Son ihanet!
Mancho üstadım maalesef haklıConfused

Kartuş kullananlar az ama bilinçliConfused

DE cilerin içinde kendini bile bile tahriş eden,kesim yönünü bilmeyen,kullandığı DE alete kör diyen,Jiletle daha tıraş olmadan gözle bakıp bu jilet kesmez diyenler,fırçayla suratını oyanlar maalesef var.

Hem DE hemde çelik ustura kullananlar işin kurdu.

Usturacılar zaten işi bitirmiş

''Jiletler kartuşlardan gerçekten iyimi'' tartışmasında Mancho Üstadım en zayıf halkaya atış yaptı,acemi DE kullanıcıları ...
Kartuşun benim için tek avantajı var: Uçakta sorun olmadan kabine alabiliyorsunuz. Yaprak jileti mutlaka bagaja vermek zorundasınız veya alıp atıyorlar. Lakin kartuşlu olarak tek bıçaklı kullanıyorum. Mümkün mertebe az jilet değmeli yüze, ve kolay arındırılmalı benim görüşüme göre
(20/01/2013, Saat: 21:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletle daha tıraş olmadan gözle bakıp bu jilet kesmez diyenler,

Bu ne saçmalıktır anlamadım,forumdan biri şöyle bir bakıp yorum yazmıştı bir ara.Göz tecrübesi.Smile

Geçen gün "5 pıçaklı vs R41 + feather jilet" yaptım sonra birdahaki sefer polsilver SI ile karşılaştırdım,her ikisinde de Manchonun haklı olmadığını görünce içim çok rahatladı,kral çıplak değilmiş oh be dedim bir kez daha.

Manchoyu kazanabiliriz hala geç değil.Big Grin
sene 2009 mknz piy tug komutanlığı topçu bölüğünde
köpük ve kartuş kullandım pişmanım Smile şapı görmedim bile
ürünü alıp kullandıktan sonra; beğendim ya da beğenmedim yorumunu yapan kişilerin anlattıklarını ''değerli'' bulurum. doğru olan da budur!

geri kalan değerlendirme ve yorumlar sadece hoştur!!!
Eskiden kullandığım mach3 kartuşluyu Ankarada görünce çantama almıştım. Eve gelince tıraş olayım onunla dedim sakalımı saç kesme makinesiyle kısalttım arkomu köpürttüm mach3ü yüzüme vurmaya başladım ama bildiğiniz kesmiyor arkadaşlar. yani öyle paketteki en kötü shark jiletin birkaç kere kullanılmış hali falan gibi de değil. O jilet bile daha iyi tıraş edebilirdi eminim. üstüste geç tersten falan al derken baktım hem tahriş artıyor hem de bildiğiniz sakalımı almıyor. sinirlendim hemen bir yeşil astra taktım 37c makineme... O kadar uğraştan sonra 37cnin tek perdede kaymak gibi akarak sinekkaydı vermesi var ya.. Yok böyle bir keyif
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
evet firmaların ticari itibarını zedeleyecek içerikleri yayınlamanın ciddi bir suç olduğu konusunda uyarılmamdan itibaren.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
kim bilir ne düşündüler
saygı duyuyorum

forumumuzun konusu ile alakası olmayan ürünler sansürlenerek çözümledik sorunu şimdilik
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Dün lavantalı hazır köpük kullandım. çok yorgundum(tıraşa bile üşenecek kadar yorgun) Tüp köpük ve 37c-astra tıraşı oldum soğuk suyla. En güzel yanı 2dk. sürmesi
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Arkadaşlar ben tembelleşiyor muyum ne?!
Gece tıraş olmaya üşenip sabah son dakikaya kadar uyuyorum bir üstte bahsettiğim derby lavantalı hazır köpüğü bitireceğim nerdeyse! Smile
Sabah alıştım hemen yüze vurup 37c ile tak tak tıraş olmaya Sad
mancho dostu bile geçtim ihanette Big Grin(manchoyada selam olsun)
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: