lush aromaco
58fe39a8-8e59-4711-9203-490068fcb963.jpg

http://www.lushturkey.com/paculi-ceviz-p...ductid=252

arkadaşlar bu ürün bi deodorant. fakat açıklamayı okuduğumda ''şap-tıraş losyonu'' olarakta kullanılabileceği izlenimi bıraktı bende. aramızda kullanan var mı acaba?

daha önce kullanmamış, fakat konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar da içerik odaklı bu ürünü bi silkelesinler bakalım! kim bilir belki de, malum nedenlerle şap tercih etmeyenlere bi alternatif yakalamış olabiliriz. tabii deodorant kullanımını da gözardı etmemek lazım.
İçeriğinde witch hazel de görünüyor. Tıraş sonrası işe yarar gibi gerçekten.

Araştırdım şimdi biraz, kullananlar pek memnun kalmamış bu üründen deodorant olarak.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(16/01/2013, Saat: 21:11)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim kadarıyla Lush ürünlerinin hepsi paraben içeriyor. Bilginize...

Hepsi değil ama çok büyük bir kısmı içeriyor.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Canbaz Üstadım
şap'ın zararı abartıldığı kadar yok

1250197169.jpg
(16/01/2013, Saat: 22:38)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canbaz Üstadım
şap'ın zararı abartıldığı kadar yok

ihtilaf üstadım,

işte bilimin tartışmaları, hatta inancın kendi içindeki ayrışmaları ister istemez insanların farklı poziyonlar almasına neden oluyor. oluşan bu hassasiyetlere de pek bişi söylemek mümkün olmuyor tabi. benim şap kullanma alışkanlığım yok. ama aramızda paraben-alüminyum vs. yüzünden şap kullanmayan arkadaşların var olduğunu siz de biliyorsunuz. bi alternatif olabilir mi acaba dedim, yoksa çok problem değil Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: