Wilkinson Sword Classic Traş Aleti
(22/12/2011, Saat: 02:44)Nihil79 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/12/2011, Saat: 02:18)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk aldığım makınadır kendılerı,sonradan ej89 duz olanından aldım.
Geçenlerde ws ıle tıraş oldum.Şoyle solıyım de89 dan daha ıyı sonuç aldım dıyebılırım.Terste alsam,paralelde kessem,tahriş olmadı ve yakın bır tıraş sağladı.Bu tıraşımı duştan sonra oldum.
Bugun ej kullandım.Arkadaş ya ben yanlış yapıyorum yada bu makınada sorun var.Suratımı ful tahrış etti.İşyerıne vardığımda aynaya baktım ve sakalları duzgun almamış.Ustelık terstende almıştım.Ama bu tıraşımı duştan sonra olmadım.Ancak tıraştan once yuzume sıcak havluyla pres yaptım.

Teknik çok önemli bu makinede. Ben 2 ay oldu alalı elim iyice alıştı. O söylediğiniz problemlerin aynısı bende de vardı ama artık yok. Bu makineyi kullanırken olayın püf noktası (Bana göre) 1. perdeyi dümdüz almak, sonraki perdeleri sakaların çıkış yönlerinin tersine doğru almak. Benim kıllarım çapraz çıkıyor mesela. Tam ters çaprazdan tersine doğru aldıgımda pürüzsüz sorunsuz gayet iyi tıraş elde edebiliyorum şu anda bile yüzüme elimi tersten sürttüm mü 1 tane bile sakal gelmiyor sanki köse gibiyim an itibariyle Smile Ama eğer bahsettigim şekilde tıraş olmaz isem rezil ötesi bir sonuç elde ediyorum. Elimde birde Big-Roc var, ustura gibi alet. Suratta koruma barı değil, jiletin kendisi geziniyor. Azıcık bastırsam suratıma harita çiziyorum onda terste alsam düzde alsam sonuç iyi ama çok dikkatli kullanmak gerekiyor.

Aynı makinalar ben de var yorumuna kesinlikle katılıyorum ikisi içinde.
WS hakikaten güzel bir alet dünkü traşımda yine kendini ispatladı.
özellikle elinde sıfır kutusunda bu aleti satan biri varsa bana lütfen mesaj ile ulaşsın hala alamadım bu tıraş aletini
Katılma tarihi: 2011
bizim markette 6 tane vardi birini ben birini arkadas aldi. dun baktim hic yoktu.
(02/02/2012, Saat: 03:17)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: özellikle elinde sıfır kutusunda bu aleti satan biri varsa bana lütfen mesaj ile ulaşsın hala alamadım bu tıraş aletini

Burdan alınız
http://arama.gittigidiyor.com/?aramakeli...makategori=
Ben sanalpazardaki satıcıyla konuştumda hesap numarasını verdi oraya parayı yatırıp alacagım. Kredi kartım olmadıgı için gittigidiyordan falan sipariş edemiyordum. Kapıda ödeme seçenegi olsaydı kaçırmazdım bu zamana kadar
(02/02/2012, Saat: 03:17)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: özellikle elinde sıfır kutusunda bu aleti satan biri varsa bana lütfen mesaj ile ulaşsın hala alamadım bu tıraş aletini
elinde hiç alet olmayanlar için wilkinson çok güzel bir başlangıç aleti.ama başlangıçtan sonrası için gerek yok.
kullandığın earth makine aşağı yukarı wilkinsona yakın ayardadır.bu yüzden wilkinson seni pek memnun etmez.bence buna para vereceğine; biraz daha bekle para biriktir ej de89 yada onun ayarında merkur hd al. hatta elim alıştı ustalaştım dersen merkur taraklı modellerden yada slant al.bunları ömür boyu kullanırsın. wilkinson asla kötü alet değil,piyasadaki çin mallarını(rimei hariç) yada yüze uygun görmediğim yumayı denemektense(yumayı 11 yıl yüz traşında kullandım) wilkinson kullanılır ama ortalama mild olduğundan çok iyi bir alette değil.herhangi bir markette görsen alırsın ama postayla getirtmeye vs değmez. onun yerine rimeiyi öneniririm . rimei için postayla getirtmeye uğraşmaya değer.
wilkinsonla yakın traş olmak için enaz permasharp ve daha keskin jiletler kullanmalı. rimei biraz daha agresif olduğundan wilki kadar jilet ayırmıyor.biraz el alışınca çok yakın güzel traş veriyor rimei.

http://trasklavuzu.blogspot.com/
(02/02/2012, Saat: 19:32)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
elinde hiç alet olmayanlar için wilkinson çok güzel bir başlangıç aleti.ama başlangıçtan sonrası için gerek yok.
kullandığın earth makine aşağı yukarı wilkinsona yakın ayardadır.bu yüzden wilkinson seni pek memnun etmez.bence buna para vereceğine; biraz daha bekle para biriktir ej de89 yada onun ayarında merkur hd al. hatta elim alıştı ustalaştım dersen merkur taraklı modellerden yada slant al.bunları ömür boyu kullanırsın. wilkinson asla kötü alet değil,piyasadaki çin mallarını(rimei hariç) yada yüze uygun görmediğim yumayı denemektense(yumayı 11 yıl yüz traşında kullandım) wilkinson kullanılır ama ortalama mild olduğundan çok iyi bir alette değil.herhangi bir markette görsen alırsın ama postayla getirtmeye vs değmez. onun yerine rimeiyi öneniririm . rimei için postayla getirtmeye uğraşmaya değer.
wilkinsonla yakın traş olmak için enaz permasharp ve daha keskin jiletler kullanmalı. rimei biraz daha agresif olduğundan wilki kadar jilet ayırmıyor.biraz el alışınca çok yakın güzel traş veriyor rimei.
sence taraklilar daha mi guzel ve hangi modeli onerirsin?
tabi sebebiyle beraber lutfen.
(02/02/2012, Saat: 19:32)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

En başta verdiğiniz tavsiyeleren dolayı teşekkürlerimi sunarım. Aslında almamın 2 sebebi var birincisi piyasada hala bulunabiliyorken wilkinson gibi bir markayı kaçırmamak ikincisi mild tıraş aleti oldugun için almam. Ben agresif birkaç makine daha kullandım ve hiç bana göre degil. Orak,nerox gibi kötü agresif makineler ile bu yorumlarımı yapıyorum ayrıca sakallarımda sert olmadıgı için mild tıraş her zaman için bana cazip geliyor. Gillette Adj almayı çok isterdim ama hem yurt dışından getirtmekten korkuyorum, hemde üniversite ögrencisiyim. Bir işe girmeden bu kadar para veremem gibime geliyor bu kaliteli makineleri almak için. Ama yinede siz mild tıraş sunan tıraş alet tavsiyelerinizi söyleyin gün gelir tavsiyeleriniz ışıgında bir makine alırız Smile
Rimei iyidir candırBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
hepsiburada.com da mevcut.

http://www.hepsiburada.com/Liste/wilkins...IL80120090

Alacağınız başka şeyler de varsa 100 TL üzeri kapıda ödeme seçeneği mevcut.

Kredi kartı şart değil, iş bankası, yapı kredi, garanti, teb ve akbank havale ve eft ile alışveriş yapabilirsiniz.

Not : Siteden birçok defa sorunsuz alışveriş yapmış olmama rağmen zaman zaman geç teslimat problemleri yaşanabiliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 392,101 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,221 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,934 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,703 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,248 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,958 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv
  Wilkinson Sword Classic vs Rimei mustafayazar 37 49,662 17/09/2020, Saat: 12:43
Son Yorum: gibicibicis_34
  Mingshi TTO Kelebek Tıraş Aleti fidelio1969 74 99,965 19/06/2020, Saat: 15:30
Son Yorum: Timor1322
  Üst Seviyede Ekonomik Tıraş Aleti Tavsiyesi cokomoko 23 17,219 27/12/2018, Saat: 01:06
Son Yorum: FearOfATG
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: