Tabac severlere tabac esansı 1 litre
(30/12/2012, Saat: 13:44)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili adminim sen bir şey bilinçsiz kullanmazsın bilirim. bu elektronik sigara ile ilgili bir sürü haber çıkmıştı bir ara(olumsuz). ben de sigarayı bırakmaya karar verdim eşim bıraktı.champix almayı düşünüyordum şu haberlerle karşılaştım:
http://www.medihaber.net/2012/12/27/cham...ikartildi/
http://www.medihaber.net/2012/12/19/cham...ep-oluyor/

sigarayı eşim gibi birden bırakmak 4 ay sonra yeniden başlamama yol açtı bu sefer daha sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorum.tavsiyelerini beklerim.

Güzel karar dostum hayırlısı olsun şimdiden.Cebine kalan paraylada artık tıraş ürünleri yelpazeni genişletirsin Big Grin
Cigarayi birakmayi dusunenler icin Allen Carr isimli efendinin "sigarayi birakmanin kolay yolu" isimli sahesrrini tavsiye ederim. 25 yil ictim meredi. Okudum bir de cd var ekinde, onunla hipnotize ediyor insxni; esim de ben de 6 aydir icmiyoruz.

Darisi tum birakmak isteyenlere...artik yegane alakam tabac urunleriSmile
memleket kurtulana kadar siyah
benimde sigaradan kurtulma sirrim allen carr eletronik sigara tek basina pek ise yarar birsey degil. ama oda aromali tutun bagimliligimdan kurtardi beni. nargile bagimlisiydimda ayni zamanda.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Neymiş bu allen carr böyle be Big Grin Ben niye duymamışım bu adamı kafamda bir gün belirledikten sonra mı başvurayım bu kitaba yoksa şimdi mi?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(30/12/2012, Saat: 14:37)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/12/2012, Saat: 13:44)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili adminim sen bir şey bilinçsiz kullanmazsın bilirim. bu elektronik sigara ile ilgili bir sürü haber çıkmıştı bir ara(olumsuz). ben de sigarayı bırakmaya karar verdim eşim bıraktı.champix almayı düşünüyordum şu haberlerle karşılaştım:
http://www.medihaber.net/2012/12/27/cham...ikartildi/
http://www.medihaber.net/2012/12/19/cham...ep-oluyor/

sigarayı eşim gibi birden bırakmak 4 ay sonra yeniden başlamama yol açtı bu sefer daha sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorum.tavsiyelerini beklerim.

Güzel karar dostum hayırlısı olsun şimdiden.Cebine kalan paraylada artık tıraş ürünleri yelpazeni genişletirsin Big Grin

Aynen dostum ya iyi bir zam daha geliyor zaten sigaraya. Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
detaylı bir yazı yazıcam o konu ile ilgili tam zam öncesi Smile

fakat sigara bıraktırma amacı oldugu idda edilen 2 ilacında
(o iki ilaç dışındakiler zaten ilaç değil besin destedi ot çöp...)

aslında antidepresan ürün geliştirmek amacı ile
yola çıkılarak üretildiğini bilmek
yurtdışında neden olduğu intiharlara gore degerlendırmek gerekır

aramızda tıp doktoru arkadaslarımız var o ıkı etken maddeyı gayet ıyı tanıyorlardır

elektronik sigara ile ilgilide aslında forumda bir arkadaşımız daha profesyonel urunlerı kullanıyor ben gibi
forumda konusmama nedenımız bunu satanlar arama motorlarından
bu urunun adının gectıgı her yere dananıp huzur bırakmıyorlar
kesınlıkle yurt ıcınden alınmaz degerının 10 katının ustune
hemde amator çöp ürünleri satıyorlar...

forumda konusu olmadıgı halde
sıklıkla konustugumuz konular olan saglık ıle alakalı konular
ve
motorlu tasıtlar ıle alakalı konular ıcın ıkı konu baslıgı acarak
bu konulara yerınde verecegız yenı yılda hemde uzmanlarıyla
motlu tasıtlar hakkında uzman bır arkadasımda foruma katılacak
uzun yıllar mercedes yetkılı servıste calısmıs son zamanlarda
muyne ıstasyonu calısanı olan bır arkadasımı aramıza katmaya calısıyorum Smile
(30/12/2012, Saat: 17:01)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neymiş bu allen carr böyle be Big Grin Ben niye duymamışım bu adamı kafamda bir gün belirledikten sonra mı başvurayım bu kitaba yoksa şimdi mi?

Allan Carr yonetımını 2001 yılında kıtabına denk gelerek kesfettım
kıtabın yontemı geregı sıgara ıcmeye devam ederek okuyabılıyorsunuz
gereken herseyı ogrendıgınızde zaten ıcemıyorsunuz

sacma cıger resımlerınden ve beyın yıkamalardan ıbaret bır kıtap degıl bu alandakı dıger tum eserlerın aksıne

fakat dvd kıtap kadar etkılı degıl ıkısınınde orjınalıne sahıbım

ıkısınıde deneyımledım

kıtaptan ındırımde toptan alıp d&rdan (yılda bırkackez 5 tlye duser)
sevdıklerıme armagan ettım basaramayan olmadı henuz

ayrıca allen carr tum dunyada sıgara bırakma klınıklerınde bu yontemı uygulamakta

Turkıyedede var

ınanılmaz pahalı oldugu ıcın kıtabını almanızı onerıyorum semınerlerdede kıtabın ıcergının ozetı anlatılmakta degmez

ancak okuma yazma bılmeyen bır yaslı ıcın ıse yarayabılır Smile

21ju0dt.jpg
Benim gozlemim o ki kitabin yegane fonksiyonu cd icin hazirlik yapmak, okudum ve eminim ki kinsenin bilmedigi tek bir konudan bile bahsetmiyor kitap. Zaten son on yildir nefret ederek iciyordum ve zararlsrini da biliyordum; gecenin bir yarisi iki firt cekmek cekmek icin uykumdan uyanirdim, esimin zoruyla "ulen bu cd mi beni hipnotize edecek te sigarayi biraktiracak" diyerek uzandim, uyumusum dinlerken. Bir uyandim birakmisim mereti:d

Kitap on hazirlik yapiyor cd isi bitiriyor sanirim.
memleket kurtulana kadar siyah
Sigarayı bir türlü sevemedim. Çok tüketilmesi ve tütünün daha iyi formlarının olmasının da bunda etkisi var. Tadı tuzu olsa kaliteli bir şey olsa hemen alır başlarım. Sağlığa zararını geçtim hakikaten çok kalitesiz bir şey. Sağlığa zararlı daha büyük zevkler var dünyada.

Bir şey yaptığı da yok. Ne bulutların üstünde yürüyormuş hissi veriyor ne de çakırkeyf oluyorsunuz. Bence yaygın olmasının en büyük sebebi zamanında yapılan reklamlar ve sigara firmalarının yanında yer alan üçkağıtçı doktorlar. Şimdi de bilinç altına yönelik reklamlar.
(30/12/2012, Saat: 23:25)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sigarayı bir türlü sevemedim. Çok tüketilmesi ve tütünün daha iyi formlarının olmasının da bunda etkisi var. Tadı tuzu olsa kaliteli bir şey olsa hemen alır başlarım. Sağlığa zararını geçtim hakikaten çok kalitesiz bir şey. Sağlığa zararlı daha büyük zevkler var dünyada.

Bir şey yaptığı da yok. Ne bulutların üstünde yürüyormuş hissi veriyor ne de çakırkeyf oluyorsunuz. Bence yaygın olmasının en büyük sebebi zamanında yapılan reklamlar ve sigara firmalarının yanında yer alan üçkağıtçı doktorlar. Şimdi de bilinç altına yönelik reklamlar.

bi an için tony montana aramızda sandımWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Originali nereden satın alabilirim. alfa 12 21,538 03/07/2015, Saat: 12:19
Son Yorum: ckeskin
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,283 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: