shavemac.com
Arkadaslar shavemac.com dan alisveris yapmak istiyorum fakat posta seceneklerinde dhl ve fedex var. Bu durum biraz korkutucu geldi. Fakat daha onceden Almanya DHL ile gonderilmis paketim burada ptt uzerinden devam etmisti. Kafam karisti acikcasi. Buradan daha onceden alisveris yapan oldu mu?
(18/01/2013, Saat: 13:34)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç tane shavemac fırçam var ama direkt olarak siteden almadım. Hangi modeli seçtiğinizi bilmiyorum fakat http://www.shavemac.com/products/Experts...ELECT.html buradan istediğiniz modeli oluşturup satın alabilirsiniz.
Gönderim şartlarınıda DHL olarak seçerseniz yine PTT dağıtımını yapar ayrıca bu firmanın gönderi olarak paket üstündeki değerler konusunda yardımcı olduğunu alan arkadaşlardan biliyorum ama yinede not kısmına sizde yazarsanız daha faydalı olabilir.

Hocam aslinda amazon.com da bu arkadaslarin sattigi bir razor strop indirimdeydi fakat TR ye shipping olmadigi icin mail attim beni buraya yonlendirdiler. shavemac.com da biraz daha pahali ve shipping konusuna bakinca biraz gozum korktu dhl ile ugrasmak istemedim. Buradan yine ptt ye yonlendirdiklerini bilmem iyi oldu. tesekkurler bilgi icin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DİKKAT: Shavemac ten Alışveriş izbe 13 13,195 13/10/2015, Saat: 16:13
Son Yorum: izbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: