Son ihanet!
(29/04/2014, Saat: 21:58)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haber için çok teşekkürler sevgili @Rishi Smile Alacağız, mecbuur Big Grin

Sizin için şöyle bir şey buldum
http://www.susanjoydesign.com/mach-3-razor
razors0001-800x800.jpg
(29/04/2014, Saat: 23:45)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin için şöyle bir şey buldum
http://www.susanjoydesign.com/mach-3-razor
razors0001-800x800.jpg

Doktor bu ne Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
kokoreç yapılıyor saptan galiba sanırsam heralde
(29/04/2014, Saat: 21:48)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bic metal mı bu ?
evet bic metal tıkanmayan
geleneksele en yakın
tek sevdıgım modern urun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(16/04/2014, Saat: 15:36)RooT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende böyle düşünüyorum mancho üstadım. Jiletle düz alınca yakın bir tıraş olsa da en iyi sonuç için makineyi yüzde bir tur gezdirmek yetiyor. Bu sayede makine çok az çalıştığı için cildi tahrişte etmemiş oluyor. Şahsen, jiletle sakalını tersten alamayan fakat sinekkaydı bir sonuç isteyene ıslak tıraş sonrası bir tur da makine ile almasını tavsiye ederim. Big Grin

Kesinlikle katılmıyorum.R41 ile tras oldunuzmu hiç?2 perde arkası tıras makinesi hangi sakalı alacak cok merak ediyorum.Bu yorumu her ikisinide denemiş olan biri olarak yapıyorum. FırçaTıraş aleti
(11/05/2014, Saat: 08:05)artofdragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle katılmıyorum.R41 ile tras oldunuzmu hiç?2 perde arkası tıras makinesi hangi sakalı alacak cok merak ediyorum.Bu yorumu her ikisinide denemiş olan biri olarak yapıyorum. FırçaTıraş aleti

R41'i hiç denemedim hocam. En son EJ DE89 ve feather jilet ile tıraş oldum. 2 perde düz aldım. Bu sefer, tıraş makinesi ile almaya pek gerek duymadım. Genellikle, 2 perde tıraştan sonra az sakal kalsa da, elektrikli makine ile alınca daha pürüzsüz bir sonuç elde ediyordum şahsen. Big Grin
kötü oteller, kötü tıraşlar...

Sukur evime ve tiras aletlerime kavustum

3 bicakli sıfır kartuşa rağmen boyun altında ve çenenin iki kenarında onlarca batık kıl...

3 yada 4 kullanımda Sad

3b0585e6106759f22947ebb63e7a6e65.jpg

9cb8c0be71e4051216f1dc93aced77ce.jpg

Sabah tiras olmus halimle kirli sakalliyiz ayrica

Gerci tirastan hemen sonrada farksızdı ya neyse
Üstat geçmiş olsun, kartuşlular reklamlardaki ideal sakallı erkekler için üretildiği için bize uymuyor Smile Bic metal bendeki kartuş/kullan at fobisini kırdı ama gene de elim sürekli usturaya gidiyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bütün konuyu baştan aşagı okudum

1. Üç ve beş bıcaklı .Mac'ler
2. Braun ve Philips eleklirikli makinalar
3. Kullan at tabir ettiklerimiz

Bunları kullanan arkadaşlarımız hep cild problemi yaşamış az bir kısım Zaman'dan kazanarak hızlı traşlar olduğunu belirtmiş

Fakat hiç bir arkadaşımız gillette Sensor , contour , Atra .... Vs traş olmamış gibi

Ben sensörle bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım hatta sensör ile ilgili düşüncem şudur ne yapmak istiyorsanız size onu sağlar sapıtmaz sizi dinler kontrolsüz değildi ve gilletenin bugüne kadar yaptığı en iyi alettir kanaatimce .

Şuan EJ-Barley R-89 ile de sıkıntısız traşlar olmaktayım haftanın 4 günü Barley 2 gün sensör pazar günleri dinlenme. Bazen sıralama değişiyor .
sensor konusunda haklısınız
işler tam olarak oradan sonra değişti
sensor excell gri sap sahibiyim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: