Son ihanet!
henüz yapmadım askerliği ancak giderken yanımda bir WS DE, bir paket PS(5li) ve bir tane de rodeo-jaguar fırça götürmeyi planlıyorum. Domuz momuz idare edeceğiz. ama belki acemilikten sonra duruma göre bi lijun ucuz fırça alırım...
Saygılar
Bildiğim kadarıyla jilete izin yok, millet birbirini doğramasın diye.
Diğer geleneksel olmayan ürünlerle talime başlayın şimdiden, tekniğiniz gelişir Big Grin

(24/07/2012, Saat: 11:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: henüz yapmadım askerliği ancak giderken yanımda bir WS DE, bir paket PS(5li) ve bir tane de rodeo-jaguar fırça götürmeyi planlıyorum. Domuz momuz idare edeceğiz. ama belki acemilikten sonra duruma göre bi lijun ucuz fırça alırım...
Saygılar
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
ilk başta o zaman bimin makinesinden götürürüm sonra da duruma göre bi DE makine.. gerçi 2017e kadar neler değişir Smile
Selam konu ile alakalı değil ama DE konusunda bende bilgi rica edeceğim. Uçakta el bagajında DE makine ve balsam taşımak sorun çıkartırmı? Mantıken jilet taşımak sorun çıkartacağı için sorma gereği duymuyorum Smile Teşekkürler..
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
(24/07/2012, Saat: 12:38)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam konu ile alakalı değil ama DE konusunda bende bilgi rica edeceğim. Uçakta el bagajında DE makine ve balsam taşımak sorun çıkartırmı? Mantıken jilet taşımak sorun çıkartacağı için sorma gereği duymuyorum Smile Teşekkürler..

BALSAM 100 mm den küçükse sorun olmaz. Şeffaf ve mümkünse kilitli bir poşete koyun. Hiç DE makine geçirmedim ama o da sorun olmaz.
100 mm den büyükse atarlar çöpe, onun için çantayı bagaja vermek en mantıklısı.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
askerde mümkün değil jilet bulundurtmazlar, mecburen iyi gelen bir kartuşlu bulundurmalısınız. uçakta 100ml yukarısı sıvı bulundurmak yasak el bagajında, balsamı alabilirsiniz. gerisi de güvenlik görevlilerini makinenin içinde jilet olmadığına ve tehlikeli birşey olmadığına ikna etmek Smile
Teşekkür ederim ilginiz ve cevaplarınız için Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
manco, cevabınızı görmeden yazmıştım, üzerine yazmış gibi olmuşum mazur görün rica ederim Blush
(24/07/2012, Saat: 13:24)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: manco, cevabınızı görmeden yazmıştım, üzerine yazmış gibi olmuşum mazur görün rica ederim Blush

Rica ederim, ne önemi var. Smile
Goethe
En son ögrenci evimde ihanet etmiştim. Arkadaşımın verdigi tıraş köpügü ve blue 3 ile tıraş olmuştum. sonraların da aa böylesi daha zevkliymiş deyip birde tıraş jeli almıştım. oda yetmedi rossmann dan alman malı diye mach3 alıp kullandım. Ama tekrar evime dönünce bıraktım bu kötü alışkanlıgı Big Grin
Katılma tarihi: 2011

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: