Kalem takıntılarınız var mı ?
Anladım. Ne diyeyim, rast gele.
Buyuk kirtasiye veya kitapevlerinden almayin bence. Zincir magaza ve marka olmalari nedeniyle fiyatlarda fark oluyor. 300liraya alabileceginiz kalem 400 450 civarina cikabiliyor. Her urunde oldugu gibi tabi.
Valla kalem dedinmi cross tek gecerim birde alt markasi vardi ismini hatirlayamadim o da iyidir yine parker marka kalemlerde guzeldir diye duymustum.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
B&B de Lamy Safari ile Pelikan M200 serisini aynı kategoriye (Orta seviye bütçe) koymuşlar. Ancak aralarında 5 kat gibi bir fiyat farkı mevcut. Demekki orta seviye kalemlerin fiyat yelpazesi baya geniş.

Şu yazı ilgimi çekti.

http://kalemtutkusu.blogspot.com/2013/08...eider.html
www.BarbarosRazors.com

ben dolma kalem olarak lamy safari kullanıyorum çok kaliteli değil ancak işimi görüyor kullanımı kolay
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Simdi hatirladim, kirmizi renkli ve galiba M uclu bir Lamy Safary'yi kaybettigimi dusunerek aynisindan almistim. Sonra kaybettigimi dusundugum kalemi bulmustum. Iki tane kirmizi renkli var. Baska bir rengini almak veya baska bir dolmakaleme fon olusturmak icin satmayi dusunebilirim belki... Gerci cok pahali birsey degil ama, bilemedim Smile Birde nereye koydum bulmam lazim!
Abartisiz bugune kadar aldigim en guzel hediyelerden birini Hasan Ali hocam verdi kendisine cok tesekkur ederim. qegapa8e.jpg
8yqy7ade.jpg
İyi günlerde kullanın.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
İkinci el bir kalem alacak olsam ilk etapta neye dikkat etmeliyim ?
www.BarbarosRazors.com

(10/10/2013, Saat: 09:08)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abartisiz bugune kadar aldigim en guzel hediyelerden birini Hasan Ali hocam verdi kendisine cok tesekkur ederim. qegapa8e.jpg
8yqy7ade.jpg

çok hoş güle güle kullanın
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,496 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: