Permasharp Ambalaj Farkı
Arkadaşlar geçen gün her zaman alışveriş yaptığım filiz kozmetikten permasharp 100 lük aldım.

İlk fark arkadaşıma al bir koklayan dediğimde ortaya çıktı sıfır koku vardı.Önceden aldığımda demir çelik kokusu olurdu buram buram.

İkini fark tıraş için bir paket açtığımda karşıma çıktı.Jiletler beyaz kalın üzerinde yine permasharp yazan zarfın içinde değil,sadece saydam zarf var.

Üçüncü fark,yapıştırıcı çok hafif hatta yok gibi ve kaygan vaziyette.

Bu farklara rağmen ilk tıraşta bir fark göremedim.

Nedir ne değildir bu fark arkadaşlar?
(31/01/2013, Saat: 11:29)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar geçen gün her zaman alışveriş yaptığım filiz kozmetikten permasharp 100 lük aldım.

İlk fark arkadaşıma al bir koklayan dediğimde ortaya çıktı sıfır koku vardı.Önceden aldığımda demir çelik kokusu olurdu buram buram.

İkini fark tıraş için bir paket açtığımda karşıma çıktı.Jiletler beyaz kalın üzerinde yine permasharp yazan zarfın içinde değil,sadece saydam zarf var.

Üçüncü fark,yapıştırıcı çok hafif hatta yok gibi ve kaygan vaziyette.

Bu farklara rağmen ilk tıraşta bir fark göremedim.

Nedir ne değildir bu fark arkadaşlar?

İmalatın ardından paketleme aşamasında sorun olmuş olabilir. Paketleme makinasında beyaz kağıt kalmamışsa, sadece yağlı kağıda paketlenip yollanmıştır belki. Aldığınız yerde zannetmiyorum ki sahte jilet olsun. Oradan önceden de alışveriş yapmışsınız zaten.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Ben de üretim hatası olabilir diye düşündüm.

Yokmu hiç bu tarz birşey yaşayan arkadaşlar ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aynı markanın tıraş sabunu ve kremi arasında performans ve özellik farkı oluyor mu? trustalt 3 2,498 04/04/2019, Saat: 12:55
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: