Son ihanet!
(30/09/2018, Saat: 21:26)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cumartesi akşamı şampanya patlatacağım.  Big Grin

Smile  Smile  Smile  O halde şimdiden  "geçmiş olsun"  diyelim.
Aile halkının ısrarı ile 1,5 ay kadar önce hayatımda ilk defa sakal bıraktım.  Yok trimiydi, yok yağıydı, yok kaşıntısıydı, bir sürü derdi varmış. Kendi haline bırakırsanız 3-5 günde orangutana dönüyorsunuz, yok düzgün olsun derseniz elinizde makas trimer uğraşıp duruyorsunuz. İlk 3 hafta hepsi belirli bir seviyeye gelsin diye elleyemiyorsunuz. Yani mutlaka bir orangutanlık süreci var. Ondan sonrası ise kısmet. Bazılarında düzgün duruyor sakal ama ben o bazılarından değilmişim. Her durumda oraya buraya takılıyor, çorbaydı ayrandı içerken kirleniyor.

Allahtan evdekilerin  "yaşını almış Kıvanç sakalı" beklentisine karşın sonuç  "mafya babası Hüseyin Peyda sakalı " oldu da kesiyorum dediğimde kimseden fazla ses çıkmadı Smile

Tam sakallara Feather SS ile girişmişken aklıma Futur'un sınırlarını denemek geldi, yüzümün yarısını futur 6. ayarda tıraş ettim. Sonuçta SS kadar hızlı olmasa da gayet tatmin edici sonuç verdi. Tıraş sonrası hissiyat ise muhteşemdi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(26/12/2018, Saat: 15:39)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aile halkının ısrarı ile 1,5 ay kadar önce hayatımda ilk defa sakal bıraktım.  Yok trimiydi, yok yağıydı, yok kaşıntısıydı, bir sürü derdi varmış. Kendi haline bırakırsanız 3-5 günde orangutana dönüyorsunuz, yok düzgün olsun derseniz elinizde makas trimer uğraşıp duruyorsunuz. İlk 3 hafta hepsi belirli bir seviyeye gelsin diye elleyemiyorsunuz. Yani mutlaka bir orangutanlık süreci var. Ondan sonrası ise kısmet. Bazılarında düzgün duruyor sakal ama ben o bazılarından değilmişim. Her durumda oraya buraya takılıyor, çorbaydı ayrandı içerken kirleniyor.

Allahtan evdekilerin  "yaşını almış Kıvanç sakalı" beklentisine karşın sonuç  "mafya babası Hüseyin Peyda sakalı " oldu da kesiyorum dediğimde kimseden fazla ses çıkmadı Smile

Tam sakallara Feather SS ile girişmişken aklıma Futur'un sınırlarını denemek geldi, yüzümün yarısını futur 6. ayarda tıraş ettim. Sonuçta SS kadar hızlı olmasa da gayet tatmin edici sonuç verdi. Tıraş sonrası hissiyat ise muhteşemdi.

Gözünüz aydın olsun,ben de genel ısrar üzerine bir ay kadar uzatmıştım sakalımı ama hem eşimin hem de küçük kızımın sakaldan vazgeçmeleri sonucu memnuniyetle kestim. Her gün tıraş olup cilde bakım yapmak, sakal uzatıp her gün kıl beslemekten çok daha kolay ve güzel geliyor bana.
Cogito, ergo sum Dodgy
Geçen hafta Ankaradaydım tıraş ekibi götürmeyim dedim komşularım. 3 bıçaklı wilki ve gillette jelle tıraş oldum . Resmen sok oldum yıllarca bu keyifsiz tatsiz tutsuz kötü tıraşı nasıl olmuşum diye kendime hayret ettim . Eve döndüğümde ilk tıraşımda dünya varmış ohh be dedim.
Zaman kisitindan dolayi aylardir ilk defa mac3 ile tiras oldum: tatsiz tuzsuz keyifsiz hayatsiz... İyi ki geleneksel tiras dedim, bir daha gec kalmamak icin alarmimi birnkez daha kurdum telefonuma
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
başlığı ilk defa görüyorum yanılmıyorsam geriye gidip bakamadım Smile acil durumlar için fusion'un arkasındaki tek bıçağı da değerlendirebilirsiniz. bi defa sabunsuz susuz tıraş oldum onunla yüzüm sonrasında çok yandı fakat yakın olmayan temiz bir tıraş elde etmiştim
(20/11/2019, Saat: 15:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: başlığı ilk defa görüyorum yanılmıyorsam geriye gidip bakamadım Smile acil durumlar için fusion'un arkasındaki tek bıçağı da değerlendirebilirsiniz. bi defa sabunsuz susuz tıraş oldum onunla yüzüm sonrasında çok yandı fakat yakın olmayan temiz bir tıraş elde etmiştim

Ben o Fusion arkasındaki tek bıçağı halen daha burnun en üst dip bölgede kullanıyorum. Gerçi orada minik bir ben var, DE yada SE aletle girince kanayabilir. Bir kez kesmiştim o sebeple geleneksel aleti oraya sokmuyorum. Evde halen daha 4'lü Fusion yedek paket var eskiden kalan Big Grin
"A Samurai always wears two swords."
(21/11/2019, Saat: 09:53)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben o Fusion arkasındaki tek bıçağı halen daha burnun en üst dip bölgede kullanıyorum. Gerçi orada minik bir ben var, DE yada SE aletle girince kanayabilir. Bir kez kesmiştim o sebeple geleneksel aleti oraya sokmuyorum. Evde halen daha 4'lü Fusion yedek paket var eskiden kalan Big Grin

eskiyi dışlamak olmaz birlikte yaşamak her zaman fayda sağlar Smile
Marketlerde dikkat ediyorum. Tıraş ürünlerinde hep yüzde 70 e varan indirim yapiyorlar. Satabildikleri mali neden indiriyorlar ki
Geleneksele başladığımdan beri hiç ihanet etmedim. Son kartuşlarımı da askere giden bir arkadaşıma verdim. Artık kullanmıyorum deyince, arkadaşım da bu kaliteli şeyler kullanılmaz mı dedi. Cevap olarak GELTİR'e gel, kalite orada dedim. Ama sonuç nafile. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: