Elektronik Sigara Hakkında?
benim el yeteneğim yok hazır almak istiyorum önerilerede açığım hala Smile
öncelikle kullan at atomizer almayacaksınız
her atomizerin ömrü 1 ayı gecmez tam verimle çalışması
2 dolarlık elektronik sigarayıda alsanız
200 dolarlık elektronik sigarayıda alsanız

atomizer fiberglas mum fitili üzerine sarılmış krom nikel telden ibarettir
ısına soguya ısına soguya fıber fıtıl kömür gibi olur
likit tutmaz buharlaştırma yapmaz

ne yapacaksınız?

rebuildabe atomizer kullanacaksınız
yani?

yeniden yapılabilir
en kısa haliyle sadece telini fitlile sararak sıfırlayabileceginiz atomizerler

bunun en iyi örnegi bulli at2
almanyadan bir turk kardesimizin imalatı
ama 150 euro civarında

sagolsun cınlı kardeslerımız klonunu urettıler

ego ufo adıyla 6 dolardan bulabılırsınız

sonrakı ısımız batarya

bataryayı eskılerın konnektornu kullanarak bırde tact switchle kendınızde yapabılırsınız yada hazır alabılırsınız

alacagınız bataryalar orjınalde olsa sahtede 400 500 sarj sonrası sarj tutmamaya baslar yenısını alırsınız

provarı gıbı profesyonel pıller alırsanız sadece pılını degıstırerek dıs kasaya vs para vermeden kolayca pılı yenıleyebılırsınız ama cok pahalıdır

ucuza getırmenın yolu vv350 baarya almak olabılır

lıkıtte ınanılmaz fahıs fıyatlara satsalarda
her lıkıt bıbırıne benzer kalıtededır
formulu glıserın propılen glıkol aroma ve nıkotındır

50 ml 6 dolar ustu fıyatlar fahıştır

ben vaporbreak den alısverıslerımı yapıyorum
tum soyledıklerım ordan temın edılebılır

profesyonel urunlere
en kalıtesızlerden ucuz fıyata sahıp olabılırsınız oradan
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
arkadaşım e.sigarayı türkiyeye ilk ithal şirkette ith. İhr departmanında çalışıyordu. O zamanlar tv de satılıyordu sadece şu noyu arayın gönderelim vs. 30luk kutuyu 10$a alıp tanesini 400 liraya satıyorlardı. Kendisinin bana dediği bu sigaraları üretici çinli firma çok zehirli olduğunu ve sağlık yönergeleri gereği bildirerek satıyormuş. E.sigaralara başlayıp da devam edeni görmedim hepsi normal sigaraya dönüş yaptı.
hocam o turkıye ıcın gecerlı
adedı 2 dolarlık urunler turkıyede 200 lıralara
adedı 15 dolar olan urunler 500 lıralara satılıyor
bunların tamamı cop

zaten kımse kullanamadıkı devam edebılsın Smile

hafta cıkarmayan urunler burda satılan profesyonel olmayan urunler
Champix için çok etkili diyorlar. Google'dan aratın DH'de sayfalar dolusu yazı var. Sigarayı bırakma kliniğine gidip doktora danışarak kullanabilirsiniz isterseniz. Kendi başınıza kullanırsanız ben sorumluluk kabul etmem. Bende doktora danışarak kullanacağım.
(10/01/2013, Saat: 22:04)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Champix için çok etkili diyorlar. Google'dan aratın DH'de sayfalar dolusu yazı var. Sigarayı bırakma kliniğine gidip doktora danışarak kullanabilirsiniz isterseniz. Kendi başınıza kullanırsanız ben sorumluluk kabul etmem. Bende doktora danışarak kullanacağım.

ben sigara kullanmıyorum tamamen keyif için almayı düşünüyorum hosuma giderse babama hediye edeceğim zaten günde 4 paket içiyor biran önce bırakmalı bence Sad
Orco çok basit demişsin güzel güzel anlatmışsın da koca bir sayfa yazı yazmışsın nasıl basitlik bu Smile onu ordan al, bunu bundan al Smile Sen aşmışsın da yarhasan daha tam istediği cevabı alamadı bence, biz de takip ediyoruz.

Ayrıca champix, major depresyona meyil ve ciddi şekilde intihar düşüncesi yapmaktadır.

Sigarayı bırakanların da sadece % 12si ölene kadar bir
daha içmemeye muvaffak olabilmektedir, başaranlara ne mutlu ama ancak öldüklerinde ciddiye alınıp istatistiklere girebileceklerSmile
Babanızın bence maşallahı var (Nazar değmesin) 4 paket çok fazla. Benim babam 30-40 sene 1.5 paket içti karın bölgesindeki aort damarı ve kasık bölgesindeki damarlar tıkandıgı için 2 metre yol yürüyemez hale geldi. 2007 yılında bu yüzden karın aort damarından bypass ameliyatı oldu ve böbreklerine stent takıldı ayrıca. Ameliyattan önce 12 gün, ameliyattan sonra 2 gün yoğun bakımda 5 gün de öyle hastanede yattı. Bacaklarında ufaktan kangrenleşmeye başlayan minik yaralar çıkmıştı... Son anda bacaklarının kesilmesinden kurtuldu. Şimdi kendisi 5 senedir iyi ama bir sürü ilaç içiyor. Tabii sigarayı bıraktı.
(10/01/2013, Saat: 22:04)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Champix için çok etkili diyorlar. Google'dan aratın DH'de sayfalar dolusu yazı var. Sigarayı bırakma kliniğine gidip doktora danışarak kullanabilirsiniz isterseniz. Kendi başınıza kullanırsanız ben sorumluluk kabul etmem. Bende doktora danışarak kullanacağım.

http://www.geltir.com/thread-1980-post-3...l#pid34276
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
bunları alan
kalıtelı malzemelerle ucuza bu ıse baslamıs olur dıyeyım ozaman
Smile

atomızer
http://www.vaporbreak.com/en/ego-ufo/159...eable.html

pil
http://www.vaporbreak.com/en/ego-t/44-eg...eries.html

sarj aleti
http://www.vaporbreak.com/en/e-cigarette...arger.html

likit çeşitleri
http://www.vaporbreak.com/en/6-e-liquid

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,576 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
Question Bisiklet Hakkında Soru Cevap zorba58 32 27,736 23/02/2021, Saat: 20:26
Son Yorum: Oldstyle
  Tercihiniz Basılı Kitap'mı Elektronik Kitap'mı ? Delidumrul 59 31,217 24/01/2019, Saat: 15:02
Son Yorum: helliox
  ASKİ ile yaşanan problem hakkında fikir lazım. Arkomani 3 2,770 14/08/2018, Saat: 10:41
Son Yorum: manuple
  Şef Bıçakları Ve Bileme Taşları Hakkında Öneriler _dnz35 15 9,848 08/09/2017, Saat: 18:40
Son Yorum: kokopelli
  Saat tamiri hakkında theunnamed 6 9,972 11/11/2015, Saat: 11:45
Son Yorum: theunnamed
  Dizel yakıt hakkında emre-sti 24 22,498 14/08/2015, Saat: 12:59
Son Yorum: Viyaduk
  Sarma Sigara ve Malzemeleri Straht 4 12,621 28/05/2015, Saat: 12:52
Son Yorum: chemistcool
  Nitrasyon sertleştirmesi hakkında Lord Sparhawk 1 4,794 10/05/2015, Saat: 16:55
Son Yorum: ckeskin
  Vida ölçüsü hakkında Lord Sparhawk 1 4,266 07/05/2015, Saat: 12:47
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: