"The Traditional Shaving Company" Gelmeyen Futur'um Hakkında Yardım Lütfen...
(11/02/2013, Saat: 03:15)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para iadesi isteyince Matthew ne cevap verdi?

(11/02/2013, Saat: 01:35)Prometheus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar bugün oldu hala ne paramı alabildim nede Futur'u...

Parlak olanından göndereyim deyip duruyor, bende parlak istesem parlak sipariş ederdim diyorum. Mat olanın kaç ayda stoklara gireceği belli olmazmış... Bende paramı geri göndermesini istedim...

Hatta son iki mailimizde de paramı geri istedim ama pek oralı olmuyor, bana kelime oyunları yapıyor...

Moralim çok bozuk...

Üstad Matthew ile en sonuncusu bugün olmak üzere son mailleri yüklüyorum...

Bana önce 5-15 gün arasında siparişi tekrar göndereceğim dedi, ancak 15. gün ne oldu benim sipariş diye sorunca "bir kaç ay bekleyebilirsin sana söylemiştim" dedi... Undecided

Tatlı su kurnazı çıktı İngiliz...

Halledeceğim demiş para iadesini, bakalım...

30kyipk.jpg

(11/02/2013, Saat: 11:26)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: soyledıklerınıze bakılırsa
postada kaybolma degıl
hıc gonderılmemıs oldugu anlasılıyor Sad

McOrco üstadım; bende sizin gibi düşünmeye başladım. Çünkü basit bir ürünü tekrar göndermesi bu kadar zaman alamaz. Belki de en baştan beri elinde olmayan ürünü sattı bana sonrada ısrarla parlak olanını göndereyim diyor.

Forumumuzda sipariş verecek arkadaşların bir daha düşünmesini istiyorum...

Üsküdar - Londra arası 3.000 Km olmasa hafta sonu gidip tipini görmek ve sonra değiştirmek istiyorum... IdeaIdeaIdea

6sbbz9.jpg
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
başka bir forumdaki 8 şubat 2013 tarihli yazı
"Ptt Hakkında Duyuru Dün ordaydım beşyüzevler'deki yeni binasında kargomu bulabilmek için 4 çuvalın içine
girdim önemli nokta gelen hiç bir korgoyu dağıtıcak elemanları yok çünkü grevdelermiş
diğer önemli noktaysa gelen bütün ürünleri yurtdışına geri göndermemleri adres
tanınmıyor ibaresi sisteme girerek bunu orda tecrube etmiş bulunmaktayım şu sıralar
ptt gönderimlerine dikkat etmenizi öneririm ..."
orjinal link burda
Bahçelievler'de de benzer bir durum vardı. Biraz talihsizlik olmuş ts.co.uk'ta sipariş göndermeme gibi bir durum yoktur diye tahmin ediyorum.

(12/02/2013, Saat: 02:52)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: başka bir forumdaki 8 şubat 2013 tarihli yazı
"Ptt Hakkında Duyuru Dün ordaydım beşyüzevler'deki yeni binasında kargomu bulabilmek için 4 çuvalın içine
girdim önemli nokta gelen hiç bir korgoyu dağıtıcak elemanları yok çünkü grevdelermiş
diğer önemli noktaysa gelen bütün ürünleri yurtdışına geri göndermemleri adres
tanınmıyor ibaresi sisteme girerek bunu orda tecrube etmiş bulunmaktayım şu sıralar
ptt gönderimlerine dikkat etmenizi öneririm ..."
orjinal link burda
Arkadaşlar PTT konusunda yorum yapamam, sonuna kadar haklı olabilirsiniz...

Ancak, ben 14/12/2012 tarihinde 50 € ödediğim ürünü yada parasını 14/02/2013 olmasına rağmen hala geri alamadım.

Ürünü tekrar gönder diyorum göndermiyor, paramı ver diyorum vermiyor...

Ne düşünmem lazım...

Kesinlikle kimseye alışveriş yapmasını önermiyorum şahsi olarak, benim müşteri memnuniyetim sıfır...

Hatta forumda ki arkadaşlarımdan da destek beklerim benim için...

Firma bu kadar uzun süre içerisinde müşterisıne çözüm üretemez mi???
Matthew para iadesini gerçekleştireceğim dedikten sonra hiç konuştunuz mu?
(14/02/2013, Saat: 21:26)Prometheus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar PTT konusunda yorum yapamam, sonuna kadar haklı olabilirsiniz...

Ancak, ben 14/12/2012 tarihinde 50 € ödediğim ürünü yada parasını 14/02/2013 olmasına rağmen hala geri alamadım.

Ne düşünmem lazım...

Kesinlikle kimseye alışveriş yapmasını önermiyorum şahsi olarak, benim müşteri memnuniyetim sıfır...

Bu konuyla ilgili olarak badger&lade'de yazdın mı komşum? Yazmadıysan yaz orada açılan konular çok etkili oluyor, 1günde binlerce kişi okuduğu için müşteri kaybetmeyi göze alamıyorlar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Evet bence de "yapacak birsey yok" gibi bir tutuma girdilerse hafiften bir tehdit edin bb, smf vs.de bunu yazacagim diye.
Ve herkese de kissadan hisse olsun, boyle seyleri takipsiz al-ma-yin.

(14/02/2013, Saat: 22:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/02/2013, Saat: 21:26)Prometheus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar PTT konusunda yorum yapamam, sonuna kadar haklı olabilirsiniz...

Ne düşünmem lazım...

Bu konuyla ilgili olarak badger&lade'de yazdın mı komşum? Yazmadıysan yaz orada açılan konular çok etkili oluyor, 1günde binlerce kişi okuduğu için müşteri kaybetmeyi göze alamıyorlar.
Dostlar merhaba,
Uzun uğraşlar ve stres sonunda paramı geri aldım... Smile
Kredi kartıma iade yaptı sonunda...
Bunu da böyle atlattık...
Saygılar...

Ne düşünmem lazım...

Üstad İngilizcem o kadar iyi değil, metinleri de hanım yazdı zaten... Blush Parayı alamasaydım senden rica edecektim ama... Cool

(15/02/2013, Saat: 01:44)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bence de "yapacak birsey yok" gibi bir tutuma girdilerse hafiften bir tehdit edin bb, smf vs.de bunu yazacagim diye.
Ve herkese de kissadan hisse olsun, boyle seyleri takipsiz al-ma-yin.

Ne düşünmem lazım...

Aynen komşum, takipsiz bir toplu iğne almam artık...Wink
Geçmiş olsun.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(01/03/2013, Saat: 23:50)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun.

Saol üstad...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,945 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,421 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 448,840 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,553 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,111 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,864 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,324 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,893 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,054 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,622 10/01/2016, Saat: 02:17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: