBS ürünlerinin sabun ve krem olarak bir çok çeşidini kullandım. Köpük kalitesi olarak çok fark olmamakla birlikte, çok harika köpük yapıyorlar. Ama sabunları sert tip olduğu için ve de doğru yükleme/su miktarını iyi ayarlamak gerektiği için tecrübe istiyor. Sabunları çok uzun süre dayanıyor ve kokuları kesinlikle kaybolmuyor o konuda diğer ortalama markalardan daha önde. Eliniz alışınca TOBS sabunlarla da fevkalade köpük yapılır ama ben de krem olanları kullanmayı tercih ediyorum son dönemde. Kaba basma gibi dertler olmuyor kremlerin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Sayın @Chinaski sonuçta tobs sabunda bir kabın içinde geliyor sanırım. Fakat siz yüklemenin kolay olması için tahminimce kaba basıyorsunuz.
(04/05/2015, Saat: 16:41)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın @Chinaski sonuçta tobs sabunda bir kabın içinde geliyor sanırım. Fakat siz yüklemenin kolay olması için tahminimce kaba basıyorsunuz.
Sabuni refill olarak alırsanız kabın içinde gelmiyor, uygun boyutta bir kaba direk yerlestirebilirsiniz ve ya daha ufak bir kaba rendeleyerek basabilirsiniz iki şekilde de denedim ve sonuçta köpük kalitesi değişmiyor.

Bazı satıcılar ahşap kase içinde satabiliyorlar bu sabunlari, nasıl almak isterseniz size kalmış.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
bence kapta almak cok mantikli degil.refill en iyisi.90 tl kapta alorsaniz 40 yada 50 tl refill.kap alinacagina herhangi bir baska sabunun refili alinabilir.estetik porselen kaplar bulunabiliyor zuccaciyecilerde veya herhangi bir cam kavanoza da basilabilir.benim tercihim daha kolay kopurdugu icin kremlerden yana.ama sabun kreme gore daha uzun omurludur zor bitirirsiniz.

Ahşap kaselerin çok dayanıklı olduğunu düşünmüyorum, 1-1,5 yılda kolayca deforme olacak gibi görünüyor. Güzel bir porselen kase ise çok uzun zaman işinizi görecektir.
Acta est fabula, plaudite.
Avocado kremini ne kadar saklamam gerekiyor?
(18/06/2015, Saat: 21:10)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avocado kremini ne kadar saklamam gerekiyor?

Herhalde ne kadar saklayabilirim demek istediniz. Normalde açıldıktan itibaren bir yıl kullanma ömrü var ama satışa kadarki raf ömrü 3 yıl. Bu nedenle ortalama 2 yıl kadar kullanabileceğinizi düşünebiliriz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(18/06/2015, Saat: 21:33)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herhalde ne kadar saklayabilirim demek istediniz. Normalde açıldıktan itibaren bir yıl kullanma ömrü var ama satışa kadarki raf ömrü 3 yıl. Bu nedenle ortalama 2 yıl kadar kullanabileceğinizi düşünebiliriz.
aynen. artik ne yazdigimi da dogru durust bilmiyorum, isin ne edebiyati kaldi, ne grameri Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,956 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,770 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,855 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: