Son ihanet!
Ben de ihanet etmedim, hiç aklıma bile gelmedi ihanet etmek. Şimdi bu forumu okuyunca eski başlıkları ne yaptığımı zor hatırladım. Ne yaptım acaba diye epeyce düşündüm, kayınpedere verdiğim aklıma geldi.
2015 yılında geleneksel tıraşa başladıktan sonra tıraş makineme ve yaprak jiletlerime hiç ihanet etmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ölmemek elimizde değil ki bizim,                      
İyi yaşamamak beni tek korkutan.
Son iki tıraşımı Philips OneBlade’le oldum (Her iki denememde de kıllar sağa sola fırlamasın diye sabunla tıraş oldum); sivrisinek vızıltısı gibi rahatsız edici bir ses, bıçağın yüzümde hissettirdiği rahatsızlık ve yakın tıraşın imkansızlığını da eklersek iyi ki geleneksel tıraş var dedirten bir deneyim oldu.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(17/07/2020, Saat: 18:00)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son iki tıraşımı Philips OneBlade’le oldum (Her iki denememde de kıllar sağa sola fırlamasın diye sabunla tıraş oldum); sivrisinek vızıltısı gibi rahatsız edici bir ses, bıçağın yüzümde hissettirdiği rahatsızlık ve yakın tıraşın imkansızlığını da eklersek iyi ki geleneksel tıraş var dedirten bir deneyim oldu.
Severiz OneBlade Big Grin Gelenekseli konuya dahil etmeden konuşursak hassas ciltli biri için mükemmel bir ürün. Smile
Yaklaşık 15-16 ay kadar önce geleneksel tıraşa başladığımdan beri hiç ihanet etmedim ?
Gargamel kötü biri olsaydı şirinleri göremezdi...
Elim bir iki kere meraktan Bic Metal'a gitse de şükür ki 7 yıldır postu deldirmedik, aralıksız geleneksel tıraşa devam Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Konu başlığı gerçekten çok güzelmişSmile
Benim son ihanetim 2005 yılında askerdeyken olmuştu.
Düzenli olarak ihanet ediyorum. Ayda bir , iki ayda bir Panasonic makineyi çalıştırdığım olur Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: